Atostogos Turkijoje Balandžio pabaigoje itin palankiomis kainomis 8 nakvynėms!

Turkija
Alanija, Sidė
2018-04-24 - 2018-05-02
268
4
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!


Alanija

Tarp bananų ir citrinmedžių sodų plytinti Alanija garsėja subtropiniu klimatu ir puikiais paplūdimiais, didingomis seldžiukų epochos (apie 1230 m.) kalnų pilimis, siauromis senamiesčio gatvelėmis bei spalvingomis parduotuvėmis. Šio regiono paplūdimiai didžiuojasi Mėlynosios vėliavos apdovanojimais, o gausybė viešbučių jūros pakrantėse pritraukia milijonus poilsiautojų. Labai svarbus Alanijos privalumas – didelis nebrangių viešbučių pasirinkimas. Dar būtina paminėti, kad būtent maudynių sezonas čia pats ilgiausias – nuo balandžio pabaigos iki pat lapkričio. Renkantis Alaniją turėkite omenyje, kad nuo oro uosto iki kurorto dvi valandos kelio, tačiau laikas neprailgsta, nes kelias vingiuoja palei nuostabias jūros pakrantes.

 

HOTEL MAGNOLIA 4 * – 268 Eur (Viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota;

Numerio tipas: STD Room 268 Eur;

Data: 2018.04.24

Trukmė: 8 nakvynės

Apie viešbutį:

Malonus personalas, rami atmosfera. Daugelis šio viešbučio numerių sudaryti iš dviejų kambarių, tai itin patogu atostogaujant šeimoms su vaikais. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui.

Pastatytas 2000 metais, bendras plotas 3900 m2, paskutinį kartą atnaujintas 2014 metais.

Viešbutį sudaro vienas 5-ių aukštų pastatas, kuriame yra:

72 dviejų kambarių family room tipo numeriai (svetainė, miegamasis atskirtas durimis, maks. 5+1 asm., 35 m2); yra 1 numeris pritaikytas asmenims su negalia;

11 standard room tipo numerių (maks. 3 asm., 17 m2).

Viešbučio vieta

Apie 100 km iki Antalijos oro uosto, apie 22 km iki Alanijos miesto, apie 6 km iki Indžekum gyvenvietės, apie 400 m iki nuosavo paplūdimio.


Paieškos įrankis kitoms datoms bei trukmėms:

Sidė

Sidė – tai gyvybingas ir nuostabus miestelis, įsikūręs netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių Sidos ir 75 km atstumu nutolęs nuo Antalijos. Antikinės Romos palikimas – štai koks pagrindinis šio miestuko išskirtinumas. Artėdami prie Sidės pirmiausia pamatysite akvedukus, miesto sienos likučius ir nimfėją (dekoratyvinį fontaną). Toliau prieš Jus atsivers didžiuliai Sidės teatro likučiai, o didingumu nustebins II a. Apolono ir Atėnės šventyklos likučiai. Sidės centre viešbučių nėra, jie išsidėstę priemiesčiuose. Kumkoy įlanka – arčiausiai Sidės įsikūrusi kurortinė zona, labiausiai pamėgta poilsiautojų su vaikais dėl švelnaus smėlio paplūdimio ir nuožulnaus įbridimo į jūrą. Į vakarus, apie 14 km nuo Sidės įsikūrusi Colakli kurortinė zona. Čia prie molingo smėlio paplūdimių driekiasi didelių ir solidžių 4-5 žvaigždžių viešbučių eilė. Į rytus nuo Sidės driekiasi Sorgun kurortinė zona. Ją poilsiautojai pamėgo dėl nepakartojamo pušyno grožio, kuris supa populiarius klubinius viešbučius su didelėmis teritorijomis. 7 km į rytus nuo miesto įsikūrusi gyvenvietė Titreyengol. Joje vyksta didžiulis vietinis turgus, kur mielai lankosi ir apsiperka poilsiautojai. Didžiuliai šiuolaikiniai viešbučiai, iš kurių iki paplūdimių poilsiautojus veža autobusai, įsikūrę tiek ant jūros kranto, tiek tolėliau nuo jo. Kyzylagac gyvenvietė garsėja švariu smėlio paplūdimiu bei ją supančiu spygliuočių mišku. Čia įsikūrę populiarūs klubiniai viešbučiai su gražiomis didelėmis teritorijomis.

EUPHORIA PALM BEACH RESORT HV-1 – 340 Eur (ULTRA viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipas: Ultra viskas įskaičiuota;

Numerio tipas: Eco 340 Eur;

Data: 2018.04.24

Trukmė: 8 nakvynės

Apie viešbutį:

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Jauki teritorija. Rekomenduojama ramiam poilsiui.

„Pastatytas 1996 metais, bendras plotas 183 000 m2, paskutinį kartą atnaujintas 2013 metais.

Viešbutį sudaro devyniolika 2-jų aukštų pastatų:

472 standard room tipo numeriai (6 iš jų pritaikyti asmenims su negalia, maks. 3 asm., 27,5 m2);

10 dviejų kambarių executive room tipo numerių (svetainė, miegamasis atskirtas durimis, maks. 3 asm., 44 m2);

72 trijų kambarių suit room tipo numeriai (svetainė, 2 miegamieji atskirti durimis, maks. 3+1 asm., 262);

32 trijų kambarių family room tipo numeriai (svetainė, 2 miegamieji atskirti durimis, maks. 4+1 asm., 71 m2).

Viešbučio vieta

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg

Jei domina pasiūlymai kitoms kryptims ar datoms, įveskite datas, keliautojų skaičių, numatomą biudžetą, kitus pageidavimus ar klausimus ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

Review Date
Reviewed Item
Atostogos Turkijoje Balandžio pabaigoje itin palankiomis kainomis 8 nakvynėms!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star