Egėjo regiono skanumynais ir kultūra mėgaukis prestižiniame Bodrume!

Turkija
Bodrumas
2018-07-27 - 2018-08-03
578
5
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!


Bodrumas

Bodrumas įsikūręs Egėjo ir Viduržemio jūrų sandūroje, ant garsaus antikinio miesto – Halikarnaso griuvėsių. Išgyvenęs daugybę kautynių, miestas dažnai pereidavo iš vienų valdytojų rankų į kitas ir buvo daugelio senovės civilizacijų susikūrimo bei subyrėjimo liudininku. Žalios kalvos, apelsinmedžių giraitės, alyvmedžių sodai ir vėjo malūnai – pagrindiniai peizažai, kuriais galima gėrėtis vaikštant mažomis ir siauromis Bodrumo gatvelėmis. Bodrumo miestas tituluojamas Turkijos naktinio gyvenimo sostine, kurioje niekada nesibaigia vakarėliai. Šiame mieste – rekordinis barų, naktinių klubų ir diskotekų skaičius viename kvadratiniame kilometre. Tad nenuostabu, kad Bodrumą mieliau renkasi ne ramaus poilsio paplūdimiuose mėgėjai, o pramogų ištroškę turistai iš Vakarų Europos. Šiek tiek už Bodrumo naktinių linksmybių jau nė kvapo – vaizdingos pakrantės idealiai pritaikytos ramiam poilsiui su visa šeima. Aukščiausios klasės elitiniai viešbučiai, priklausantys žymiausių ir brangiausių viešbučių tinklams visame pasaulyje, paprastučiai ekonominės klasės viešbutukai, pensionai – visuose juose stengiamasi išlaikyti itin aukštą aptarnavimo lygį.

 

ARMONIA HOLIDAY VILAGE & SPA – 592 Eur (Viskas įskaičiuota)

Norėdami rezervuoti šį viešbutį, rašykite keliautojų skaičių (vaikams – amžių) į užklausos formą ir spauskite NORIU PASIŪLYMO!
Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota;

Numerio tipas: Economy 578 Eur; Standard 592 Eur;

Data: 2018.07.27

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:


Vos už kelių žingsnių nuo jūros įsikūrusiame poilsio komplekse „Armonia“ įrengtas lauko baseinas su vandens čiuožyklomis, SPA centras bei numeriai su oro kondicionieriais, televizoriais ir balkonais.„Armonia Holiday Village and Spa“ numeriuose rasite mini barus ir seifus. Pro kai kurių numerių langus atsiveria panoraminiai Egėjo jūros vaizdai.Pagrindiniame restorane patiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė, o patiekalus iš valgiaraščio siūlančiame restorane ruošiami įvairiausi tradiciniai turkiški bei tarptautiniai valgiai. Užsisakiusiems „viskas įskaičiuota“ tipo viešnages svečiams maistas ir gėrimai patiekiami visą parą.Viešnagės metu galėsite pasportuoti treniruoklių salėje, atsipūsti saunoje ar turkiškoje pirtyje, pasilepinti masažais, dalyvauti dienomis rengiamose pramoginėse programose, užsiimti vandens sportu, pasimėgauti sportinėmis pramogomis, pažiūrėti pasirodymus bei pasiklausyti koncertų. Viešbučio teritorijoje įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg

Jei domina pasiūlymai kitoms kryptims ar datoms, įveskite datas, keliautojų skaičių, numatomą biudžetą, kitus pageidavimus ar klausimus ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

Review Date
Reviewed Item
Egėjo regiono skanumynais ir kultūra mėgaukis prestižiniame Bodrume!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star