Fantastiškos kainos į Kiprą Gegužės mėnesiui – 7 nakvynės nuo 286 eur! Vietų skaičius RIBOTAS!

Kipras
Larnaka
2018-05-10 - 2018-05-17
286
4

Kipras

Tai Viduržemio jūros perlas, kuriame pasak graikų legendos iš jūros putos užgimė meilės deivė Afroditė. Kipre kasmet rengiamos vynuogių derliaus ir vyno fiestos, kurios nustebina net didžiausią vynų žinovą. Kipre poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku. Net 340 dienų per metus salos padangė nušviesta saulės, o ir likusios dienos ne mažiau malonios. Šiam kraštui būdingi kalnai, apaugę vešliais miškais, civilizacijos nepaliestos nuošalios vietovės, skirtingų epochų architektūros pavyzdžiai. Kipras yra puiki vieta poilsiui su vaikais – dauguma šalies viešbučių siūlo paslaugas būtent mažiesiems keliautojams. Saulėta pakrantė, šilta smaragdinė jūra, vieni švariausių paplūdimių pasaulyje, svetingi žmonės, neįkainojamas istorinis ir kultūrinis palikimas, puikus maistas ir gausybė pramogų – viskas ko reikia atostogoms.

Larnaka

Tai vienas seniausių ir trečias pagal dydį Kipro miestas. Larnakos kurorto populiariausia pasivaikščiojimų bei pramogų vieta – pakrantės promenada, vadinama Palmių alėja. Joje, tarp amžinai žaliuojančių palmių, įsikūrę gausybė restoranų, jaukių kavinių bei užeigų, kur galima mėgautis nuostabiu įlankos vaizdu arba, vos už kelių žingsnių esančia, pagrindine prekybos gatve Zenon Kitieos. Netoliese yra garsi islamo šventovė – Hala Sultan Tekke mečetė, pastatyta pranašo Mahomedo tetos grabei. O miesto pakraštyje iki šių dienų išlikęs XVII a. akvedukas Kameres. Larnaka yra antroji šventojo Lozoriaus gimtinė, vėliau jis tapo pirmuoju salos vyskupu ir buvo čia palaidotas. Larnakos miestas įsikūręs vietoje, kurioje senovėje (X a. pr. Kr.) būta miesto Kitono. Pasak legendos, Kitoną įkūrė Nojaus anūkas. Finikiečiai miestą pavertė svarbiu prekybiniu centru, o vėliau Kitonas tapo vienu galingiausių miestų Kipre. Šiandieninė Larnaka yra patogi prieplauka laivams, joje veikia jachtų klubas, sulaukiantis jachtų mėgėjų iš viso pasaulio. Miestas įsikūręs lygumoje, šalia jo tyvuliuoja druskos ežeras, kuris vasarą išdžiūsta ir virsta į nuo druskų baltuojančią plynę, o žiemą sulaukia būrio migruojančių flamingų. Rytinė miesto dalis garsėja savo turistiniu centru su prašmatniais viešbučiais ir nuostabiais smėlio paplūdimiais. Miesto apylinkes supantys nedideli kaimeliai garsėja sidabro dirbiniais, ažūriniais nėriniais ir vienu garsiausių Kipro vienuolynu. Netoliese įsikūręs kurortas Agia Napa, kur yra didžiulis vandens pramogų parkas. Larnaka – tylus, ramybe alsuojantis kurortas su gražiais smėlio paplūdimiais, kurį dažnai renkasi šeimos atostogaujančios su vaikais.

AMORE HOTEL APARTMENTS – 286 Eur (Be maitinimo, 7 nakvynės)

 

 Viešbutis

Paskutinį kartą atnaujintas 2008 metais. Viešbutyje yra rusiškai kalbantis personalas. Viešbutį sudaro penki pastatai, kuriuose yra 65 numeriai.

Šeimai priklausantys apartamentai yra Protaro kurorto pakraštyje. Iki kurorto centro kur daugybė barų, restoranų ir parduotuvių autobusu nuvažiuosite per 10 min. Iki Agia Napa kurorto ir vandens pramogų parko autobusu apie 25 min. Rekomenduojamas ramiam poilsiui.Šeimai priklausantys apartamentai yra Protaras kurorto pakraštyje. Rekomenduojamas ramiam poilsiui.

Viešbučio vieta

Apie 50 km iki Larnakos oro uosto, apie 200 km iki Pafoso oro uosto, tarp Protaro ir Paralimni kurortų, ramiame Kapario rajone, apie 500 m iki smėlio paplūdimio, autobusų stotelė – pasiekiama pėsčiomis.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

TASIA MARIS OASIS 4 * – 387 Eur (Pusryčiai ir vakarienė, 7 nakvynės)

  

 Viešbutis

Naujas viešbutis, pastatytas 2013 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 3-jų aukštų pastatas ir penki 2-jų aukštų pastatai. Viešbutyje yra 141 numeriai.

Stilingas, ryškiai apšviestas viešbutis – vienas įsimintiniausių mieste. Modernus viešbutis siūlo komfortišką apgyvendinimą poroms bei jaunimui. Įsikūręs šalia Limanaki uosto netoli nuo visų miesto pramogų, restoranų ir kavinių. Numeriai jaukūs, dekoruoti šviesiomis spalvomis.

Viešbučio vieta

Apie 50 km iki Larnakos oro uosto, Agia Napos kurorto centre, apie 600 m iki smėlio paplūdimio.

 

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Fantastiškos kainos į Kiprą Gegužės mėnesiui – 7 nakvynės nuo 286 eur! Vietų skaičius RIBOTAS!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star