Gegužę keliauk į Madagaskaro pakrantės salą Nosy Be – unikali gamta, Afrikos spalvos ir viskas įskaičiuota nepriekaištinguose viešbučiuose prie Indijos vandenyno!

Madagaskaras
Nosy Be
Royal Beach Hotel
2019-05-16 - 2019-05-23
1234
5
Itaka Lietuva

Kainos keičiasi kone kasdien, todėl nurodytos kainos galioja tik naujienos paskelbimo dieną. Norėdami pasitikrinti kainą, rezervuoti kelionę ar gauti pasiūlymą kitiems viešbučiams/kryptyms, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“

Į siūlomų paketų kainą įeina:

  • Skrydžiai Vilnius – Nosy Be – Vilnius
  • Kuro, oro uosto mokesčiai
  • Rankinis bagažas: iki 10 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.
  • Pervežimai (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Viešnagė viešbutyje su nurodytu maitinimu
  • Gido palyda (ekskursijos – už papildomą mokestį)

Į kainą neįeina:

  • Vizos. Perkamos vietos oro uoste, ~35 Eur/asm.
  • Medicininių išlaidų draudimas.
  • Papildomos ekskursijos.

Madagaskaras, Nosy Be sala

Didelė pasakiško grožio paplūdimių Bė sala („Nosy Be“) yra išsidėsčiusi į šiaurės vakarus nuo Madagaskaro, o jos pavadinimas reiškia tiesiog „Didelę salą“. Rojų primenantys paplūdimiai ir nuostabi gamta – už tai ją pamėgo atogrąžų atostogas dievinantys poilsiautojai.

Čia galite rasti išskirtinių viešbučių, nardyti, tyrinėti aplinkines salas ar tiesiog mėgautis saule ir vandenynu. Salos sostinė yra gyvybe pulsuojantis Hell-Ville.

Jame galite rasti daugybę kavinių ir parduotuvių. Bė salos didžiausias turtas yra jos paplūdimiai. Žinomiausi iš jų – Ambatoloaka, Madirokely ir Andilana. Vandenyno potvynių, kurie kartojasi kas parą, metu vanduo gali apsemti paplūdimius kelioms valandoms.

Salos gilumoje kvepia kavos, vanilės, kakavos, cinamono, kanangų ir prieskonių plantacijos. Neveltui antrasis Bė salos pavadinimas yra Kvapų sala.

 

Royal Beach Hotel 4,5* – 1234 Eur (viskas įskaičiuota)

Datos: 2019.05.16

Viešbutis

Didžiulis, žaliuojantis turistų centras garsiojoje Madirokelio įlankoje, greta gražaus ir labai ilgo paplūdimio, – tai ideali vieta egzotiškoms atostogoms.
Atostogų kaimo stiliaus viešbutį sudaro keli žemi pastatai ir 
neįprastai suprojektuoti baseinai su terasomis deginimuisi. Interjere vyrauja tradicinių kreolų ir Madagaskaro motyvų derinys bei šiuolaikiniai priedai.
Gražiai įrengti, šviesūs kambariai – tai ideali vieta 
atsipalaidavimui po įspūdžių kupinos dienos! Puiki vieta ne tik poilsio, bet ir vandens sporto, ypač nardymo mėgėjams.

 

Andilana Beach Resort 5* – 1494 Eur (24/7 viskas įskaičiuota)

Datos: 2019.05.16

Viešbutis

Fantastiška vieta išsvajotoms, egzotiškoms atostogoms – čia kažką sau suras kiekvienas! Galite rinktis iš dviejų fenomenalių, šalia viešbučio esančių smėlio paplūdimių, siūlančių įvairius laisvalaikio praleidimo būdus: vienas – ramybę, puikiai tinka palaimingam atsipalaidavimui su knyga rankoje, kitas – aktyviems žmonėms siūlo daugybę įvairių sporto šakų.

Dar keli šios vietos privalumai- didelis baseinas su fantastišku vaizdu, didžiulis sodas, kuriame galite sutikti lemūrus, vėžliukus ir chameleonus. Viešbučio sveikatingumo centras vilioja masažais ir procedūromis.
Reikėtų atkreipti dėmesį į ant uolos esantį viešbučio restoraną 
„Pily Pily“, kuriame be skanių jūros gėrybių rasite kvapą gniaužiančius panoraminius įlankos vaizdus. Viešbutis puikiai tinka tiek romantiškoms dviejų asmenų atostogoms, tiek aktyviam visos šeimos poilsiui.


Siūlomos papildomos ekskursijos

Trys salos — ekspedicija prasideda nuo Kombos salos, vadinamos „lemūrų sala“. Apsilankymas Lemūrų parke, kuriame, be šių žinomiausių Madagaskaro gyvūnų, veisiasi boa smaugliai, chameleonai, vėžliai ir daugybė kitų. Toliau – Ampagorinos kaimas su amatininkų meno dirbinių krautuvėlėmis, kuriose galite įsigyti madagaskarietiškų suvenyrų. Vėliau maršrute – Tanikely, arba „mažoji sala“. Ji nuo 2010 m. yra nacionalinis parkas ir jūrų rezervatas. Sustojimas viename iš pasakiškų paplūdimių, laikas nardymui su vamzdeliu skaidriame Indijos vandenyne ir poilsis. Po to maršrutas veda į Sakatiją – salą, garsėjančią smaragdine vandenyno spalva. Pietūs iš žuvies ir jūros gėrybių. Grįžimas į viešbutį vėlyvą pavakarę. Pusdienio išvyka. Kaina – apie 75 EUR, vaikams iki 12 metų – apie 35 EUR (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Iranjos sala — išvyka į salą, esančią apie 50 km nuo Bė salos. Iranjos sala – tai dvi dalys, sujungtos 2 km ilgio smėlio pylimu. Sala yra gamtinis rezervatas, joje gyvena jūriniai vėžliai ir kokosiniai krabai. Šią salą supa rojaus grožio paplūdimiai, o juos skalaujančio vandens spalva keičiasi nuo šviesiai žydros iki kobalto mėlynumo. Laikas poilsiui pliaže ir maudynėms vandenyne. Po to – malagasietiško stiliaus pietūs. Grįžimas į viešbutį vakare. Visos dienos išvyka. Kaina – apie 78 EUR, vaikams iki 12 metų – apie 39 EUR (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Fanihy sala — viena iš paslaptingiausių archipelago salų, kurią malagasiai laiko Sakalavų dinastijos karalių kapinėmis. Apsupta krištolinio skaidrumo vandenyno, apjuosta pudros minkštumo smėlio paplūdimių – ideali vieta nardymui su vamzdeliu ir atsipalaidavimui. Neužmirštama patirtis – maudynės natūraliuose Antana Be baseinuose, kur galima paplaukioti kartu su didžiuliais žaliaisiais vėžliais. Grįžimas į viešbutį popietę. Pusdienio išvyka. Kaina – apie 40 EUR, vaikams iki 12 metų – apie 20 EUR.

Kelionė keturračiais — puikus būdas atrasti įdomias Bė salos vietas. Adrenalinas bei puiki pramoga palmių ir baobabų apsuptyje, galimybė apžiūrėti Madagaskaro kaimelius ir gražiuosius paplūdimius. Pusdienio išvyka. Kaina – apie 80 EUR,

Kopimas į Mont Passot — programa kalnų kelionių entuziastams. Kopimas (apie 2 valandas) į aukščiausią Bė salos viršūnę – Mont Passot. Pasiekus viršūnę, grožėjimasis salos panorama. Grįžimas į viešbutį popietę. Pusdienio išvyka. Kaina – apie 40 EUR, vaikams iki 12 metų – apie 20 EUR.

„Island Tour“ — puikus būdas susipažinti su svarbiausiomis Bė salos vietomis. Programoje – Šventasis malagasių medis, maldų vieta, garbinama animistinėje kultūroje. Vykimas į Hell-Ville vietovę. Pasivaikščiojimas siauromis gatvelėmis, lankymasis miesto turguje, laisvalaikis pirkiniams. Toliau – zoologijos parkas „Lemuria Land“, kur gyvena įdomiausi Madagaskaro gyvūnai: lemūrai, vėžliai, gyvatės, chameleonai, gekonai ir daugybė kitų. Pietūs vietiniame restorane. Poilsis viename garsiausių salos paplūdimių – Andilana Beach. Galiausiai, vykimas į aukščiausią Bė salos kalną – Mont Passot, iš kur galima pasigrožėti salos panorama. Visos dienos išvyka. Kaina – apie 80 EUR, vaikams iki 12 metų – apie 40 EUR (į kainą neįskaičiuoti pietūs).

Lokobės gamtos rezervatas — kelionė į Lokobės gamtos rezervatą – puiki proga iš arčiau susipažinti su nepaprasta gamta. Po trumpo pasivažinėjimo – persėdimas į pirogas (vietines valtis) ir kelionė į miško paplūdimį su neatmenamo senumo ekvatoriniu mišku. Čia galima pamatyti daugybę endeminių rūšių – tiek augalų, tiek gyvūnų. Pasivaikščiojimo metu galėsite stebėti lemūrų kolonijas, sutikti chameleonų (jei pasiseks, galima bus pamatyti ir patį mažiausią pasaulyje, vos kelių centimetrų ilgio, chameleoną), gyvačių, spalvingų varliagyvių ir kitų miško gyventojų. Flora ne mažiau įspūdinga – čia auga senoviniai medžiai, madagaskarinės ravenalos („piligrimų medžiai“), ananasai ir kakavmedžiai. Visos dienos išvyka. Kaina – apie 70 EUR, vaikams iki 12 metų – apie 35 EUR (į kainą neįskaičiuoti pietūs).

Banginių stebėjimas — kvapą gniaužianti kelionė valtimi į vietas, kur galima stebėti jūros žinduolius, ypač kuprotuosius banginius. Jūrų biologas ir licencijuotas gidas išsamiai papasakos apie šių nepaprastų gyvūnų elgesį ir biologiją. Viskas vyksta pagal vietines taisykles ir stebėjimo kodeksą, kad nebūtų sutrikdyta banginių gyvensena, ypač per poravimosi sezoną ar jauniklių gimimo metu. Tai taip pat galimybė pasiklausyti garsiųjų „dainų” – kuprotųjų banginių skleidžiamų žemų garsų, girdimų net už šimtų kilometrų. Laive yra hidrofonas – povandeninis mikrofonas, naudojamas gaudyti vandenyje sklindantiems garsams. Pusdienio išvyka. Kaina – apie 47 EUR (įskaičiuotos anglakalbio gido paslaugos, vanduo).

Paviršinis nardymas su bangininiu rykliu — susitikimas su nuostabiuoju bangininiu rykliu, didžiausia pasaulyje žuvimi, kurią retai pavyksta pamatyti natūralioje aplinkoje. Gidas ir jūrų biologas atskleis bangininio ryklio elgesio paslaptis ir pateiks patarimų dėl nardymo su šiais gyvūnais. Bė salos vandenys nuo spalio pradžios iki gruodžio pabaigos yra užpildyti daugybe planktono, kuris pritraukia įvairių rūšių žuvis. Būtent dėl to, net 10 metrų ilgį siekiantis bangininis ryklys yra taip pamėgęs šį regioną. Pusdienio išvyka. Kaina – apie 47 EUR (įskaičiuotos anglakalbio gido, snorkelingo įranga, vanduo).

 

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Nurodykite keliautojų skaičių, kelionei tinkamas datas ir spauskite „Noriu pasiūlymo“ !

Summary
Review Date
Reviewed Item
Gegužę keliauk į Madagaskaro pakrantės salą Nosy Be - unikali gamta, Afrikos spalvos ir viskas įskaičiuota nepriekaištinguose viešbučiuose prie Indijos vandenyno!
Author Rating
51star1star1star1star1star
Review Date
Reviewed Item
Gegužę keliauk į Madagaskaro pakrantės salą Nosy Be – unikali gamta, Afrikos spalvos ir viskas įskaičiuota nepriekaištinguose viešbučiuose prie Indijos vandenyno!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star