Gegužės pabaigai – geras 4* viešbutis Bulgarijoje su viskas įskaičiuota už 361 Eur

Bulgarija
Auksinės Kopos
PRESTIGE HOTEL & AQUAPARK
2018-05-18 - 2018-05-25
361
4
TezTour

Viešbutis dar neįkeltas į sistemą – norėdami rezervuoti, pildykite užklausos formą arba rašykite mums info@dkkeliones.lt!!

Auksinės Kopos

Tai pats didžiausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas, esantis nacionalinio parko teritorijoje. Populiarumu lenkia savo kaimynus ne vien dėl nuostabių paplūdimių, gausybės pramogų, bet ir dėl visai netoli esančio Varnos oro uosto. Auksinės kopos šiandien labai šiuolaikiškas kurortas, tačiau šios vietos istorija prisimenama iki šių dienų. Legenda pasakoja apie šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje netoli Varnos miesto, piratų paslėptą lobį. Tačiau žemė, norėdama nubausti nedorėlius piratus, visą paslėptą auksą pavertė nuostabiu smėliu – pačiu švariausiu, smulkiausiu visoje Juodosios jūros pakrantėje. Paplūdimio juosta čia tęsiasi apie 6 km, plotis vietomis siekia iki 100 metrų. Tai ekologiškai švarus kurortas, gavęs tarptautinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Kurortas garsėja ir daugybe mineralinio vandens šaltinių, kurie puikiai panaudojami sveikatingumo bei SPA centruose. 

PRESTIGE HOTEL & AQUAPARK 4 * – 361 Eur (su viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: Su viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard Double

Data: 2018.05.18

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 361 Eur

Apie viešbutį:

Keturių žvaigždučių viešbutis „Prestige Hotel and Aquapark“ įsikūręs Auksinių Smilčių kurorte, yra vos už 150 metrų nuo paplūdimio ir už 18 km nuo Varnos. Viešbutyje įrengtas vidaus baseinas ir nemokamais gulimaisiais krėslais bei skėčiais apstatytas lauko baseinas, skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Šiuolaikiški, patogūs ir praktiški elegantiško interjero numeriai puikiai tinka šeimų su vaikais poilsiui.

Automobilius galėsite pasistatyti visą parą saugomoje aikštelėje. SPA centre yra sauna, treniruoklių salė ir grožio centras. Svečiams siūloma pasilepinti vandens masažais.

Šalia vestibiulio įrengtas prabangus savitarnos restoranas, pro kurio langus atsiveria nuostabūs viešbučio sodo ir baseino vaizdai.

Pageidaujantieji pervežami iš ir į oro uostą. Grupėms iki 6 asmenų ši paslauga teikiama nemokamai. „Prestige Hotel and Aquapark“ administracija bei aptarnaujantis personalas pasirūpins, kad jūsų viešnagė būtų rami ir kupina nepamirštamų įspūdžių. 

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias Auksinėse Kopose.

Susidomėjote? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami užklausos formą

 

Review Date
Reviewed Item
Gegužės pabaigai – geras 4* viešbutis Bulgarijoje su viskas įskaičiuota už 361 Eur
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star