Geriausia dovana artimajam – pasaulio grožis bei drauge patirti įspūdžiai! Atraskite save kalnuose ant slidžių ir snieglenčių žiemos idilėje – Austrijoje bei Italijoje!

Austrija, Italija
Bad Gaštainas, Mairhofenas, Val di Fasa, Kampitelo
2018-02-06 - 2018-02-20
450
3
TezTour

Austrija

Austrija – Alpių šalis. Kalnai su visais savo priekalniais čia užima beveik 80 % teritorijos. Alpių peizažai kvapą gniaužia ir vasarą, ir žiemą – jaukios kalnų trobelės, maži kaimeliai lyg iš atvirukų, vešlios pievos su besiganančiomis karvėmis arba baltu sniego patalu apkloti vilnijantys kalnai. Nuostabios snieguotos viršūnės, malonūs žmonės ir daugybė gerai paruoštų trasų – čia tiesiog tobulos sąlygos „išsivalyti galvą“ nuo kasdienių rūpesčių. Ideali žiemos sporto infrastruktūra būtent šaltuoju sezonu į Austrijos Alpes sutraukia daugiausiai turistų. Slidinėjimo trasos aprūpintos pačia naujausia ir moderniausia technika, o kurortai pasitinka su nepriekaištingu aukšto lygio aptarnavimu.

Bad Gaštainas, Bad Hofgaštainas

1000 m virš jūros lygio, kalnų tarpeklyje esantis pasagos formos miestas-kurortas išsiskiria daugiaaukščiais mūriniais pastatais, statytais dar XVIII–XIX a. Senoviniai viešbučiai kartu su šiuolaikišku poilsio ir pramogų infrastruktūros ansambliu suteikia Bad Gaštainui ypatingo žavesio. Miesto architektūra tiesiog pakeri – aukšti, grakštūs, gražūs pastatai pastatyti ant ant nedidelių žemės lopinėlių stačiuose kalnuose. Bad Gaštaino trasų ilgis – 118 km, jas aptarnauja 25 keltuvai. Kurorte yra daug sudėtingų nusileidimų, kuriuos įveikti gali tik gerai pasiruošę kalnų slidininkai. Bad Hofgaštainas yra vos už 7 km nuo Bad Gaštaino. Kadaise buvęs nedidelis Alpių prekybinis miestelis, Bad Hofgaštainas yra išsidėstęs plačioje saulėtoje plynaukštėje, 850 m aukštyje virš jūros lygio, pačioje Gaštaino slėnio širdyje. Kurorte sudarytos visos sąlygos puikiam slidinėjimui – aukščių skirtumas 859–2246 m, tvirta sniego danga, patogus keltuvų išdėstymas (iš viso 19 keltuvų), pakankamai sudėtingos, bet tuo pačiu ir patogios trasos (iš viso 81 km), tinkančios net pradedantiems kalnų slidininkams. Poilsiautojų paslaugoms veikia vaikų slidinėjimo parkas, skirtas vaikams nuo 3-jų metų ir mokykla vaikams nuo 4-ių metų. Sezonas čia tęsiasi tiek pat, kiek ir Bad Gaštaine – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. 

GRUGGER HAUS spec. kat. – 450 Eur (tik apgyvendinimas, 7 nakvynės)

  

Viešbutis

Pastatytas 1970 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2007 metais.
Viešbutį sudaro vienas 4-ių aukštų pastatas, kuriame yra 2 numeriai ir 5 apartamentai:
DBL tipo numeriai (su balkonu, maks. 2-3 asm., 25 kv.m),
APT 2-4 pax tipo apartamentai (vieno kambario numeriai, dvivietė sulankstoma lova, mini virtuvė, balkonas, maks. 2-4 asm., 33 kv.m),
APT 2 pax tipo apartamentai (mini virtuvė, balkonas, maks. 2 asm., 22 kv.m),
APT 4-6 pax tipo apartamentai (2 miegamieji, svetainė – virtuvė su dviviete sulankstoma lova, 2 vonios kambariai: viename-dušo kabina, tualetas, kitame – tik dušo kabina, balkonas, 68 kv.m).

  

Maitinimas:
    RO – be maitinimo
    BB – su pusryčiais

Numeryje:
    televizorius: palydovinė
    grindys: parketas
    dušas (apartamentuose)
    rankšluosčių keitimas: pagal atskirą užklausimą
    balkonas
    internetas: Wi-Fi nemokamai

Viešbučio teritorijoje: 
    automobilių stovėjimo aikštelė nemokamai
    pusryčių kambarys (o tap pat virtuvė svečiams)
    slidžių/batų saugojimo kambarys (o tap pat džiovinti batams)
    belaidis internetas nemokamai
    poilsio kambarys

Viešbučio vieta:

257 km iki Miuncheno oro uosto, 89 km iki Zalcburgo oro uosto, ramioje vietoje, apie 1 km iki Bad Hofgaštaino kurorto centro ir Schlossalm keltuvo.  Autobusų stotelė – 50 m nuo viešbučio.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Mairhofenas ir Cilertalis

Tai populiariausias kurortas Zilertalio slėnyje. Į populiariausiųjų sąrašą Mairhofenas patenka dėl daugelio priežasčių: užburiantys kalnų peizažai, didelis trasų pasirinkimas, be to, tai vienas gyviausių ir jaunatviškiausių kurortų Europoje. Mairhofenui iki šiol pavyko išsaugoti tradicinę tirolietišką architektūrą ir dvasią. Spalvingos gatvelės, medžio raižiniais dekoruoti namų fasadai, tirolietiškos tradicijos ir papročiai. Svetingi, linksmi ir muzikalūs Mairhofeno gyventojai svečiams siūlo puikią virtuvę, pramogas mažiems ir dideliems. Su Mairhofeno slidinėjimo pasu galima čiuožti daugiau nei 150 km skirtingo lygio trasų, naudotis 49 keltuvais ir pasiekti 2500 m aukštį. Sniego pramogų mėgėjai iki pat pavasario gali mėgautis puikiai įrengtomis trasomis, tame tarpe ir ilgiausia regione 5,5 km trasa, nusileidžiančia tiesiai į Mairhofeną. Na, o stiprių pojūčių mėgėjams – nusileidimas „Harakiri“ trasa – pačia stačiausia trasa Austrijoje. 78 laipsnių kampas reikalauja ištvermės ir atitinkamo pasirengimo.

Cilertalio slėnis siūlo 480 km slidinėjimo trasų. Slėnio ilgis 32 km, plotas 1098 kv. km. Iki kalnų viršūnių slidininkus ir snieglentininkus kelia 180 keltuvų. Dalis trasų yra apšviestos. Yra nusileidimų pritaikytų tiems kas mėgsta anksti keltis. Trasos atidaromos 7 val. ryto. Cilertalyje taip pat yra zonų „free ride“ mėgėjams. Regione veikia 25 kalnų slidinėjimo mokyklos ir dirba 5000 instruktorių, kurie naujokams padeda išmokti slidinėti, o jau mokantiems slidinėti padeda pasiekti aukštesnį lygį. Slidinėjimo sezonas Cilertalio kurorte tęsiasi nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Vidutinis aukščių skirtumas nuo 1500/1800 iki 2500 metrų. Daugelis trasų yra skirtingo sudėtingumo lygio, todėl puikiai tinka visų lygių slidininkams ir snieglentininkams. Kurorte yra puikios sąlygos pramogauti po visos dienos slidinėjimo – „apres ski“, terminis centras „Erlebnistherme Zilletal“, puikūs restoranai, daugybė parduotuvių ir lankomų objektų. Visa tai poilsiui Cilertalio slėnyje suteikia malonių emocijų. Slidinėjimo kurortas, įsikūręs pačiame Cilertalio slėnio centre. Dėl šalia esančio Hintertux ledyno, slidininkai ir snieglentininkai gali slidinėti ištisus metus. Kurortas gana aktyvus – čia gausu kavinių, restoranų, diskotekų. Hipachas yra Mairhofeno kaimynas (vos 5 km) ir naudojasi ta pačia slidinėjimo zona. Iki Mairhofeno galima nuvykti autobusu arba iš Penken‘o pramogų parko, iki kurio veda keltuvai iš Hipacho centro. Kurortas garsėja 143 km įvairaus sudėtingumo trasų.

 

PENDL GAESTEHAUS spec. kat 467 Eur (tik apgyvendinimas, 7 nakvynės)

   

Viešbutis

Ramioje vietovėje įsikūręs tvarkingas bei jaukus pensionas ekonomiškesniam poilsiui. Patogus susisiekimas su kurorto centru bei keltuvais. Svečių patogumui yra nemokama bendra virtuvė.

Pastatytas 1975 metais, reguliariai vykdomi remonto darbai. Viešbutį sudaro  2-jų aukštų pastatas, kuriame yra 8 numeriai:

DBL tipo numeriai (maks. 2 asm., 15 kv.m)
TRPL tipo numeriai (maks. 3 asm., 18 kv.m)

 

Numeryje

 • patalynės keitimas: 1 kartą per savaitę
 • rankšluosčių keitimas: 2 kartus per savaitę
 • grindys: kiliminė danga
 • numerių tvarkymas: kasdien
 • plaukų džiovintuvas: registratūroje, pagal atskirą užklausimą, nemokamai
 • balkonas

 

 

  

 

Viešbučio vieta

Apie 197 km iki Miuncheno oro uosto, apie 170 km iki Zalcburgo oro uosto, apie 75 km iki Insbruko oro uosto, Hollenzen rajone, apie 2 km iki Mairhofeno kurorto centro, apie 2 km iki Penkenbano ir Horbergbano keltuvų, apie 30 m iki autobusų stotelės.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę: 

Italija

Italija – tai šalis, trykštanti gyvenimo džiaugsmu. Norint ją suprasti ir pamilti nepakanka apibėgti ar apvažiuoti garsiausius šios šalies architektūros šedevrus ar apžiūrėti garsiausių meistrų tapybos darbus, reikia jos „paragauti“: pasiklausyti jos muzikos, tiesiog pavaikštinėti miestų ir miestelių gatvėmis, išsimaudyti jūroje ir, žinoma, pasimėgauti itališkos virtuvės šedevrais. Italija – tai šalis-muziejus, joje tiek lankytinų vietų, vertų Jūsų žvilgsnių, kad vienos kelionės tikrai nepakaks. Žavi Italijos gamta, ypač jos ugnikalniai, tiek dar besispjaudantys lava, tiek jau užgesę. Na, o išvardinti garsiausius Italijos kultūrinius objektus beveik neįmanoma. Kiekvienas šalies miestas – tikras lobynas, saugantis įspūdingus įvairių epochų liudijimus.

Val di Fasa

Val di Fasos regionas laikomas vienu geriausių pagal aptarnavimo kokybę ir techninį serviso lygį. Šis regionas – tai viena iš keturių slidinėjimo zonų, įeinančių į “Sela Ronda” regioną. Keltuvai į šį regioną įrengti Kampitelo ir Kanazėjaus kurortuose. Na, o įsigijus “Dolomiti-Super-Ski” pasą atsiveria net 12 kurortų trasos ir “Dolomiti Superski” regionas. Val di Fasos regiono kurortai: Kampitelas, Kanazėjus, Alba, Poca, Vigo di Fasa, Moena. Šiltuoju metų laiku ramybe dvelkiantys Tirolietiški miesteliai žiemą tampa šurmuliuojančiais kurortais. Mūsų nuomone, šių kurortų trasos labiausiai tinka pradedantiesiems bei vidutinio pasirengimo slidininkams, tačiau įdomių trasų atras ir pažengusieji. Kainų lygis kurortuose vidutinis, o slidinėjimo galimybės beribės. 

VERDA VAL HOTEL 2* – 490 Eur (su pusryčiais, 7 nakvynės)

 

Viešbutis

Visi numeriai yra išdėstyti viename trijų aukštų su mansarda pastate. Viso viešbutyje yra 14 numerių: standartiniai vienviečiai numeriai (be balkono, maks. 1 asm., 10-12 kv.m),, standartiniai numeriai (dalis su balkonu, maks. 2+1 asm., 15-22 kv.m),.

TezTour komentaras

Vienas iš ekonominių apgyvendinimo variantų Campitello kurorte. Kuklus viešbutis tiek savo interjeru, tiek paslaugomis. Tačiau viešbučio restoranas labai populiarus tarp vietinių, tad atviras ne tik viešbučio svečiams. Restorane yra specialus vaikiškas valgiaraštis.

Numeryje

 • patalynės keitimas: 1 kartą per savaitę
 • rankšluosčių keitimas: kas antrą dieną
 • grindys: plytelės
 • numerių tvarkymas: kasdien
 • plaukų džiovintuvas: yra
 • vonia arba dušas
 • televizorius: yra

Viešbučio teritorijoje

 • registratūra
 • automobilių stovėjimo aikštelė nemokamai
 • slidžių/batų saugojimo kambarys
 • belaidis internetas nemokamai


  

 

 

Viešbučio vieta:

Viešbutis įsikūręs 600 m iki Compitello centro. 400 m iki Col Rodella keltuvo, kuris veža į jungtinę slidinėjimo zoną Sella Ronda, 100 m iki ski bus stotelės.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

 

LASTEI GARNI HOTEL 3* 525 Eur (su pusryčiais, 7 nakvynės)

  

Viešbutis

Viešbutis pastatytas 1988 metais. Paskutinį kartą atnaujintas 2013 metais. Viešbutį sudaro vienas 3-jų aukštų pastatas, kuriame yra 21 numeris:
SGL Classic tipo numeriai (10 kv.m., maks. 1 asm.),
DBL Classic  tipo numeriai (14 kv.m., maks. 2 asm., vonios kambarys su langu),
DBL Superior tipo numeriai (16 kv.m., maks. 2-3 asm., sofa, mini baras, dušas ir pirtis),
DBL Dolomiti Romantic tipo numeriai (16 kv.m., maks. 2 asm., židinys, krėslas, vonios kambarys su langu),
DBL Dolomiti Montagna tipo numeriai (20 kv.m., maks. 2-4 asm., rašomasis stalas, vonios kambarys su langu),
DBL Dolomiti Mansarda tipo numeriai (20 kv.m., maks. 2-3 asm., išskleidžiama sofa, rašomasis stalas, mini baras, vonios kambarys su langu),
Junior Suite tipo numeriai (23 kv.m., maks. 2-4 asm., miegamasis ir svetainė atskirti vienas nuo kito stumdomomis durimis, svetainėje išskleidžiama dvivietė sofa),
Suite tipo numeriai (28 kv.m., maks. 2-3 asm., minkštas kampas, mini baras, vonios kambarys su langu).

 
TezTour komentaras

Svetingas viešbutis saulėtoje ir ramioje vietoje, netoli iki kurorto centro. Dėka slidinėjimo autobuso yra patogus ir greitas susisiekimas su slidinėjimo zona.

Numeryje

 • seifas yra
 • patalynės keitimas: 1 kartą per savaitę
 • rankšluosčių keitimas: kas 2 dienas
 • telefonas
 • grindys: parketas
 • numerių tvarkymas: kasdien
 • kosmetikos reikmenys
 • plaukų džiovintuvas: yra
 • kosmetinis veidrodis
 • balkonas
 • internetas: už papildomą mokestį
 • vonia arba dušas
 • televizorius: yra

Vaikams

 • žaidimų aikštelė
 • žaidimų kambarys

Vaikai nuo 8 mėn. iki 3 metų

 • lovelė: už papildomą mokestį

Viešbučio teritorijoje

 • registratūra
 • krosnis
 • garažas nemokamai
 • barai: 1
 • belaidis internetas už papildomą mokestį
 • automobilių stovėjimo aikštelė nemokamai
 • pusryčių kambarys
 • slidžių/batų saugojimo kambarys
 • biblioteka
 • žiemos sodas
 • liftas

 

  

Viešbučio vieta

Apie 400 m iki Poca di Fassa centro, apie 900 m iki Catinaccio/Rosengarten ir Buffaure/Pozza di Fassa keltuvų. Apie 350 m iki slidinėjimo autobuso stotelės.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę: 

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Geriausia dovana artimajam – pasaulio grožis bei drauge patirti įspūdžiai! Atraskite save kalnuose ant slidžių ir snieglenčių žiemos idilėje – Austrijoje bei Italijoje!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star