Geriausia metų proga išsitiesti prie vandenyno Kanaruose – įspūdingoji Fuerteventūra spaliui nuo 346 Eur!

Ispanija
Fuerteventūra
2018-10-06 - 2018-10-13
346
4
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Fuerteventūra

Fuerteventūra – antra pagal dydį Kanarų salyno sala, dar kitaip vadinama stiprių vėjų sala. Vėjo dėka sala vilioja vandens sporto mėgėjus: buriuotojus, banglentininkus bei jėgos aitvarų aistruolius. Ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms sala siūlo vienus geriausių paplūdimių Europoje. Spalvoti: gelsvi, pilki, juodi vulkaninio smėlio paplūdimiai puikiai tiks ramaus poilsio prie jūros ieškantiems salos svečiams. Fuerteventūroje pasitinka plačios lygumos – netipinės Kanarų saloms, šiltas ir sausas klimatas, juk netoliese Afrikos krantai ir dykumai būdingos ekosistemos – smėlis užima didžiąją dalį salos. Fuerteventūra gali Jums pasiūlyti ir poilsį dideliuose kurortiniuose kompleksuose, ir atokvėpį nuo civilizacijos visiškai laukiniuose paplūdimiuose, kur net keleto kilometrų spinduliu nesutiksite nė vieno žmogaus.

Klimatas 

Sala laikoma pačia karščiausia ir sausiausia Kanarų salyno sala, savo svečius lepinanti net 320 saulėtų dienų per metus, o per dieną saulė šviečia net 11 valandų. Sezonas čia tęsiasi ištisus metus, todėl sala puikiai tinka šeimų poilsiui. Čia siūlomas įvairus apgyvendinimo pasirinkimas su skirtingais maitinimo tipais bei infrastruktūra, kuri pritaikyta šeimų poreikiams. Didžioji dalis viešbučių saloje pritaikyti ir mažiesiems svečiams, ir tik keli viešbučiai skirti suaugusiems. Fuerteventūra vilioja šeimas bei poras, kurie ieško ramaus poilsio. Šeimoms labiausiai tinka Koralecho, Kaleta de Fusto, Kosta Kalma ir Chandijos kurortai.

Kraštovaizdis

Keliaujant po salą sutinkama daug religinės architektūros, vėjo malūnų, kurie „įdarbindavo“ vėją, o žemdirbiams, tai buvo vienas iš pragyvenimo šaltinių. Norint pažinti vietinę kultūrą siūloma užsukti į muziejus, apsilankyti šventėse ir karnavaluose, paragauti vietinės virtuvės patiekalų. Važiuojant pro centrinę salos dalį galima aplankyti Antigua miestelį, kuriame veikia druskos muziejus „Las Salinas“, Antigua mergelės bažnyčia. Senoviniame Betankurijos miestelyje tikrai netrūksta įdomių vietų. Taip pat verta užsukti į La Oliviją, Pacharą, salos sostinę – Puerto del Rosarijų.

Papročiai

Kaip ir visoje Ispanijoje, taip ir Fuerteventūros saloje vyksta įvairios šventės skirtos paminėti šventiesiems ar religinėms datoms. Švenčių metu, paprastai vyksta renginiai skirti vaikams, sportinės varžybos, religinės procesijos, tradicinės kanarietiškos muzikos ir šokių vakarai bei visą naktį besitęsiančios linksmybės su gyva muzika, įvairių muzikantų bei grupių koncertais. O svetingi vietiniai gyventojai leis pasijusti tarsi namuose. Didžiausias ir svarbiausias Fuerteventūros karnavalas vyksta vasario-kovo mėnesį (data kasmet keičiasi priklausomai nuo Šv. Velykų dienos). Karnavalo tema kasmet vis kita, o įvairūs spalvingi, triukšmingi ir įspūdingi renginiai vyksta Koraleche, Puerto del Rosarijuje, Betankurijoje, Antigvoje, Kaleta de Fuste, Gran Tarachale ir Morro Chable. Tad jei tuo metu viešėsite saloje, nepraleiskite progos sudalyvauti Fuerteventūros karnavale. 

Virtuvė

Viešint saloje būtinai palepinkite skrandį vietinės virtuvės patiekalais. Keli iš jų tikrai unikalūs ir būdingi tik salai. Fuerteventūra garsėja ožkomis, iš kurių pieno gaminami sūriai. Paskutiniai metais Fuerteventūros ožkos sūriai laimėjo ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Kiti tradiciniai patiekalai, tai gofio ir papas arrugadas. 
Naktinis salos gyvenimas nėra toks aktyvus lyginant su kitomis Kanarų salomis, tačiau kurortuose veikia barai, naktiniai klubai ir diskotekos. Koralecho, Kaleta de Fusto ir Chandijos kurortuose naktinis gyvenimas orientuotas į poilsiautojus, o salos sostinėje Puerto del Rosarijuje naktiniai klubai ir barai daugiau skirti vietiniams. 
Kanarų salų vyriausybė dalyvauja projektuose siekiant išsaugoti jūrinius vėžlius (caretta careta). Šiems tikslams steigiami vėžlių inkubatriai-darželiai. Vienas tokių veikia ir Fuerteventūros saloje. Tiems kas nori išvysti mažus vėžliukus vertėtų užsukti į Morro Jable uoste veikiantį vėžlių inkubatorių-darželį. 
O tam, kad pajusti tikrąją salos dvasią būtina keliauti. Tad pirmyn į pažintį su vėjų sala!

Kurortai

KALETA DE FUSTAS – tai vienas iš didžiausių kurortų Fuerteventūroje, įsikūręs rytinėje salos pakrantėje, visai šalia oro uosto. Vos 15 min. kelio skiria viešbučius ir oro uostą. O viešbučiai kurorte patys įvairiausi – nuo nebrangių apartamentų iki prabangių penkių žvaigždučių kategorijos viešbučių. Kaleta de Fustas – kurortas esantis arčiausiai oro uosto, pritaikytas šeimų su vaikais poilsiui. Čia yra keli žaidimų parkai, šeimos su vaikais mielai laukiamos restoranuose, kur siūlomas atskiras meniu vaikams. Poilsiaujant galima nuvykti į salos pietuose įsikūrusį zoologijos sodą „Oasis Park “, kur vyksta gyvūnų šou pasirodymai, yra didžiulis kaktusų sodas, gyvena daugiau nei 3 tūkst. gyvūnų: drambliai, žirafos, zebrai, raganosiai, gepardai, kupranugariai, krokodilai, aligatoriai, flamingai, ūdros, vėžliai, lemūrai, gyvatės, papūgos, įvairūs paukščiai, meškėnai, stručiai, lūšys, dideli bei maži primatai ir daugybė kitų gyvūnų. Zoologijos sodas užima apie 1 mln. kv. m, tad veiklos čia užteks visai dienai. Uoste galima paplaukioti su jūrų liūtais, apžiūrėti piratų laivą, pamaitinti žuvis, paplaukioti vandens dviračiais ar kanojomis, leisti į pažintį su sala dviračiais. Visą reikiamą įrangą vaikams yra galimybė išsinuomoti. Kurorte veikia vienintelis saloje kazino. O barai ir restoranai telkiasi pagrindinėje gatvėje ir nedideliuose prekybos centruose. Tikras smėlio paplūdimys čia tik vienas, tačiau jis puikiai apsaugotas nuo vėjo ir bangų, tad puikiai tinka maudynėms. Nedidelėse lagūnose yra paplūdimiai su atvežtiniu smėliu, o pati kurorto pakrantė akmenuota. Labiausiai Kaleta de Fustas tinka jaunimui – veiklos čia ras nardytojai, buriuotojai, vakarais duris atveria barai, kur groja gyva muzika, veikia boulingas bei kino teatras. 

KORALECHO kurotas įsikūręs šiaurinėje salos dalyje, Koralecho gamtos parke tarp banguojančių smėlynų. Kurortas didžiuojasi puikiais balto smėlio paplūdimiais, kurie tęsiasi kiek tik akys užmato bei krištolinio skaidumo vandenynu. Kadaise buvęs nedidelis žvejų kaimelis išaugo į spalvingą ir gyvybingą kurortą, kuris tinka šeimų poilsiui su vaikais, o taip vandens sporto mėgėjams. Koralecho senamiestis telkiasi aplink senąjį uostą. Pagrindinėje miesto gatvėje veikia daugybė parduotuvių, barų ir restoranų. Naktinis gyvenimas kurorte vyksta senamiestyje, kur veikia barai ir restoranai po atviru dangumi. Kelias nuo oro uosto iki kurorto užtrunka apie 45 min. Koraleche yra vienintelis saloje vandens pramogų parkas. Taip pat galima aplankyti salos pietuose įsikūrusį zoologijos sodą „Oasis Park“, kur vyksta gyvūnų šou pasirodymai, yra didžiulis kaktusų sodas, gyvena daugiau nei 3 tūkst. gyvūnų: drambliai, žirafos, zebrai, raganosiai, gepardai, kupranugariai, krokodilai, aligatoriai, flamingai, ūdros, vėžliai, lemūrai, gyvatės, papūgos, įvairūs paukščiai, meškėnai, stručiai, lūšys, dideli bei maži primatai ir daugybė kitų gyvūnų. Zoologijos sodas užima apie 1 mln. kv. m, tad veiklos čia užteks visai dienai. Iš uosto galima nuplauti į Los Lobos salą, kuri nuo Fuerteventūros krantų nutolusi vos kelis kilometrus. Los Lobos sala buvo paskelbta gamtos draustiniu 1982 metais. Leistis į pažintį su sala rekomenduojama dviračiu. Yra galimybė išsinuomoti įrangą vaikams. Na ir žinoma, būtina aplankyti įspūdingą gamtos kūrinį – smėlio kopas Koralecho nacionaliniame parke. 

CHANDIJA – pats piečiausias Fuerteventūros pusiasalis su kalnuotu landšaftu ir puikiais, ilgais balto smėlio paplūdimiais. Pats ilgiausias Chandijos paplūdimys tęsiasi 30 km. O pats aukščiausias salos taškas Pico de Zarza taip pat yra Chandijoje. Kurortas puikiai tinka vandens sporto mėgėjams, ypač buriuotojams, taip pat ramiam poilsiui bei šeimoms su vaikais. Kurortą nuo oro uosto skiria apie 1 valanda kelio. Iš čia patogu nuvykti iki zoologijos sodo „Oasis Park“. Zoologijos sode vyksta gyvūnų šou pasirodymai, yra didžiulis kaktusų sodas, gyvena daugiau nei 3 tūkst. gyvūnų: drambliai, žirafos, zebrai, raganosiai, gepardai, kupranugariai, krokodilai, aligatoriai, flamingai, ūdros, vėžliai, lemūrai, gyvatės, papūgos, įvairūs paukščiai, meškėnai, stručiai, lūšys, dideli bei maži primatai ir daugybė kitų gyvūnų. Zoologijos sodas užima apie 1 mln. kv. m, tad veiklos čia užteks visai dienai. 
Salą pažinti galima išsinuomojus dviratį, o iš Morro Jable uosto galima leistis į išvykas vandenynu. Kanarų salų vyriausybė dalyvauja projektuose siekiant išsaugoti jūrinius vėžlius (caretta careta). Šiems tikslams steigiami vėžlių inkubatriai-darželiai. Vienas tokių veikia ir Fuerteventūros saloje. Tiems kas nori išvysti mažus vėžliukus vertėtų užsukti į Morro Jable uoste veikiantį vėžlių inkubatorių-darželį. 
Naktinis kurorto gyvenimas verda komercinėje zonoje šalia promenados. 
Už 17 km nuo Chandijos įsikūręs KOSTA KALMA (Costa Calma) kurortas garsėjantis puikiais balto smėlio paplūdimiais, tinkantis ramaus poilsio mėgėjams, šeimoms su vaikais, vandens sporto entuziastams bei tiems kas planuoja atostogas leisti paplūdimyje ar prie baseino. Tačiau pažinti salą galima ekskursijų metu, o iki zoologijos sodo „Oasis Park“ vos 15 min. kelio. 


Kur apsistoti?

Peržiūrėję Lietuvos organizatorių pasiūlą, rekomenduojame kelionės paketus su palankaus kainos/kokybės santykio viešbučiais Jūsų poilsiui:

Castillo Beach Club 2* – 346 Eur, 7 nakvynės (be maitinimo

Data: 2018.10.06 – 10.13

Viešbutis

Viešbučio vieta:
Įsikūręs turistinėje zonoje, apie 8 km iki oro uosto, apie 1 km iki Plaja del Kastillo paplūdimio ir 2 golfo klubų.

One Bedroom Apartment tipo numeriai (maks. 3+1/2+2 asm., apartamentai su vienu miegamuoju, dvi viengulės lovos arba viena dvigulė, svetainės su sofa-lova ir virtuvės zonos, vonios kambarys).

Galima atsiskaityti kortelėmis : Visa, MasterCard

Apgyvendinimas su gyvūnais: neįmanomas

Adresas: C. Espino s/n, Caleta de Fuste – 35610, Fuerteventura – España

Paplūdimys

 • smėlio
 • paplūdimyje skėčiai, gultai už papildomą mokestį

Vaikams

 • baseinai vaikams: 1

Numeryje

 • virdulys
 • seifas numeryje, už papildomą mokestį
 • patalynės keitimas: no content for on current language
 • viryklė
 • rankšluosčių keitimas: 3 kartus per savaitę
 • lygintuvas: yra

Viešbučio teritorijoje

 • registratūra
 • bagažo saugojimo kambarys
 • automobilių nuoma
 • baseinai: 1

Pramogos ir sportas

 • sauna
 • masažas už papildomą mokestį
 • treniruoklių salė
 • futbolas

Eurostars Las Salinas 4* – 570 Eur, 7 nakvynės (pusryčiai ir vakarienė

Data: 2018.10.06 – 10.13

Viešbutis

Pastatytas 2005 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2018 metais.

Viešbutį sudaro trys 3-jų aukštų pastatai. Viso yra 223 numeriai: 

Suite Superior tipo numeriai (120 m2, miegamasis atskirtas durimis,svetainė su sofa ir valgomojo stalu, maks. 3 asm.);

Suite Superior Sea View tipo numeriai (120 m2, miegamasis atskirtas durimis, su vaizdu į jūrą, svetainė, maks. 3 asm.);

Junior Suite tipo numeriai (68 m2, maks. arba 2+2 arba 3 asm.);

Junior Suite Sea View tipo numeriai (68 m2, su vaizdu į jūrą, maks. 3 arba 2+2 asm.).  

 

Galima atsiskaityti kortelėmis: Visa, MasterCard

Apgyvendinimas su gyvūnais: neįmanomas

АdresasPaseo Maritimo s/n. 35610 Costa de Antigua, Fuerteventura

Viešbučio vieta

Apie 8 km iki Fuerteventūros oro uosto, apie 17 km iki salos sostinės  Puerto del Rosario, apie 4 km iki golfo klubo, apie 100 m iki Caleta de Fuste paplūdimio.

TezTour komentaras

Viešbutis yra vos keli žingsniai iki paplūdimio, puiki vieta pažinti Fuerteventūros salą. Tinkamas sporto mėgėjams, pavyzdžiui, buriavimo, burlenčių ir tt. Rekomenduojamas poroms ir šeimoms su vaikais.

Numeryje

 • seifas numeryje, už papildomą mokestį
 • patalynės keitimas: 2 kartus per savaitę
 • virtuvė
 • oro kondicionierius: yra
 • vonia
 • rankšluosčių keitimas: pagal atskirą užklausimą
 • telefonas
 • grindys: parketas
 • numerių tvarkymas: kasdien
 • plaukų džiovintuvas: yra
 • rašomasis stalas
 • balkonas
 • televizorius: palydovinė
 • internetas: Wi-Fi registratūroje, už papildomą mokestį

Vaikams

 • vaikų klubas

Viešbučio teritorijoje

 • drabužių skalbimo paslaugos
 • interneto kavinė 1
 • kirpykla
 • bagažo saugojimo kambarys
 • barai: 1
 • prie baseino gultai: nemokamai
 • terasa, skirta deginimuisi
 • restoranai: 1
 • automobilių nuoma
 • baseinai: 1
 • belaidis internetas -registratūroje, nemokamai

Paplūdimys

 • smėlio
 • miesto
 • paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai už papildomą mokestį

Vaikai nuo 8 mėn. iki 3 metų

 • lovelė: nemokamai
 • vaikiškos kėdutės restorane yra

Pramogos ir sportas

 • sauna 2
 • sūkurinė vonia 2
 • masažas už papildomą mokestį
 • treniruoklių salė nemokamai
 • turkiška pirtis 2
 • vakariniai renginiai nemokamai
 • SPA centras už papildomą mokestį
 • pramoginiai renginiai nemokamai
 • teniso kortas už papildomą mokestį

Labranda Club Caleta Dorada 3* – 563 Eur, 7 nakvynės (viskas įskaičiuota

Data: 2018.10.06 – 10.13

Viešbutis

Priklauso LABRANDA HOTELS & RESORTS viešbučių tinklui.

Viešbutyje yra 290 šiuolaikiškų, šviesių ir erdvių numerių. 

One Bedroom Bungalow tipo numeriai (min. 1 asm., maks. 3/ 3+1 asm.);

One Bedroom Bungalow Pool View tipo numeriai (min. 1 asm., maks. 3/ 3+1 asm.);

One Bedroom Bungalow Sea View tipo numeriai (min. 1 asm., maks. 3/ 3+1 asm.);

Two Bedroom Bungalow tipo numeriai (min. 3 asm., maks. 5/ 5+1 asm.).

 

Galima atsiskaityti kortelėmis: Visa, MasterCard, Maestro

Apgyvendinimas su gyvūnais: neįmanomas

Аdresas: C/Barrilla, s/n 35610 Caleta de Fuste-Antigua, Fuerteventura España

Viešbučio vieta

Ant Kaleta de Fusto įlankos šlaito, iš apartamentų atsiveria nuostabus vaizdas į pasagos formos paplūdimį El Kastilo, kuris yra žinomas dėl savo balto smėlio ir ramaus vandens. Viešbutis yra įsikūręs centrinėje salos dalyje, apie 3 km iki oro uosto, netoli iki prekybos centrų, parduotuvių, restoranų ir pramoginių įstaigų.

TezTour komentaras

Viešbutis apsuptas augmenijos. Čia puiki salos, nacionalinė ir tarptautinė virtuvė, teminės vakarienės, madinga muzika, taip pat įvairios dieninės ir vakarinės pramoginės programos. Rekomenduojamas šeimoms ar draugų kompanijoms, kurios ieško ramybės ir privatumo.

Numeryje

 • seifas numeryje – už papildomą mokestį, užstatas
 • patalynės keitimas: 1 kartą per savaitę
 • šaldytuvas
 • rankšluosčių keitimas: 3 kartus per savaitę
 • telefonas
 • numerių tvarkymas: 3 kartus per savaitę
 • terasa
 • mini virtuvėlė
 • dušas
 • televizorius: yra

Viešbučio teritorijoje

 • registratūra
 • bagažo saugojimo kambarys
 • barai: 2
 • restoranai: 1
 • internetas 1
 • automobilių stovėjimo aikštelė yra
 • baseinai: 3
 • belaidis internetas yra
 • prie baseino: skėčiai, gultai – nemokamai
 • liftas

Pramogos ir sportas

 • skvošas 2
 • biliardas už papildomą mokestį
 • golfo laukai 2
 • smiginis 2
 • futbolo aikštė 2
 • stalo tenisas 2
 • pramoginiai renginiai 2

Vaikams

 • baseinai vaikams: 3
 • žaidimų aikštelė
 • pramoginiai renginiai vaikams

Vaikai nuo 8 mėn. iki 3 metų

 • lovelė: nemokamai

 

Į paketo kainą įskaičiuota:

 • Skrydžiai
 • Viešnagė viešbutyje su nurodytu maitinimo tipu
 • Pervežimai (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
 • Kuro mokestis
 • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
 • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

 

 

Review Date
Reviewed Item
Geriausia metų proga išsitiesti prie vandenyno Kanaruose – įspūdingoji Fuerteventūra spaliui nuo 346 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star