Išankstinis pasiūlymas – savaitė poilsio Turkijoje 5* viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA – tik 345 EUR!

Turkija
Alanija
Meryan
2018-05-08 - 2018-05-15
345
5
Novaturas

MERYAN 5* – 345 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

 

Apie regioną

Antalijos regionas vis nustebina savo plėtra. Populiariausiuose ir jau seniai lietuvių pamėgtuose kurortuose Beleke ir Laroje kiekvienais metais atidaroma dešimtys naujų viešbučių ir vis daugiau aukščiausios kategorijos, stulbinančių architektūra, įranga, paslaugų įvairove.

Dauguma viešbučių jau nuo 3 žvaigždučių kategorijos siūlo maitinimo sistemą „viskas įskaičiuota“, ir poilsiautojai tai dažniausiai renkasi. Šilta Viduržemio jūra, žaliuojantys Tauro kalnai, karšta saulė, gausi turkiška virtuvė, gardus vietos alus ir rakija (anyžinė degtinė), pramogos (turkiško folkloro naktys, iškylos jachtomis ir visureigiais), naktiniai klubai, pirtys (hamamai), turkiškas masažas, plaukimas plaustais kalnų upe – tai viskas, ko reikia, norint smagiai ir turiningai praleisti atostogas.

Pagrindinis Antalijos regiono pranašumas – gausus vienas nuo kito besiskiriančių kurortų pasirinkimas. Kemere žavi miškingi kalnai, Laroje, Alanijoje ir Beleke – puikūs smėlio paplūdimiai, o Sidėje – nepamirštami peizažai.

Regionas, kuriame įsikūrusi Antalija, senovėje buvo laikomas visų mistinių reiškinių centru, o nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio jis tapo Turkijos Rivjera. Šis regionas dabar garsėja aukščiausios klasės viešbučiais, sporto kompleksais, naktiniais barais ir prabangiomis parduotuvėmis.

Antalija – spalvingas, smagus šiuolaikinis kurortas, nepraradęs ir senovinio žavesio. Šio miesto istorija susijusi su daugybe mitų ir dingusių civilizacijų paslapčių. Kadaise tai buvo vienas svarbiausių Romos imperijos centrų…

Aplink Antaliją yra daugybė lankomų objektų, kuriuos apvažiuoti galima ir per vieną dieną. Termesas – antikinis miestas, esantis pakeliui į didingus Tauro kalnus, Pergė – 17 km nuo Antalijos, Aspendas – 40 km nuo miesto, Sidė – 80 km nuo miesto važiuojant Alanijos keliu. Keliaujant Kemero keliu pervažiuojamas Faselis – antikinis miestas, įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje. Taip pat galima aplankyti ir gamtos kampelius – Diudeno, Kuršunlu ar Manavgato krioklius, kurie karštą vasaros dieną puikiai atgaivins.

Šiandien tai tikras rojus žavingos gamtos prieglobstyje. Šioje vietovėje per metus būna apie 300 saulėtų dienų, todėl maudymosi sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio. Antalijos regione metų laikai egzistuoja tik kalendoriuje. Čia karaliauja tik du sezonai – pavasaris ir vasara. Žydras dangus ir krištolinė jūra kviečia mėgautis atostogomis.

 Viešbutis

Viešbutis ant jūros kranto su smėlio-žvyro paplūdimiu. Kambarių skaičius viešbutyje – 365, yra 6 barai, diskoteka. Atstumas iki kurorto centro apie 35 km, o iki oro uosto 80 km. Labiau tinka ramiam poilsiui,bet ką veikti tikrai atras ir pramogas mėgstantys poilsiautojai.

Viešbučio vieta

Ant jūros kranto, šalia smėlio – žvyro paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 35 km (Alanijos), o atstumas iki oro uosto yra apie 90 km (Antalijos), 80 km (Gazipašos)

  

 

 

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos ar profesionalios konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Išankstinis pasiūlymas – savaitė poilsio Turkijoje 5* viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA – tik 345 EUR!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star