Italų mylimas viešbutis Šarm El Šeiche – kokybiškoms Tavo atostogoms!

Egiptas
Šarm El Šeichas
2018-11-26 - 2018-12-03
452
4
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!


Šarm El Šeichas

Sakoma, kad čia – ne visai Egiptas, o tiesiog Šarm El Šeichas – vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai – viskas tam, kad nieko netrūktų net patiems reikliausiems turistams. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos. Norintiems daugiau įspūdžių verta nuvykti į šalia plytintį nacionalinį povandeninį „Ras Mohamed“ parką.

TAMRA BEACH 4 * – 452 Eur (viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.11.26

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 452 Eur

Apie viešbutį:

Nabq rajone, prie pat paplūdimio, įsikūrusio elegantiško, 4 žvaigždučių viešbučio numeriuose įrengti balkonai, iš kurių matyti Raudonoji jūra. Komplekse taip pat rasite gražiai apželdintą baseinų zoną ir privatų paplūdimį su prieplauka, nuo kurios galima panardyti.

Šiuolaikiškais baldais apstatytuose „Tamra Beach Resort“ numeriuose yra oro kondicionieriai, kabelinius kanalus rodantys televizoriai, seifai ir vonios, iš kurių atsiveria vaizdai į Akabos įlanką.

Rytais viešbutyje patiekiami savitarnos pusryčiai su šviežiais vaisiais. „Tamra Beach Resort“ restorane ruošiami tarptautiniai ir regioniniai valgiai.

Viešnagės metu galėsite pažaisti lauko ir stalo tenisą, paplūdimio tinklinį, futbolą bei užsiimti vandens aerobika.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

 

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Italų mylimas viešbutis Šarm El Šeiche – kokybiškoms Tavo atostogoms!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star