Lapkritį nardyk tarp žėrinčių Marsa Alamo koralų ir mėgaukis viskas įskaičiuota poilsiu už 369 Eur!

Egiptas
2018-11-24 - 2018-12-01
369
4
Itaka

Norėdami rezervuoti, pildykite užklausos formą, rašykite mums info@dkkeliones.lt arba skambinkite bet kuriuo numeriu nurodytu kontaktuose!! (nurodyta kaina galioja asmeniui, gyvenant dviviečiame numeryje)

Marsa Alamas

Naujas ir perspektyvus – taip Marsa Alamas linksniuojamas visų kitų Egipto kurortų kontekste. Pagrindiniai kurorto privalumai – itin švari ir skaidri jūra, žmogaus veiklos pėdsakų napalytėti koraliniai rifai ir itin turtinga povandeninė flora bei fauna. Kiekvienam nardymo entuziastui rekomenduojame aplankyti Elfinstouno rifą su pasakiško grožio olomis. Šis kurortas sutvertas mėgautis jūros teikiamais privalumais – visi kurorto viešbučiai pastatyti ant jūros kranto.

Blue Reef Red Sea Resort 4 * – 369 Eur (viskas įskaičiuota)

 

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.11.24

Trukmė: 8 nakvynės

Kaina: 369 Eur (viskas įskaičiuota)

Apie viešbutį:

Gražioje vietoje, Raudonosios jūros Rivjeroje, Mars Alamo mieste įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Blue Reef Resort“ siūloma apsistoti puikiai įrengtuose numeriuose, iš kurių atsiveria vaizdai į Raudonąją jūrą, bei mėgautis įvairaus amžiaus svečiams skirtomis pramogomis.

Gražiai apipavidalintuose įvairių tipų „Blue Reef Red Sea Resort“ numeriuose yra balkonai arba terasos su vaizdu į Raudonąją jūrą.

Dienos metu jaunieji svečiai galės leisti laiką vaikų klube. Privačiame „Blue Reef Resort“ paplūdimyje galėsite užsiimti paviršiniu nardymu bei kitu įvairiu vandens sportu. Viešnagės metu su visa šeima taip pat galėsite žaisti futbolą ar tinklinį arba tiesiog atsipalaiduoti prie baseinų. „Blue Reef Resort“ organizuojami safariai bei jodinėjimas kupranugariais.

Viešbučio amfiteatre pramogų organizatorių komanda rengia gyvus aukštos kokybės pasirodymus, po kurių su draugais galėsite užsukti į vieną iš smagių „Blue Reef Resort“ barų ir pagurkšnoti gėrimų. 

Susidomėjote? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami užklausos formą

Review Date
Reviewed Item
Lapkritį nardyk tarp žėrinčių Marsa Alamo koralų ir mėgaukis viskas įskaičiuota poilsiu už 369 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star