Nerealus Rixos Premium Tekirova viešbutis spalio 15d. nuo 642 eurų (su „karštais“ MŪSŲ įspūdžiais!)

Turkija
Kemeras
RIXOS PREMIUM TEKIROVA
2017-10-15 -
642
5
Tez Tour

Sveiki, siūlome aplankyti aukštos klasės viešbutį Turkijoje – Rixos Premium Tekirova už visiems prieinamą kainą. Jeigu tikrai norite nepamirštamų atostogų su gausybę pramogų, skaniu maistu, aukščiausios klasės servisu – pasinaudoję šiuo pasiūlymu gausite visa tai ir dar DAUGIAU! Peržvelkite šį pasiūlymą, o jei reikia „karštų“ komentarų iš šią savaitę viešbutį apžiūrėjusios mūsų direktorės – susisiekite užpildę mūsų kontaktinė formą šioje naujienoje:)

Apie viešbutį:

Apie 73 km iki Antalijos oro uosto, apie 17 km iki Kemero miesto, Tekirovos gyvenvietėje, ant jūros kranto. Pastatytas 2002 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2014 metais. Bendras plotas – 186 000 kv. m. Viešbutį sudaro du sujungti pastatai: 3-jų aukštų (Blok A pastatas, 40% numerių su vaizdu į jūrą) ir 7-ių aukštų (Blok B pastatas, 70% numerių su vaizdu į jūrą), Main building pastatas, 2-jų bei 3-jų aukštų Garden tipo vasarnamiai ir vilų kompleksas.

Apie paplūdimį:

Viešbutis turi nuosavą stambaus žvyro/akmenuotą paplūdimį, kuriame yra nemokamas baras. Nemokamai suteikiami skėčiai, gultai bei paplūdimio rankšluoščiai. Paplūdimyje yra pirsas. Norint paplūdimio palapinės – galima ją išsinuomoti už papildomą mokestį.

Vaikams:

Yra net 5 vandens kalneliai, atskiras restoranas vaikams, vaikų klubas (1-17m.), žaidimų aikštelė bei atskiras baseinas. Už papildomą mokestį galima net užsakyti vaikams auklę.

Viešbučio privalumai:

Išrankesniems maistui lankytojams siūlomas tiek dietinis, tiek vegetariškas meniu. Pačiame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, o viešbučio teritorijoje (už pastato ribų) jis prieinamas už papildomą mokestį. Teikiamos drabužių valymo/skalbimo paslaugos, kirpykla, yra gydytojas kabinetas. Viešbutis turi 2 restoranus bei net 9 barus. Vienas uždaras baseinas bei 7 atviri baseinai viešbučio teritorijoje. Yra 6 a la carte restoranai (itališkas, žuvies, barbekiu – būtina išankstinė registracija, galima nemokamai apsilankyti kiekviename restorane 1 kartą, prancūziškas (įleidžiami tik vyresni nei 12 metų vaikai) – imamas mokestis už rezervaciją). Taip pat yra kino salė ir 4 konferencijų salės. Prie baseino nemokamai suteikiami rankšluoščiai, gultai bei skėčiai.

Pramogos ir sportas:

Viešbutyje NEMOKAMAI prieinama sauna, biliardas, stalo tenisas, aerobika, treniruoklių salė, turkiška pirtis, paplūdimio tinklinis, teniso kortai (inventorius už papildomą mokestį), burlenčių sportas, petankė, bemotorės vandens transporto priemonės, mini futbolas. Taip pat nemokamai galima mėgautis ir šiomis pramogomis: gyva muzika, diskoteka.

Mokamos pramogos: motorinės vandens transporto priemonės, boulingas, žaidimų automatai, masažas, nardymo pamokos, teniso pamokos.

Reprezentacinis video apie viešbutį:

 

Šiuo metu mūsų agentūros direktorė Daiva Kačinskienė lankosi viešbučių apžvalgoje Turkijoje kur svečiuojasi būtent Rixos tinklo viešbučių tinkle, todėl parsiveš sviežiausius įvertinimus ir įspūdžius, kuriuos galės perteikti Jums bei neabejotinai padės apsispręsti TEISINGAI!:) Norėdami užsisakyti šį pasiūlymą arba gauti informacijos apie kitus – užpildykite mūsų užklausą:

Review Date
Reviewed Item
Nerealus Rixos Premium Tekirova viešbutis spalio 15d. nuo 642 eurų (su „karštais“ MŪSŲ įspūdžiais!)
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star