Net 10 nakvynių 5 * viešbutyje Egipte su viskas įskaičiuota – už kainą, kuriai sunku atsispirti!

Egiptas
Hurgada
ROYAL LAGOONS AQUA PARK RESORT
2018-03-22 - 2018-04-01
369
5

Kainos kinta pagal užsipildymą, jas pasitikrinkite rezervacijos nuorodoje! Ten rasite ir viešbučio aprašymą bei kitas galimas datas!

Egiptas

Tai viena egzotiškiausių ir paslaptingiausių pasaulio šalių – smėlio dykynės ir ryškiaspalviais povandeniniais sodais užburianti Raudonoji jūra, piramidės, sfinksai, faraonų laikus menančios šventyklos ir šiuolaikiški kurortai, pasirengę išpildyti kiekvieną keliautojo norą. Tai šalis, į kurią gera pabėgti atokvėpiui nuo lietuviškos žiemos. Bet atminkite, kad Egipte esate laukiami ištisus metus, net ir vasarą. Vasarą ten tikrai neperkaršta, dėl sauso oro aukšta temperatūra maloni ir lengviau pakeliama nei drėgno ir karšto klimato šalyse.

Hurgada

Tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama.

ROYAL LAGOONS AQUA PARK RESORT 5* – 369 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA)

Maitinimo tipas: Ultra viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.03.22

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Nemažą teritoriją turintis viešbutis, esantis ramioje vietoje, bet tuo pačiu ir netoli naktinių pramogų. Viešbutis turi nuosavą žvyro paplūdimį su geru įėjimu į jūrą. Numeriai erdvūs, bet labai paprasti, vonios kambarys visai nedidelis. Viešbutis stokoja pramogų. Rekomenduojamas jaunimui, poroms ir keliaujantiems po šalį.

Pkompleksas „Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa“ įsikūręs puikioje Hurgados centrinės pakrantės alėjos vietoje, iš kurios automobiliu per 3 minutes nuvažiuosite iki Hurgados tarptautinio oro uosto, o per 5 minutes – iki paplūdimio. Komplekse įrengti 3 restoranai, 3 barai ir lauko baseinas.

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami užklausos formą.

 

Review Date
Reviewed Item
Net 10 nakvynių 5 * viešbutyje Egipte su viskas įskaičiuota – už kainą, kuriai sunku atsispirti!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star