Pajusk laisvę prie Atlanto – rugsėjis Portugalijoje dabar nuo 447 Eur!

Portugalija
Algarvė
Algarve Gardens
2018-09-30 - 2018-10-07
447
3
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis. Norėdami užsakyti, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Portugalija

Portugalija – viena įdomiausių Europos šalių. Keliautojus čia vilioja puikus Viduržemio jūros klimatas, daug įdomių lankytinų objektų ir platus viešbučių pasirinkimas. Kelionė į Portugaliją leis pažinti dar neatrastas vietas: Lisabonos muziejų, Porto vyno daryklas, išskirtines bažnyčias, paslaptingas pilis ir žinoma atrasti puikius Atlanto vandenyno pakrantės paplūdimiu. Kviečiame susipažinti su Portugalija!

Algarvė – Albufeira

Arabai šį kraštą pavadino Albufeira, kas reiškia „jūrų pilis“. Amfiteatro formos miestas, didingai iš aukštai apžvelgiantis visą vandenyną. Siauros gatvelės, sena pilis ir baltasieniai namai su terasomis ant stogų – tai arabų klestėjimo laikų palikimas. Saugus uostas su savo tradiciniais spalvotais žvejybiniais laiveliais prie Albufeiros prieplaukos yra liudininkai tų dienų, kuomet Albufeira buvo klestintis ir senas žvejybos tradicijas turintis miestas. Šiandien žvejybiniai laivai dalinasi vieta su laivukais, kurie plukdo turistus į keliones pakrantėmis, aplankant išskirtinio grožio jūros urvus. Pakrantė, kuri tęsiasi net 30 kilometrų, turi daugiau negu 20 paplūdimių, kur kiekvienas jų skiriasi augmenija, kraštovaizdžiu, lankytojų skaičiumi ir siūlomų pramogų kiekiu. Nors kraštas garsėja savo naktiniu gyvenimu, čia yra ir kita realybė su mažais, jaukiais kaimukais, kuriuose vis dar galima rasti rankų darbo dirbinių, paragauti delikatesų, kurių receptai nepakito per šimtmečius, ir ramiai paskaityti knygą tarp kvepiančių vaisių sodų ir žydinčių migdolų medžių.

Spalvingus keliautojų iš Lietuvos įspūdžius Algarvėje skaitykite paspaudę ČIA>>

ALGARVE GARDENS 3* – 447 Eur (Tik apgyvendinimas)

Maitinimo tipas: Tik apgyvendinimas 447 Eur; Su pusryčiais 483 Eur

Numerio tipas: Estudio Room; dvivietis

Data: 2018.09.30

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Šis kompleksas įsikūręs atostogų viešbučio „Alfamar Beach & Sport Resort“ teritorijoje, už 50 metrų nuo smėlėto Praia da Falésia paplūdimio. Svečiams siūloma apsistoti 1 arba 2 miegamųjų vilose ir 2 bokštuose su studijos tipo apartamentais. Komplekse įrengta 15 teniso kortų ir lauko baseinas su atvira terasa.

Visuose „Algarve Gardens Studios and Villas“ numeriuose yra televizoriai, virtuvėlės ir vonios kambariai. Erdviose vilose įrengtos didelės svetainės bei virtuvės. Svečiai gali lankytis viešbutyje „Alfamar“ esančiame vidaus baseine.

Svečiai taip pat gali naudotis visais viešbučio „Alfamar Beach & Sport Resort“ patogumais, tokiais kaip uždari ir lauko teniso kortai bei gultais apstatytas baseinas. „Algarve Garden“ apartamentai įrengti dekoratyviniuose soduose, kuriuos supa dideli pušynai.

Iš komplekso automobiliu greičiau nei per 10 minučių nuvažiuosite iki 6 golfo aikštynų, o per 15 minučių – iki Vilamoros kurorto kazino. Golfo aikštynas „Pine Cliffs“ įsikūręs visai šalia.

„Algarve Garden Studios and Villas“ įsikūręs už 13 km nuo Albufeiros ir už 35 km nuo Faro tarptautinio oro uosto.
Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

HOTEL MIRACHORO PRAIA 4* – 605 Eur (Su pusryčiais)

Maitinimo tipas: Su pusryčiais 605 Eur

Numerio tipas: Estudio Room; dvivietis

Data: 2018.09.30

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Viešbutis „Mirachoro Praia“ įsikūręs už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Karvuero paplūdimio. Svečiams siūloma naudotis lauko ir vidaus baseinais bei palmėmis apsodinta atvira terasa, kurioje pastatyti gultai. Numeriuose su oro kondicionieriais įrengti balkonai.

Svečiai kviečiami atsipalaiduoti gražiame sode, kuriame auga kokospalmės, sūkurinėje vonioje arba saunoje. Norintiems pasižvalgyti po apylinkes visą parą dirbančios registratūros darbuotojai organizuoja žygius. Viešbutyje taip pat teikiamos automobilių ir dviračių nuomos paslaugos.

Puikiai apšviestuose „Mirachoro Praia“ numeriuose yra televizoriai, mini barai ir vonios kambariai. Belaidis internetas nemokamas.

Šviesiame, šiuolaikiškame restorane tiekiami regiono ir tarptautiniai valgiai. Žaisdami biliardą ar ilsėdamiesi prie baseino galėsite mėgautis bare užsisakytais kokteiliais.

Iš viešbučio per 10 minučių nueisite iki šalia žymiųjų Algar Seco uolų besidriekiančio Vale Centianes paplūdimio. Už 1,5 km yra „Vale do Milho“ golfo aikštynas. 

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Karvueras.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

 Norėdami užsakyti, įveskite keliautojų skaičių, pageidaujamas datas ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!
(Į šią užklausos formą galite rašyti ir kitus pageidavimus ar klausimus)

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, pildykite užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO!“

 

Review Date
Reviewed Item
Pajusk laisvę prie Atlanto – rugsėjis Portugalijoje dabar nuo 447 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star