Palydėk pavasarį ir sutik vasarą gerame Bulgarijos viešbutyje Auksinių kopų regione su viskas įskaičiuota už kainą, kuri ŽAVI!

Bulgarija
Auksinės kopos
JOYA PARK COMPLEX
2018-05-25 - 2018-06-01
242
4

Šiomis kainomis internetu rezervuoti nepavyks – norėdami rezervuoti, pildykite užklausos formą arba rašykite mums info@dkkeliones.lt!! (nurodyta kaina galioja asmeniui, gyvenant dviviečiame numeryje)

 Auksinės kopos

Tai pats didžiausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas, esantis nacionalinio parko teritorijoje. Populiarumu lenkia savo kaimynus ne vien dėl nuostabių paplūdimių, gausybės pramogų, bet ir dėl visai netoli esančio Varnos oro uosto. Auksinės kopos šiandien labai šiuolaikiškas kurortas, tačiau šios vietos istorija prisimenama iki šių dienų. Legenda pasakoja apie šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje netoli Varnos miesto, piratų paslėptą lobį. Tačiau žemė, norėdama nubausti nedorėlius piratus, visą paslėptą auksą pavertė nuostabiu smėliu – pačiu švariausiu, smulkiausiu visoje Juodosios jūros pakrantėje. Paplūdimio juosta čia tęsiasi apie 6 km, plotis vietomis siekia iki 100 metrų. Tai ekologiškai švarus kurortas, gavęs tarptautinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Kurortas garsėja ir daugybe mineralinio vandens šaltinių, kurie puikiai panaudojami sveikatingumo bei SPA centruose.

JOYA PARK COMPLEX 4 * – 242 Eur (su viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: Su VISKAS įskaičiuota

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.05.25

Trukmė:7 nakvynės

Kaina: 242 Eur (Viskas įskaičiuota)

Apie viešbutį:

Nedidelė, jauki teritorija, draugiškas personalas. Viešbutis įsikūręs kurorto pradžioje, netoli vandens parko, banko ir autobusų stotelės. Mikroautobusas iki Nirvana paplūdimio veža nemokamai. Rekomenduojamas ekonominio tipo atostogoms.

Pastatytas 2006 metais. Bendras plotas 5 000 m2. Paskutinį kartą atnaujintas 2008 metais. Viešbutį sudaro du pastatai.
Auksinių kopų kurorto centre, apie 23 km iki Varnos oro uosto, apie 350 m iki kurorto centro ir apie 350 m iki paplūdimio.

Poilsio centre yra sūkurinė vonia, sauna, garų pirtis ir atliekami masažai. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti išpuoselėtame sode įrengtame lauko baseine, žaisti biliardą bei stalo ir lauko tenisą. Vasarą viešbutyje kepamas maistas ant grotelių.

Vestibiulio ir baseino baruose siūlomi gėrimai bei užkandžiai. Restorane su vasaros terasa patiekiami europietiški ir bulgariški valgiai bei Juodosios jūros delikatesai.

Susidomėjote? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami užklausos formą

 

Review Date
Reviewed Item
Palydėk pavasarį ir sutik vasarą gerame Bulgarijos viešbutyje Auksinių kopų regione su viskas įskaičiuota už kainą, kuri ŽAVI!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star