Patirk geriausia, ką Tau siūlo baltoji žiema – šok į slides Austrijoje!

Austrija
2018-01-06 -
374
3
TezTour

 

Austrija

   
Austrija – Alpių šalis. Kalnai su visais savo priekalniais čia užima beveik 80 % teritorijos. Alpių peizažai kvapą gniaužia ir vasarą, ir žiemą – jaukios kalnų trobelės, maži kaimeliai lyg iš atvirukų, vešlios pievos su besiganančiomis karvėmis arba baltu sniego patalu apkloti vilnijantys kalnai. Nuostabios snieguotos viršūnės, malonūs žmonės ir daugybė gerai paruoštų trasų – čia tiesiog tobulos sąlygos „išsivalyti galvą“ nuo kasdienių rūpesčių. Ideali žiemos sporto infrastruktūra būtent šaltuoju sezonu į Austrijos Alpes sutraukia daugiausiai turistų. Slidinėjimo trasos aprūpintos pačia naujausia ir moderniausia technika, o kurortai pasitinka su nepriekaištingu aukšto lygio aptarnavimu.

Ostirolis

Rytinis Tirolis – vienas didžiausių kurortinių regionų Tirolyje. Kurortas puikiai pritaikytas šeimų slidinėjimui bei pradedantiesiems slidininkams mokytis ir čiuožti snieglente. Rytinio Tirolio sostinė Liencas laikomas saulėčiausia vieta Austrijoje, o kerintis Dolomitinių Alpių grožis nepaliks abejingų. Puikiai įrengtos nuokalnės, išvystyta infrastruktūra, įvairių kategorijų viešbučiai bei pensionai. Kiekvienas keliautojas ras sau tinkamą apgyvendinimo bei aktyvaus poilsio variantą. Rytiniame Tirolyje puikiai įrengtos lygumų slidžių trasos. Regionas priklauso Dolomiti Nordic Ski sistemai, kuri jungia 1300 km lygumų slidžių trasų Austrijoje ir Italijoje.  Matrėjus – nedidelis miestelis Rytų Tirolio regione, 29 km šiauriau nuo Lienco. Visai šalia yra du aukščiausi kalnai Austrijoje: Grossglockner (3798 m virš jūros lygio) ir Grossvenediger (3674 m virš jūros lygio), o taip pat Tauerno nacionalinis parkas. Keliautojus čia vilioja puikūs peizažai bei didelė laisvalaikio pramogų pasiūla. Matreier Goldried slidinėjimo srityje sniego niekada netrūksta. Kals, Grossglockner ir Matreier Goldried sudaro Grossglockner Resort Kals-Matrei slidinėjimo regioną, kuriame net 41,5 km slidinėjimo trasų. Tai didžiausia slidinėjimo zona Rytų Tirolyje.

CHRISTIAN HAUS (MATREI) spec. kat. – 374 Eur (tik apgyvendinimas)

   

  

 Viešbutis

Pastatytas 1997 m., kasmet atliekamas kosmetinis remontas. 
Viešbučio 3-jų aukštų pastate yra 7 numeriai ir apartamentai:
DBL tipo numeriai (30 kv.m, maks. 2 – 3 asm.);
APT 3 tipo numeriai (30 kv.m, maks. 2 – 3 asm., svetainė – miegamasis);
APT 4 tipo numeriai (50 kv.m, maks. 2 – 4 asm., svetainė ir miegamasis – dvigulė lova arba dvigulė sofa);
APT 6 tipo numeriai (65 kv.m, maks. 4 – 6 asm., dviejų aukštų apartamentai, 3 miegamieji (du iš jų viršutiniame aukšte), svetainė su virtuve, atskiras WC.

Viešbučio vieta

Matrėjaus kurorto centre, apie 200 m iki pagrindinės aikštės. Apie 1 km iki Goldriedbahn keltuvo. Apie 50 m iki autobusų stotelės.

 

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

GOTTHARD APARTMENTHAUS (KAPRUN) spec. kat. – 379 Eur (tik apgyvendinimas, 7 nakvynės)

 Cel am Zė, Kaprunas

Gražus senovinis miestas Cel-am-Zė įsikūręs vaizdingoje tarpukalnės įduboje, didingo Alpių ežero Zell krante, už 80 km nuo Zalcburgo. Pagal populiarumą ir aktyvaus poilsio galimybes jam nėra lygių visoje Austrijoje. Cel-am-Zė garsėja savo išpuoselėtomis kalnų slidinėjimo trasomis, kurių bendras ilgis siekia 77 km. Be to, dauguma jų nutiestos taip, kad slidinėjantieji netrukdytų vieni kitiems. Kalnų šlaitai skirti daugiausia vidutinio pasiruošimo slidininkams (27 km ,,mėlynų“ trasų), tačiau čia sau tinkamas trasas ras tiek naujokai, tiek profesionalai. Greitojo čiuožimo mėgėjams paruoštos geros 40 km ilgio trasos. Be to, Cel-am-Zė sukurtos puikios sąlygos pradedantiems snieglentininkams. * * Jaukus miestukas Kaprunas įsikūręs už 100 km nuo Zalcburgo, to paties pavadinimo federalinėje Austrijos žemėje. Kalnų slidinėjimo infrastruktūrą sudaro virš 40 km puikiai įruoštų trasų ir 20 keltuvų. Netoli Kapruno yra 3203 m aukščio Kitcštainhorno ledynas, kurio prieigose galima slidinėti ištisus metus. Kaprune yra daug plačių ir ilgų trasų, tinkančių pradedantiesiems slidininkams, yra ir keletas patrauklių ,,juodųjų“ nusileidimų. Kylant į ledyno viršūnę atsiveria stulbinantis vaizdas į nacionalinį „Choe Tauerno“ parką, o giedromis dienomis galima pamatyti Grosgloknerį – pačią aukščiausią Austrijos viršūnę (3764 m). Piesendorfo slidinėjimo kurortas, įsikūręs tarp garsiųjų Cel am Zė ir Kapruno kurortų. Slidininkai ir snieglentininkai turi unikalią galimybę slidinėti iškart dvejuose slidinėjimo zonose. Į Cel am Zė ir Kapruno kurortus galima nuvykti specialiais slidinėjimo autobusais arba traukiniais. Taip pat pačiame Piesendorfe yra pradedantiesiems skirtas šlaitas su bugeliniais keltuvais, speciali trasa skirta čiuožinėti su ,,Snow tubing“ bei apšviesta rogių trasa. Piesendorfo kurortas rekomenduojamas pradedantiesiems slidininkams bei šeimoms. Vos už 5 kilometrų, Kapruno mieste, yra didelis terminių vandenų kompleksas „Tauren SPA Kaprun“, kuris patiks visiems vandens procedūrų mėgėjams.

Viešbutis

Viešbutis pastatytas 1996 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2013 metais. 3-jų aukštų pastate yra:
apartamentai A (2 miegamieji, svetainė – valgomasis su virtuve, 1-ame aukšte, be balkono, maks. 4-6 asm., 65 kv.m),
apartamentai B (2-ame aukšte, 1 miegamasis, virtuvė – svetainė su sulankstoma lova, balkonas, maks. 2-3 asm., 48 kv.m),
apartamentai C (2-ame aukšte, 2 miegamieji (DBL& TRPL), virtuvė – svetainė su sulankstoma lova, balkonas, maks. 4-7 asm., 78 kv.m),
apartamentai D (3-ame aukšte, 2 miegamieji, svetainė – valgomasis, balkonas, maks. 4-5 asm., 45 kv.m),
apartamentai E (2-ame aukšte, didelis prieškambaris, 2 miegamieji (DBL& QDRPL), virtuvė – svetainė su sulankstoma lova, maks 4-8 asm. 78 kv.m).

  

 

 

Viešbučio vieta


Viešbutis įsikūręs vos 5 min. pėsčiomis iki Kapruno miesto centro bei prekybos centro, apie 100 m iki autobusų stotelės. Apie 215 km iki Miuncheno oro uosto, apie 99 km iki Zalcburgo oro uosto.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

 

EVIANQUELLE HOTEL (BAD GASTEIN) 3* – 404 Eur (su pusryčiais, 7 nakvynės)

Bad Gaštainas, Bad Hofgaštainas

1000 m virš jūros lygio, kalnų tarpeklyje esantis pasagos formos miestas-kurortas išsiskiria daugiaaukščiais mūriniais pastatais, statytais dar XVIII–XIX a. Senoviniai viešbučiai kartu su šiuolaikišku poilsio ir pramogų infrastruktūros ansambliu suteikia Bad Gaštainui ypatingo žavesio. Miesto architektūra tiesiog pakeri – aukšti, grakštūs, gražūs pastatai pastatyti ant ant nedidelių žemės lopinėlių stačiuose kalnuose. Bad Gaštaino trasų ilgis – 118 km, jas aptarnauja 25 keltuvai. Kurorte yra daug sudėtingų nusileidimų, kuriuos įveikti gali tik gerai pasiruošę kalnų slidininkai. Bad Hofgaštainas yra vos už 7 km nuo Bad Gaštaino. Kadaise buvęs nedidelis Alpių prekybinis miestelis, Bad Hofgaštainas yra išsidėstęs plačioje saulėtoje plynaukštėje, 850 m aukštyje virš jūros lygio, pačioje Gaštaino slėnio širdyje. Kurorte sudarytos visos sąlygos puikiam slidinėjimui – aukščių skirtumas 859–2246 m, tvirta sniego danga, patogus keltuvų išdėstymas (iš viso 19 keltuvų), pakankamai sudėtingos, bet tuo pačiu ir patogios trasos (iš viso 81 km), tinkančios net pradedantiems kalnų slidininkams. Poilsiautojų paslaugoms veikia vaikų slidinėjimo parkas, skirtas vaikams nuo 3-jų metų ir mokykla vaikams nuo 4-ių metų. Sezonas čia tęsiasi tiek pat, kiek ir Bad Gaštaine – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. 

 

 Viešbutis

Pastatytas 1920 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2013 metais. Viešbutį sudaro vienas 5-ių aukštų pastatas, kuriame yra 35 numeriai:
SGL tipo numeriai (15 kv.m), 
DBL tipo numeriai (25 kv.m., 2-4 asm.), 
DBL Comfort tipo numeriai (35 kv.m, 2-4 asm.), 
APT tipo numeriai (42-60 kv.m, 2-5 asm., miegamasis su dvigule lova, svetainė su sofa ir maža virtuvės zona su šaldytuvu),
DBL Economy tipo numeriai (18 kv.m, maks. 2 asm.)

 

Viešbučio vieta

Viešbutis įsikūręs Bad Gašteino regiono Bekšteino gyvenvietėje, netoli Radono urvų, apie 4 km iki Bad Gašteino centro ir Stubnerkogelbahn keltuvo. Ski bus stotelė – apie 200 m nuo viešbučio.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Patirk geriausia, ką Tau siūlo baltoji žiema – šok į slides Austrijoje!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star