Pavasario pradžia – Egipte! Kol Lietuvoje dar spaus šaltukas – šildykis puikiame 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota be jokių rūpesčių!

Egiptas
Šarm El Šeichas
XPERIENCE KIROSEIZ PREMIER AQUA PARK
2018-03-04 - 2018-03-11
436
5
TezTour

Kainos kinta pagal užsipildymą, jas pasitikrinkite rezervacijos nuorodoje! Ten rasite ir viešbučio aprašymą bei kitas galimas datas!

Egiptas

Tai viena egzotiškiausių ir paslaptingiausių pasaulio šalių – smėlio dykynės ir ryškiaspalviais povandeniniais sodais užburianti Raudonoji jūra, piramidės, sfinksai, faraonų laikus menančios šventyklos ir šiuolaikiški kurortai, pasirengę išpildyti kiekvieną keliautojo norą. Tai šalis, į kurią gera pabėgti atokvėpiui nuo lietuviškos žiemos. Bet atminkite, kad Egipte esate laukiami ištisus metus, net ir vasarą. Vasarą ten tikrai neperkaršta, dėl sauso oro aukšta temperatūra maloni ir lengviau pakeliama nei drėgno ir karšto klimato šalyse.

Šarm El Šeichas

Sakoma, kad čia – ne visai Egiptas, o tiesiog Šarm El Šeichas – vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai – viskas tam, kad nieko netrūktų net patiems reikliausiems turistams. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos. Norintiems daugiau įspūdžių verta nuvykti į šalia plytintį nacionalinį povandeninį „Ras Mohamed“ parką.

XPERIENCE KIROSEIZ PREMIER AQUA PARK 5* – 436 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.03.04

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Apie 7 km iki oro uosto, apie 1 km iki miesto centro, apie 8 km iki senamiesčio, Naama Bay rajone, antroje viešbučių linijoje.

Xperience Kiroseiz Premier – tai klubinė Xperience Kiroseiz Parkland zona, su atskiru restoranu, baseinu. Rekomenduojamas visų tipų turistams.

Poilsio kompleksas su restoranu ir lauko baseinu „Xperience Kiroseiz Premier“ įsikūręs Šarm el Šeicho kurorte. Galėsite ilsėtis 2 paplūdimiuose, kurių vienas yra švaraus smėlio, o kitas – koralinis, puikiai tinkantis užsiimti giluminiu ir paviršiniu nardymu.

Numeriuose yra oro kondicionieriai ir balkonai, o vonios kambariuose – dušai arba vonios. Pro langus atsiveria sodo ir baseino vaizdai. Numeriuose taip pat įrengtos svetainės zonos.

Iki „Xperience“ Hilltop paplūdimio ir „Xperience“ Golden Sand smėlio paplūdimio automobiliu nuvažiuosite per 20 minučių. Pageidaujantys svečiai į paplūdimius nemokamai vežami autobusu. Komplekse taip pat dirba pramogų organizatoriai, įrengtas naktinis klubas ir bendras poilsio salonas. Svečiams siūloma apsilankyti vandens pramogų parke ir pasimėgauti kitomis apgyvendinimo įstaigoje bei jos apylinkėse siūlomomis pramogomis.

Norėdami apžiūrėti apylinkes, apsilankykite už 17,6 km įsikūrusiame Ras Mohammed nacionaliniame parke. Šarm El Šeicho tarptautinis oro uostas automobiliu iš „Xperience Kiroseiz Premier“ pasiekiamas per 10 minučių, o Naama įlanka – per 4 minutes.

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami užklausos formą.

 

Review Date
Reviewed Item
Pavasario pradžia – Egipte! Kol Lietuvoje dar spaus šaltukas – šildykis puikiame 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota be jokių rūpesčių!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star