Pradėk vasarą šėldamas Bulgarijoje už 312 € – JAUNIMO viešbutis su VISKAS ĮSKAIČIUOTA, kuriame TŪSAS vyksta 24/7! (18-35m. amžiaus cenzas)

Bulgarija
Auksinės kopos
PARTY HOTEL GOLDEN SANDS
2018-06-11 - 2018-06-18
312
3

PARTY HOTEL GOLDEN SANDS 3 * – 312 € (VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

 

Apie regioną

Auksinės kopos – Tai pats didžiausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas, esantis nacionalinio parko teritorijoje. Populiarumu lenkia savo kaimynus ne vien dėl nuostabių paplūdimių, gausybės pramogų, bet ir dėl visai netoli esančio Varnos oro uosto.

Auksinės kopos šiandien labai šiuolaikiškas kurortas, tačiau šios vietos istorija prisimenama iki šių dienų. Legenda pasakoja apie šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje netoli Varnos miesto, piratų paslėptą lobį. Tačiau žemė, norėdama nubausti nedorėlius piratus, visą paslėptą auksą pavertė nuostabiu smėliu – pačiu švariausiu, smulkiausiu visoje Juodosios jūros pakrantėje. Paplūdimio juosta čia tęsiasi apie 6 km, plotis vietomis siekia iki 100 metrų.

Tai ekologiškai švarus kurortas, gavęs tarptautinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Kurortas garsėja ir daugybe mineralinio vandens šaltinių, kurie puikiai panaudojami sveikatingumo bei SPA centruose.

 Viešbutis

Party viešbutis skirtas tik jaunumui mėgstančiam pramogas. Viešbutis priima svečius tik nuo 18 iki 35 metų. Siūlomos įvairios pramoginės programos: Playboy party, Foam party, Pool party.

 

Viešbučio vieta

Auksinių kopų kurortinėje zonoje, apie 25 km iki Varnos oro uosto, apie 131 km iki Burgaso oro uosto, apie 150 m iki kurorto centro, apie 200 m iki jūros.

 

 

Reprezentacinis video apie viešbutį:

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Pradėk vasarą šėldamas Bulgarijoje už 312 € – JAUNIMO viešbutis su VISKAS ĮSKAIČIUOTA, kuriame TŪSAS vyksta 24/7! (18-35m. amžiaus cenzas)
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star