Viduržemio pramogos Kretoje – ranka pasiekiamos! Viešbutis jaunimui nuo 296 Eur!

Graikija
Heraklionas
2018-05-09 - 2018-05-16
296
3
TezTour

Graikija

Graikijos, dar vadinamos Vakarų pasaulio kultūros lopšiu, dievai tikrai nenuskriaudė padovanodami tokią turtingą istoriją, kuria neįmanoma nesididžiuoti, nuostabią gamtą ir net 13676 kilometrų įspūdingos Viduržemio jūros pakrantės. Tačiau tik apie 4000 km pajūrio tenka Graikijos žemyninei daliai. Dar vienas Graikijos turtas – salos ir priglaudė likusius tūkstančius kilometrų paplūdimių, įlankėlių, lagūnų… Kretos, Koso, Rodo, Korfu salos bei Peloponeso pusiasalis laukia Jūsų, nusiteikusių tikroms graikiškoms atostogoms: skanus maistas, žydra jūra, jaukūs paplūdimiai, įdomios ekskursijos ir saulė, čia šviečianti net 300 dienų per metus.

Heraklionas

 

Tai didžiausias salos miestas, menantis Mino civilizacijos klestėjimo laikus apie 2000 metų pr. Kr. Jį primena pirmosios, dar antikinės Kretos sostinės – Knoso – miesto liekanos. Herakliono prieigose įsikūrę jaukūs kurortiniai miesteliai: Amudara, Guves, Chersonisos, Malija, Stalida. Judrūs, šurmuliuojantys, su galybe pramogų – visi jie laukia jaunų ir energingų poilsiautojų. Šis regionas taip pat labai patrauklus kultūrinio turizmo mėgėjams bei turistams, norintiems apkeliauti visą salą. Heraklionas, esantis šiaurinės pakrantės centre – puiki startinė vieta išvykoms tiek į salos centrą, tiek į vakarus ar rytus, o vienas svarbiausių lankytinų salos objektų – Knoso rūmai – visai šalia, už keliolikos kilometrų.

Stonewell Studios 3* – nuo 295,5 Eur (tik apgyvendinimas, 7 nakvynės)

Viešbutis

Stonewell Studios yra pačiame Malios veiksmo centre, į naktinį gyvenimą žengsite tiesiai nuo viešbučio slenksčio. Atsipalaiduoti galima baseino zonoje, o paplūdimys yra tik už 250 m. Numeriai talpina nuo vieno iki trijų asmenų, turi virtuvėles. Teritorijoje taip pat veikia užkandžių baras, o kavinę su internetu rasite vos už 50 metrų.

Atkreipiame dėmesį

  • Daiktų saugojimo seifai galimi už papildomą mokestį (mokama vietoje)
  • Amžiaus limitas: nuo 17-os iki 35-erių.

 

Viešbutyje

  • Lauko baseinas
  • Saulės zona su gultais ir skėčiais
  • Užkandžių baras

Bendroji informacija

Studijos tipo numeriai talpina iki 3-jų asmenų, turi oro kondicionierius (už papildomą mokestį), virtuvėles su šaldytuvu, virduliu, seifu (už papildomą mokestį), balkonu arba terasa. Taip pat galimi numeriai iki 4-ių asmenų su dviem vonios kambariais.

 

Viešbučio vieta

250 m. iki paplūdimio, 50 m. iki interneto kavinės

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Viduržemio pramogos Kretoje – ranka pasiekiamos! Viešbutis jaunimui nuo 296 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star