Tenerifė kitai savaitei nuo 346 Eur !?

Tenerifė
2017-11-27 - 2017-12-04
346
4

Apie kurortą

Puerto de la Krusas
Salos šiaurėje esantis judrus kurortas daugelį dešimtmečių buvo ir yra vienas patraukliausių miestų turistams. Puerto de la Krusas įsikūręs gražiame Orotavos slėnio regione – tikroje žalio, vešlaus kraštovaizdžio oazėje su tropinių vaismedžių plantacijomis. Kurorto senamiesčiui būdinga tikroji Kanarų salų dvasia. Didelė senojo žvejybinio uosto teritorijos dalis išraizgyta siaurų, akmenimis grįstų gatvelių, kuriose daugybė kavinių ir barų. Be to, kurorte daug parduotuvių, nuostabių aikščių ir galybė turistus viliojančių atrakcijų. Kurorto teritorijoje įkurtas salos egzotiką atskleidžiantis Loro parkas. Paplūdimys šioje salos dalyje vulkaninės kilmės, juodo smėlio. Dėl kranto išskirtinumo viešbučiai Puerto de la Kruse yra labiau nutolę nuo paplūdimių nei kituose Tenerifės kurortuose, tačiau dauguma siūlo nemokamas transportavimo iki paplūdimio paslaugas. Taip pat specialiai turistams suprojektuoti ir įkurti viešieji miesto baseinai „Lago Martianez“.
Puerto de la Krusas – puiki vieta vertinatiems išskirtinę gamtą, senąją architektūrą, autentiškumą, dėmesingą aptarnavimą vietiniuose baruose, kavinėse, restoranuose bei naktines pramogas.

 

Apgyvendinimo ypatumai
Kanarų salų turizmo infrastruktūra puikiai išplėtota – čia galima rinktis nuo judrių ir šurmulingų kurortų iki ramių autentiškų miestelių, nuo prabangių tarptautiniams tinklams priklausančių viešbučių iki paprastų apartamentų ar žemiausios kategorijos viešbučių. Jie Kanarų salose ir apskritai Ispanijoje statyti seniau nei Egipte ar Turkijoje, nes šalyje ilgiau plėtojamas turizmas. Viešbučių kategorija žymima žvaigždutėmis arba raktais (pastaraisiais dažniausiai kategorizuojami apartamentai ar apartamentinio tipo viešbučiai). Kategorija priklauso nuo viešbučio ar apartamentų vietos, teikiamų paslaugų gausos ir kokybės, aptarnavimo lygio, kambarių dydžio ir jų įrangos. Aukščiausios kategorijos (penkių žvaigždučių) viešbučiai paprastai įsikūrę ant vandenyno kranto, jiems priklauso erdvios apželdintos teritorijos, o žemesnės kategorijos yra toliau nuo paplūdimio ir turi nedidelę teritoriją bei yra senesnės statybos.

Kanarų salose nėra viešbučių, turinčių privatų paplūdimį. Visi paplūdimiai yra vieši, įėjimas į juos nemokamas, tačiau už gultus ir skėčius reikia mokėti papildomai. Kai kurie penkių žvaigždučių viešbučiai svečiams gultus paplūdimyje duoda nemokamai. Viešbučio rankšluosčių į paplūdimį neštis neleidžiama, nebent palikus užstatą arba išsinuomojus baseino rankšluostį.

Registruojantis Kanarų salų viešbučiuose  gali tekti sumokėti užstatą už papildomas paslaugas (tarptautinius telefono skambučius, naudojimąsi baru, seifu ir pan.). Užstatas gali būti sumokėtas eurais arba kredito kortele, kurioje bus rezervuota atitinkama pinigų suma.

Atsipalaiduokite. Kanarų salų gyventojai – neorganizuoti ir nepunktualūs, užtat niekur neskuba ir dėl nieko nesijaudina. Patys pradėkite pokalbį – daug sklandžiau eis sutarti su vietiniais. Šypsokitės ir žiūrėkite į viską optimistiškai – tada pajusite, koks yra tikrasis Kanarų salų gyvenimas.

BLUE SEA INTERPALACE 4* (478 Eur su pusryčiais 502,5 Eur su pusryčiais ir vakariene; 7 nakvynės)


Viešbučio vieta:
Apie 90 km iki pietinio Tenerifės (Reina Sofija) oro uosto, apie 26 km iki šiaurinio Tenerifės oro uosto, apie 1,5 km iki Puerto de la Kruzo miesto centro ir prekybos bei pramogų komplekso „Lago Martianez“.

Viešbutis:

Viešbutis „Blue Sea Interpalace“ įsikūręs Tenerifės Puerto de la Kruso mieste, priešais Atlanto vandenyną. Čia rasite teniso aikštę, vidaus ir lauko baseiną. Visuose svečių numeriuose su balkonais įrengti oro kondicionieriai.

„Blue Sea Interpalace“ numerių grindys išklotos kilimine danga, pro langus patenka daug natūralios šviesos. Kiekviename numeryje yra palydovinius kanalus rodantis televizorius ir vonios kambarys. Iš kai kurių numerių matyti jūra.

Viešbučio restorane, kuriame patiekiami tarptautiniai valgiai, įrengta terasa. Prie baseino veikia baras.

Viešbutyje yra vaikams skirtas baseinas, rengiamos pramoginės programos.

Iki įžymiojo Tenerifės salos Teidės nacionalinio parko automobiliu nuvažiuosite per 40 minučių, o iki Tenerifės Šiaurinio oro uosto – per 20 minučių. Vestibiulyje prie registratūros veikia nemokamas belaidis internetas.


Viešbutyje yra 225 numeriai:
Single room tipo numeriai (maks. 1 asm., 36 kv. m),
Standard room tipo numeriai (maks. 3 arba 2+1 asm., 36 kv. m).

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Globales Acuario 2*  (346 Eur tik apgyvendinimas, 376 Eur su pusryčiais; 7 n.)

Viešbučio vieta:

Apie 92 km iki pietinio Tenerifės (Tenerife Sur) oro uosto, apie 28 km iki šiaurinio Tenerifės (Los Rodeos) oro uosto, apie 2 km iki garsiųjų baseinų „Lago Martiánez“ (už papildomą mokestį), apie 1,5 km iki paplūdimio, apie 1,5 km iki golfo laukų ir parduotuvių.

Viešbutis:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 14 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Šis viešbutis yra įsikūręs gyvenamajame San Antonio iškyšulio rajone, vos 1,5 km nuo smėlio paplūdimio bei kurorto centro ir tik 2 km nuo garsiojo Lago Martiánez pramogų komplekso.

„Acuario“ gali pasigirti fantastiškais vaizdais į Teide kalną ir Puerto de la Cruz kurortinį miestą. Išskirtinai puikios vietos dėka šis viešbutis yra ypač populiarus tarp porų bei jaunų poilsiautojų, ieškančių paprasto, tačiau draugiško apgyvendinimo su geros kokybės paslaugomis.

Dienos metu „Acuario“ svečiai mėgsta kaitintis saulėje šalia lauko baseino ir skanauti čia pat bare siūlomų lengvų užkandžių bei gaiviųjų gėrimų. Svečius, norinčius sočiai pavalgyti, viešbutis kviečia apsilankyti viename iš dviejų čia įsikūrusių restoranų, patiekiančių skanius tarptautinės virtuvės patiekalus. Tuo tarpu visi, trokštantys pramogų bei linksmybių už viešbučio ribų, kurorto centrą galės lengvai pasiekti čia pat sustojančiu autobusu.

Priklauso GLOBALES HOTELS AND RESORTS viešbučių grupei.
Pastatytas 1978 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2010 metais.
Viešbutį sudaro vienas 6-ių aukštų pastatas, kuriame yra 31 numeris:
Standard double room tipo numeriai (maks. 3 asm.),
Family room tipo numeriai (maks. 2+2 arba 3+1 asm., papildoma lova),
4 Single room tipo numerai (maks. 1 asm.).

 

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Tenerifė kitai savaitei nuo 346 Eur !?
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star