Ultra viskas įskaičiuota 5* viešbutis laukia Tavęs Turkijoje, Alanijoje, dar šį mėnesį! Išvykstame Gegužės 23d. 8 nakvynėms už puikią kainą!

Turkija
Alanija
Aydınbey Gold Dreams
2018-05-23 - 2018-05-31
412
5

Alanija, Turkija
Tarp bananų ir citrinmedžių sodų plytinti Alanija garsėja subtropiniu klimatu ir puikiais paplūdimiais, didingomis seldžiukų epochos (apie 1230 m.) kalnų pilimis, siauromis senamiesčio gatvelėmis bei spalvingomis parduotuvėmis. Šio regiono paplūdimiai didžiuojasi Mėlynosios vėliavos apdovanojimais, o gausybė viešbučių jūros pakrantėse pritraukia milijonus poilsiautojų.
Labai svarbus Alanijos privalumas – didelis nebrangių viešbučių pasirinkimas. Dar būtina paminėti, kad būtent maudynių sezonas čia pats ilgiausias – nuo balandžio pabaigos iki pat lapkričio. Renkantis Alaniją turėkite omenyje, kad nuo oro uosto iki kurorto dvi valandos kelio, tačiau laikas neprailgsta, nes kelias vingiuoja palei nuostabias jūros pakrantes.

AYDINBEY GOLD DREAM HOTEL 5 * – 412 Eur (su ULTRA viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: Ultra viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Eco Room

Data: 2018.05.23

Trukmė: 8 nakvynės

Kaina: 412 Eur

Apie viešbutį:

Viešbutis su aktyvia animacine programa ir jaukiais numeriais. Geras, tačiau šiek tiek akmenuotas paplūdimys. Rekomenduojamas šeimos poilsiui ir jaunimui. Paskutinį kartą atnaujintas 2016 m.
Apie 110 km iki Antalijos oro uosto, apie 25 km iki Alanijos miesto, apie 4 km iki Avsalaro gyvenvietės, apie 50 m iki nuosavo paplūdimio (per kelią, yra požeminė perėja). Viešbutį sudaro du sujungti tarpusavyje 5-ių aukštų pastatai Hotel ir penki 3-jų aukštų papildomi Villa pastatai.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Ultra viskas įskaičiuota 5* viešbutis laukia Tavęs Turkijoje, Alanijoje, dar šį mėnesį! Išvykstame Gegužės 23d. 8 nakvynėms už puikią kainą!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star