Vasarą pradėk žaviojo Peloponeso pakrantėje! Viešbutis su pusryčiais 363 Eur!

Graikija
Peloponesas
CASTELLA BEACH
2018-06-16 - 2018-06-23
363
3
TezTour

Kainos kinta pagal užsipildymą, jas pasitikrinkite rezervacijos nuorodoje! Ten rasite ir viešbučio aprašymą bei kitas galimas datas!

 

Peloponesas

Visų mitų ir legendų, susijusių su Peloponeso pusiasaliu neįmanoma išvardinti. Iki pat šiol Peloponesą lydi reali istorija, persipynusi su iš lūpų į lūpas atėjusiomis legendomis. Pasakojimai apie Heraklį ir 12 jo žygdarbių, apie mistinius orakulus ir Olimpo dievus šiandien atrodo tikru pramanu, tačiau dairantis po senovės Graikijos architektūrinių paminklų liekanas, vizualiais pasakojimais padabintą keramiką ir kitus archeologinius radinius, imi tikėti visų mitų ir jų herojų realumu. Nuostabi ir šio legendinio pusiasalio gamta – tankūs spygliuočių miškai, žaluma apaugusios kalvos, ilgos ilgos smėlio juostos palei jūros pakrantę. Peloponeso kurortuose smėlis švelnus lyg aksominis, skaidrios jūros bangos ir romantiški saulėlydžiai, tyla bei ramybė. Poilsis Peloponese puikiai tiks visiems keliautojams, bet ypač šeimoms su vaikais bei romantiškų atostogų pageidaujančioms poroms.

CASTELLA BEACH 2* – 363 Eur (su pusryčiais)

Maitinimo tipai: Su pusryčiais

Numerio tipas: Standard Double

Data: 2018.06.18

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 363 Eur

Apie viešbutį:

Alissos Beach vietovėje įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Castella Beach“ su vaizdu į Patraikos įlanką daugelyje numerių yra balkonai, o pro langus atsiveria jūros vaizdai. Viešnagės metu galėsite ilsėtis paplūdimyje įsitaisę nemokamuose deginimosi gultuose.

Šviesiuose ir funkcionaliai įrengtuose numeriuose su balkonais yra vonios kambariai su dušo kabinomis, oro kondicionieriai, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, šaldytuvai. Viešnagės vietoje kasdien teikiamos valymo paslaugos, veikia nemokamas belaidis internetas.

Svečiams kasryt ruošiami lengvieji pusryčiai, o viešbučio restorane su puikiais vaizdais į apylinkes ruošiami graikiški valgiai. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti kavinėje-bare po atviru dangumi ir pasigrožėti jūros vaizdais.

Šeimai priklausanti apgyvendinimo įstaiga „Castella Beach“ įsikūrusi už 18 km nuo Patrų, šalia Patra Pyrgos senojo nacionalinio kelio, iš kurio lengvai pasieksite Kyllini miestelį ir antikinę Olimpiją. Registratūroje nuomojami automobiliai, yra nemokamų vietų jūsų automobiliams. 

Ši apgyvendinimo įstaiga yra vienoje iš geriausiai įvertintų vietų mieste Alissos! 

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami užklausos formą

 

Review Date
Reviewed Item
Vasarą pradėk žaviojo Peloponeso pakrantėje! Viešbutis su pusryčiais 363 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star