Velykinį atgimimą švęsk žaviajame Kipre, ugningoje Sicilijoje ar įkvepiančioje Fuerteventūroje!

Kipras, Italija, Ispanija
2018-04-21 - 2018-05-30
416
3
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Kipras

Tai Viduržemio jūros perlas, kuriame pasak graikų legendos iš jūros putos užgimė meilės deivė Afroditė. Kipre kasmet rengiamos vynuogių derliaus ir vyno fiestos, kurios nustebina net didžiausią vynų žinovą. Kipre poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku. Net 340 dienų per metus salos padangė nušviesta saulės, o ir likusios dienos ne mažiau malonios. Šiam kraštui būdingi kalnai, apaugę vešliais miškais, civilizacijos nepaliestos nuošalios vietovės, skirtingų epochų architektūros pavyzdžiai. Kipras yra puiki vieta poilsiui su vaikais – dauguma šalies viešbučių siūlo paslaugas būtent mažiesiems keliautojams. Saulėta pakrantė, šilta smaragdinė jūra, vieni švariausių paplūdimių pasaulyje, svetingi žmonės, neįkainojamas istorinis ir kultūrinis palikimas, puikus maistas ir gausybė pramogų – viskas ko reikia atostogoms.

Agia Napa

Miestelis, įsikūręs šalies pietryčiuose, tolimiausiame Kipro salos taške. Tai garsiausias salos kurortas, kuriame gyvenimas verda kiaurą parą. Agia Napa dar vadinama „Kipro Ibiza“. Tai naktinė salos sostinė labai mėgstama viso pasaulio jaunimo. Miesto centre pulsuoja naktinio gyvenimo ritmas, čia kavinių, barų ir klubų šurmulys nenutyla iki pat aušros. Šalia tipiškų Kiprui užeigų, siūlančių nacionalinius patiekalus, didžiulis pasirinkimas restoranų su prancūzų, italų ar kinų virtuvės gardumynais. Iki atsirandant populiariam kurortui, Agia Napa buvo nedidelis žvejų kaimelis. Tačiau nepaisant milžiniško augimo tempų, gyventojai vis dar randa laiko užsiimti ir savo senaisiais verslais – gyvulininkyste ir žvejyba. Saulei leidžiantis siaurose Agia Napos gatvelėse įsikūrusius barus, restoranus, aludes, diskotekas užplūsta skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonės. Gamtos sąlygos čia tiesiog stulbinančios – krištolo skaidrumo vandenį supa nuostabūs „auksinio“ smėlio paplūdimiai. Viena svarbiausių kurorto įžymybių – vandens pramogų parkas, pagal Senovės Graikijos istorinius ir mitologinius siužetus. Pagrindinės istorinės lankytinos Agia Napos vietos: XVI a. Agia Napos vienuolynas su marmuriniu fontanu ir Lotynų koplyčia, garsusis šilkmedis, kuriam daugiau nei 600 metų. 

CORFU HOTEL 3* – 435 Eur (Su pusryčiais ir vakarienėmis)

Maitinimo tipas: Su pusryčiais ir vakarienėmis 435 Eur;

Numerio tipas: Standard Sea View; dvivietis

Data: 2018.05.10

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 5 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Apsistoję vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo šurmuliuojančios Aja Napos centro, kuriame gausu parduotuvių ir restoranų, įsikūrusiame viešbutyje „Corfu Hotel“ galėsite pasigėrėti Graikų paplūdimio ir Aja Napos žvejų uosto vaizdais bei paplaukioti lauko baseine. Jauniesiems svečiams įrengtas atskiras baseinas ir žaidimų aikštelė.

„Corfu Hotel“ numeriuose rasite oro kondicionierius, balkonus, iš kurių matyti Viduržemio jūra arba žemynas, ir palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius.

Į viešbučio restorano valgiaraštį įtraukti vietiniai bei tarptautiniai valgiai, kurių galėsite paskanauti gėlių sodo apsuptyje įrengtoje terasoje. Bare prie baseino patiekiami gėrimai, salotos ir užkandžiai.

Pageidaujantiems svečiams teikiamos mokamos vaikų priežiūros paslaugos.

Už 30 minučių kelio automobiliu nuo „Corfu Hotel“ yra tarptautinis Larnakos oro uostas, maždaug už 300 metrų – paplūdimys, o už 800 metrų – Aja Napos vienuolynas ir centrinė aikštė. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje. 

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

 

 

Italija

Italija – tai šalis, trykštanti gyvenimo džiaugsmu. Norint ją suprasti ir pamilti nepakanka apibėgti ar apvažiuoti garsiausius šios šalies architektūros šedevrus ar apžiūrėti garsiausių meistrų tapybos darbus, reikia jos „paragauti“: pasiklausyti jos muzikos, tiesiog pavaikštinėti miestų ir miestelių gatvėmis, išsimaudyti jūroje ir, žinoma, pasimėgauti itališkos virtuvės šedevrais. Italija – tai šalis-muziejus, joje tiek lankytinų vietų, vertų Jūsų žvilgsnių, kad vienos kelionės tikrai nepakaks. Žavi Italijos gamta, ypač jos ugnikalniai, tiek dar besispjaudantys lava, tiek jau užgesę. Na, o išvardinti garsiausius Italijos kultūrinius objektus beveik neįmanoma. Kiekvienas šalies miestas – tikras lobynas, saugantis įspūdingus įvairių epochų liudijimus.

Mesina

Mesinos regionui salos šiaurės-rytinėje dalyje priklauso šie kurortai: Tore Faro (12 km nuo Mesinos miesto) ir Funaris, įsikūręs Pati įlankoje, su nuostabiu vaizdu į jachtų uostą. Mesinos regionui taip pat priklauso Milaco uostas, iš kurio galima nuplaukti į Eolos salas: pačią didžiausią Lipario salą, Salinos, Panarėjos ar Strombolio salą, su dar veikiančiu ugnikalniu, tolimiausias bei seniausias Alikudi bei Filikudi salas. Mesinos pakrantės pasididžiavimas – “Villatore” termos, naudojančios požeminį Fonte di Venereс karštosios versmės vandenį (+34 С), padedantį gydyti reumatą, gastritą, psoriazę.

OASI AZZURRA (MESSINA) 3* – 415,5 Eur (Su pusryčiais)

Maitinimo tipas: Su pusryčiais 415,5 Eur;

Numerio tipas: Mono; dvivietis

Data: 2018.05.23

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Vos už keleto žingsnių nuo smėlėto paplūdimio įsikūrusiame apartamentų viešbutyje „Oasi Azzurra Hotel Village“ yra lauko baseinas su atvira terasa bei įrengti numeriai su oro kondicionieriais ir televizoriais.

Klasikinės Viduržemio jūros regiono virtuvės „Oasi Azzurra“ restorano specializacija – šviežios žuvies valgiai. Viešbutyje taip pat yra picerija, baras ir vasarą dirbanti tradicinė užeiga.

Svečiams teikiamos dviračių nuomos pasaugos, rengiamos pramoginės vakaro programos. Ekskursijų informacijos punkte galėsite užsisakyti ekskursijas ir pervežimą į bei iš Mesinos geležinkelio stoties, iki kurios – 15 km. 

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

Fuerteventūra

Tai – antra pagal dydį Kanarų salyno sala, dar kitaip vadinama stiprių vėjų sala. Vėjo dėka sala vilioja vandens sporto mėgėjus: buriuotojus, banglentininkus bei jėgos aitvarų aistruolius. Ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms sala siūlo vienus geriausių paplūdimių Europoje. Spalvoti: gelsvi, pilki, juodi vulkaninio smėlio paplūdimiai puikiai tiks ramaus poilsio prie jūros ieškantiems salos svečiams. Fuerteventūroje pasitinka plačios lygumos – netipinės Kanarų saloms, šiltas ir sausas klimatas, juk netoliese Afrikos krantai ir dykumai būdingos ekosistemos – smėlis užima didžiąją dalį salos. Fuerteventūra gali Jums pasiūlyti ir poilsį dideliuose kurortiniuose kompleksuose, ir atokvėpį nuo civilizacijos visiškai laukiniuose paplūdimiuose, kur net keleto kilometrų spinduliu nesutiksite nė vieno žmogaus. 
Sala laikoma pačia karščiausia ir sausiausia Kanarų salyno sala, savo svečius lepinanti net 320 saulėtų dienų per metus, o per dieną saulė šviečia net 11 valandų. Sezonas čia tęsiasi ištisus metus, todėl sala puikiai tinka šeimų poilsiui. Čia siūlomas įvairus apgyvendinimo pasirinkimas su skirtingais maitinimo tipais bei infrastruktūra, kuri pritaikyta šeimų poreikiams. Didžioji dalis viešbučių saloje pritaikyti ir mažiesiems svečiams, ir tik keli viešbučiai skirti suaugusiems. Fuerteventūra vilioja šeimas bei poras, kurie ieško ramaus poilsio. Šeimoms labiausiai tinka Koralecho, Kaleta de Fusto, Kosta Kalma ir Chandijos kurortai. 
Keliaujant po salą sutinkama daug religinės architektūros, vėjo malūnų, kurie „įdarbindavo“ vėją, o žemdirbiams, tai buvo vienas iš pragyvenimo šaltinių. Norint pažinti vietinę kultūrą siūloma užsukti į muziejus, apsilankyti šventėse ir karnavaluose, paragauti vietinės virtuvės patiekalų. Važiuojant pro centrinę salos dalį galima aplankyti Antigua miestelį, kuriame veikia druskos muziejus „Las Salinas“, Antigua mergelės bažnyčia. Senoviniame Betankurijos miestelyje tikrai netrūksta įdomių vietų. Taip pat verta užsukti į La Oliviją, Pacharą, salos sostinę – Puerto del Rosarijų. 
Kaip ir visoje Ispanijoje, taip ir Fuerteventūros saloje vyksta įvairios šventės skirtos paminėti šventiesiems ar religinėms datoms. Švenčių metu, paprastai vyksta renginiai skirti vaikams, sportinės varžybos, religinės procesijos, tradicinės kanarietiškos muzikos ir šokių vakarai bei visą naktį besitęsiančios linksmybės su gyva muzika, įvairių muzikantų bei grupių koncertais. O svetingi vietiniai gyventojai leis pasijusti tarsi namuose. Didžiausias ir svarbiausias Fuerteventūros karnavalas vyksta vasario-kovo mėnesį (data kasmet keičiasi priklausomai nuo Šv. Velykų dienos). Karnavalo tema kasmet vis kita, o įvairūs spalvingi, triukšmingi ir įspūdingi renginiai vyksta Koraleche, Puerto del Rosarijuje, Betankurijoje, Antigvoje, Kaleta de Fuste, Gran Tarachale ir Morro Chable. Tad jei tuo metu viešėsite saloje, nepraleiskite progos sudalyvauti Fuerteventūros karnavale. 

Viešint saloje būtinai palepinkite skrandį vietinės virtuvės patiekalais. Keli iš jų tikrai unikalūs ir būdingi tik salai. Fuerteventūra garsėja ožkomis, iš kurių pieno gaminami sūriai. Paskutiniai metais Fuerteventūros ožkos sūriai laimėjo ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Kiti tradiciniai patiekalai, tai gofio ir papas arrugadas. 
Naktinis salos gyvenimas nėra toks aktyvus lyginant su kitomis Kanarų salomis, tačiau kurortuose veikia barai, naktiniai klubai ir diskotekos. Koralecho, Kaleta de Fusto ir Chandijos kurortuose naktinis gyvenimas orientuotas į poilsiautojus, o salos sostinėje Puerto del Rosarijuje naktiniai klubai ir barai daugiau skirti vietiniams. 
Kanarų salų vyriausybė dalyvauja projektuose siekiant išsaugoti jūrinius vėžlius (caretta careta). Šiems tikslams steigiami vėžlių inkubatriai-darželiai. Vienas tokių veikia ir Fuerteventūros saloje. Tiems kas nori išvysti mažus vėžliukus vertėtų užsukti į Morro Jable uoste veikiantį vėžlių inkubatorių-darželį. 
O tam, kad pajusti tikrąją salos dvasią būtina keliauti. Tad pirmyn į pažintį su vėjų sala! 

LABRANDA ALISIOS PLAYA 3* – 418 Eur (Tik apgyvendinimas)

Norėdami rezervuoti šį viešbutį, rašykite keliautojų skaičių (vaikams – amžių) į užklausos formą ir spauskite NORIU PASIŪLYMO!

Maitinimo tipas: Tik apgyvendinimas 418 Eur;

Numerio tipas: One Bedroom Apartment;

Data: 2018.04.21

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Viešbutyje rasite plokščiaekranius televizorius, numerius su privačia terasa bei lauko baseiną. Už 4 minučių kelio pėsčiomis yra Koralejo paplūdimys.

Apartamentai – iškloti plytelėmis, yra kuklaus paplūdimio stiliaus dekoro. Kiekviename yra virtuvėlė su virykle, mikrobangų krosnele ir kapsulinės kavos aparatu. 

Alisios Playa kompleksas siūlo švediško stalo pusryčius, viešbučio restorane tiekiami tarptautiniai valgiai. Taip pat yra baras prie baseino, kur galima žaisti biliardą bei atsigaivinti užkandžiu ar gėrimu..

Svečiams siūlomas platus vandens sporto pramogų pasirinkimas – nuo banglenčių sporto iki jėgos aitvarų.

Šia apartamentai yra įsikūrę 10 minučių kelio pėsčiomis iki Koralejo keltų terminalo, kur galite persikelti į Lanzarotės salą. Koralejo pagrindinė gatvė yra tik 200 metrų atstumu. Fuerteventūros oro uostas yra už 40-ies minučių automobiliu. 

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg (Fuerteventūrai ir kitoms Kanarų saloms – 15 kg)

Jei domina pasiūlymai kitoms kryptims ar datoms, įveskite datas, keliautojų skaičių, numatomą biudžetą, kitus pageidavimus ar klausimus ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

 

Review Date
Reviewed Item
Velykinį atgimimą švęsk žaviajame Kipre, ugningoje Sicilijoje ar įkvepiančioje Fuerteventūroje!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star