Viešbutis, kuriam nereikia reklamos: Rixos Premium Tekirova – nuo 517 su Ultra AI savaitei laiko! Pajusk tikrą prabangą!

Turkija
Kemeras
Rixos Premium Tekirova
2018-04-14 - 2018-04-21
517
5

Rixos Premium Tekirova 5* – 517 Eur (ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

  

Apie regioną

Kemeras – miestelis, esantis už 42 km nuo Antalijos. Tai nedidelis kurortas, kurį iš vienos pusės supa pušynais apaugę kalnai, iš kitos – nepaprastai skaidrus Viduržemio jūros vanduo.

Kemero paplūdimiai apsupti pušų, alyvmedžių ir palmių plantacijų. Čia susirenka daugybė burlaivių, jachtų, vandens sporto pramogų mėgėjų. Kemere yra vienas didžiausių Turkijos jachtų uostų, galintis priimti iki 180 laivų su visa įranga. Šiuolaikiniai viešbučiai ant jūros kranto suteikia puikią galimybę pailsėti sveikai ir nerūpestingai. Vandens sporto mėgėjai irgi turės ką veikti. Kemero kurortas – tikra buriuotojų svajonė.

Kirišas (5 km iki Kemero), Čamjuva (7 km iki Kemero) ir Beldibis (15 km iki Kemero) – ramūs kurortiniai miesteliai, apsupti nuostabios Tauro kalnų gamtos, turintys mažų parduotuvėlių, jaukių kavinukių, diskotekų, kur galima smagiai praleisti vakarą.

Kai pabosta ramybė, iš jų galima nuvykti į Kemerą pasilinksminti ir papramogauti. Goiniukas – nuo Kemero į šiaurę apie 10 km nutolęs vienu gražiausių laikomas Turkijos kurortas, įsikūręs tarp jūros kranto ir Tauro kalnų. Natūralios pušų ir oleandrų giraitės kurorte sukuria itin harmoningą atmosferą. Goiniukas buvo viena pirmųjų turistinių zonų Turkijoje.

Paplūdimiai čia daugiausia sudaryti iš smulkių akmenukų. Tekirovos miestelis nutolęs apie 17 km į vakarus nuo Kemero. Tai vietovė, turinti vieną gražiausių paplūdimių visoje Turkijos Rivjeroje.

 Viešbutis

Labai prabangus ir didelis viešbutis talpinantis 770 kambarių, turintis 9 barus ir daug kitų pramogų kaip: diskoteka, kino salė, baseinai ir kt. Viešbutis turi nuosavą stambaus žvyro/akmenuotą paplūdimį, kuriame yra nemokamas baras.

Nemokamai suteikiami skėčiai, gultai bei paplūdimio rankšluoščiai. Paplūdimyje yra pirsas. Norint paplūdimio palapinės – galima ją išsinuomoti už papildomą mokestį. 

Yra net 5 vandens kalneliai, atskiras restoranas vaikams, vaikų klubas (1-17m.), žaidimų aikštelė bei atskiras baseinas. Už papildomą mokestį galima net užsakyti vaikams auklę. Išrankesniems maistui lankytojams siūlomas tiek dietinis, tiek vegetariškas meniu.

Pačiame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, o viešbučio teritorijoje (už pastato ribų) jis prieinamas už papildomą mokestį. Teikiamos drabužių valymo/skalbimo paslaugos, kirpykla, yra gydytojas kabinetas. Viešbutis turi 2 restoranus bei net 9 barus.

Vienas uždaras baseinas bei 7 atviri baseinai viešbučio teritorijoje. Yra 6 a la carte restoranai (itališkas, žuvies, barbekiu – būtina išankstinė registracija, galima nemokamai apsilankyti kiekviename restorane 1 kartą, prancūziškas (įleidžiami tik vyresni nei 12 metų vaikai) – imamas mokestis už rezervaciją).

Viešbutyje NEMOKAMAI prieinama sauna, biliardas, stalo tenisas, aerobika, treniruoklių salė, turkiška pirtis, paplūdimio tinklinis, teniso kortai (inventorius už papildomą mokestį), burlenčių sportas, petankė, bemotorės vandens transporto priemonės, mini futbolas.

Taip pat nemokamai galima mėgautis ir šiomis pramogomis: gyva muzika, diskoteka.

Mokamos pramogos: motorinės vandens transporto priemonės, boulingas, žaidimų automatai, masažas, nardymo pamokos, teniso pamokos.

Viešbučio vieta

  • Ant jūros kranto
  • Atstumas iki kurorto centro yra apie 17 km (Kemero)
  • Atstumas iki oro uosto yra 70 km (Antalijos)

 

 

Pažintinis video apie šį viešbutį:

 

 

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Viešbutis, kuriam nereikia reklamos: Rixos Premium Tekirova – nuo 517 su Ultra AI savaitei laiko! Pajusk tikrą prabangą!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star