5* viešbutis su ULTRA viskas įskaičiuota Gegužės 9d. Kemere – už puikią kainą 7 nakvynėms! Lepinkis Turkijos servisu!

Turkija
Kemeras
MEDER RESORT
2018-05-09 - 2018-05-16
423
5

Kemeras

42 km į pietvakarius nuo Antalijos, Likijos regione, Tauro kalnų papėdėje įsikūręs gražus ir jaukus Kemero miestelis. Kalnų šlaitai, jaukiai apglėbę Kemerą nusileidžia iki pat jūros. Iš vienos pusės kurortą supa kvapnūs pušynai ir apelsinų sodai, o iš kitos – puikūs akmenuoti žvyro paplūdimiai, kuriuos visus metus skalauja švari, skaidri ir šilta jūra. Pastaroji tokia skaidri, kad net galima skaičiuoti akmenėlius ant jūros dugno. Kemeras taip pat labai jaukus miestukas: žavus uostas, gražus parkas pakrantėje, vilos, paskendusios žalumoje ir gėlėse, rytietiškai šurmuliuojantis turgus. 

PERRE LA MER HOTEL 5 * – 423 Eur (su ULTRA viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: Su ULTRA viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Economy Room

Data: 2018.05.09

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 423 Eur

Apie viešbutį:

Viešbutis turintis nedidelę, bet gerai suplanuotą teritoriją bei išvystytą infrastruktūrą. Dideli numeriai. Viešbutis esantis netoli Kemero centro bei pramogų, parduotuvių, barų, diskotekų.

Visuose šiuolaikiškais baldais apstatytuose „Meder Resort“ kambariuose yra oro kondicionieriai, balkonai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai.

Viešbutyje yra baseino prie baseino įrengtas baras ir restoranas, kuriame siūlomi turkiški ir tarptautinės virtuvės patiekalai. Iki Kemero centre esančių barų galėsite nueiti pėsčiomis.

„Meder Resort“ svečiams siūlomi masažai ir kūno procedūros. Čia taip pat rasite uždarą baseiną, treniruoklių salę ir žaidimų kambarį.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

 

Review Date
Reviewed Item
5* viešbutis su ULTRA viskas įskaičiuota Gegužės 9d. Kemere – už puikią kainą 7 nakvynėms! Lepinkis Turkijos servisu!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star