Kontaktai

Darbuotojai

Daiva Kačinskienė
Direktorė
daiva@dkkeliones.lt
+370 699 17119

Natalija Lysenko
Kelionių konsultantė
natalija@dkkeliones.lt
+370 693 09886

Vaida Kaluškevičienė
Kelionių konsultantė
vaida@dkkeliones.lt
+370 683 03013

Evelina Jasikonytė
Kelionių konsultantė
evelina@dkkeliones.lt
+370 645 44680

Kristupas Surblys
Kelionių konsultantas
kristupas@dkkeliones.lt
+370 640 32944

Viktorija Linertienė
Kelionių konsultantė
viktorija@dkkeliones.lt
+370 608 71711

Aurelija Rarivanienė
Kelionių konsultantė
aurelija@dkkeliones.lt
+370 608 71779

Vytis Bulkevičius
Internetinių pardavimų vadovas
vytis@dkkeliones.lt
+370 662 64990

Apmokėjimų rekvizitai

 

AB „Citadele“ bankas
Banko kodas 72900
A/S LT357290000013467261

a/s bankas AB „Swedbank“
Banko kodas 73000
A/S LT677300010089244088

a/s bankas AB DNB bankas
Banko kodas 40100
LT094010042503155545
SWIFT AGBLLT2X

Paysera LT
Banko kodas: 35000
LT893500010001208797
SWIFT: EVIULT21XXX

 

Kontaktinė informacija

V.Putvinskio g. 52
LT-44211
Kaunas, Lietuva

V.Krėvės pr.57 (Buvęs „PASIMATYMAS“)
LT-50358
Kaunas, Lietuva

DK

UAB „DK Kelionės“
ĮMONĖS KODAS: 300102111
PVM KODAS: LT 100002344116

Kelionės užklausa

Review Date
Reviewed Item
Geriausi poilsinių ir pažintinių kelionių pasiūlymai!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star

Brangūs klientai, LR Vyriausybei paskelbus karantiną visoje šalies teritorijoje DK Kelionių ofisai karantino metu neveiks. Karantinas bus taikomas nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki Balandžio 13 d. 24.00 val., šio nutarimo galiojimas gali būti pratęsiamas. Karantino metu informaciją teiksime el.paštu bei kontaktų skiltyje nurodytais telefonais. Dėkojame už suprantingumą.