Atsinaujinęs viešbutis šalia Hurgados pramogų su viskas įskaičiuota ir vaizdu į jūrą – 430 Eur!

Egiptas
Hurgada
Regina Swiss Inn Resort
2018-03-07 - 2018-03-14
430
4
TezTour

Kainos kinta pagal užsipildymą, jas pasitikrinkite rezervacijos nuorodoje! Ten rasite ir viešbučio aprašymą bei kitas galimas datas!

Egiptas

Tai viena egzotiškiausių ir paslaptingiausių pasaulio šalių – smėlio dykynės ir ryškiaspalviais povandeniniais sodais užburianti Raudonoji jūra, piramidės, sfinksai, faraonų laikus menančios šventyklos ir šiuolaikiški kurortai, pasirengę išpildyti kiekvieną keliautojo norą. Tai šalis, į kurią gera pabėgti atokvėpiui nuo lietuviškos žiemos. Bet atminkite, kad Egipte esate laukiami ištisus metus, net ir vasarą. Vasarą ten tikrai neperkaršta, dėl sauso oro aukšta temperatūra maloni ir lengviau pakeliama nei drėgno ir karšto klimato šalyse.

Hurgada

Tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama.

Regina Swiss Inn Resort 4* – 430 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Sea View

Data: 2018.03.07

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Hurgadoje esančiame kurortiniame viešbutyje „Regina Resort Hurghada“ yra 3 baseinai ir nardymo centras. Šalia viešbučio plyti privatus smėlėtas paplūdimys, o už 7 km įsikūręs Hurgados tarptautinis oro uostas.

Šiuolaikiško interjero numeriuose ir bungaluose yra oro kondicionieriai, televizoriai, mini barai bei vonios kambariai, kuriuose rasite nemokamų higienos reikmenų. Pro langus matyti jūra arba „Regina Resort Hurghada“ sodas.

Svečiai laukiami tarptautinių patiekalų restorane „El-Zahra“, įvairių itališkų valgių restorane „IL Foro“ ir kitose maitinimo įstaigose. „Shark Stop“ ir paplūdimyje bei prie baseino įrengtuose baruose galėsite lengvai užkąsti ir atsigaivinti gėrimais.

Viešbutyje teikiamos mokamos paviršinio ir giluminio nardymo, burlenčių bei kitų vandens sporto įrenginių nuomos paslaugos. SPA centre už papildomą mokestį galėsite pasilepinti masažais ir pasikaitinti saunoje ar turkiškoje garų pirtyje. 

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite užpildyti užklausos formą ir spausti „NORIU PASIŪLYMO!“

 

Review Date
Reviewed Item
Atsinaujinęs viešbutis šalia Hurgados pramogų su viskas įskaičiuota ir vaizdu į jūrą – 430 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star