Jūsų dėmesio verti Turkijos viešbučiai su išankstinių užsakymų privalumais 2020-ųjų balandžio antrai pusei

Turkija
Alanija, Kemeras, Sidė, Belekas
2020-04-15 - 2020-04-29
348
5
TezTour

Skelbimas įkeltas: 2019-09-10

Kelionės kaina nuolat keičiasi pildantis viešbučiui ir skrydžiams. Kainos pokyčiai neatsispindi antraštėje; dabartinę kainą visada patikslinsime užklausos formoje, asmenine Facebook žinute ar e-paštu.

Jei turite specialių pageidavimų, norite pasiūlymų kitoms datoms/kryptims, visa tai rašykite į užklausos formą puslapio dešinėje (kuo detaliau) bei spauskite „Noriu pasiūlymo!“

Į siūlomų paketų kainą įeina:

  • Skrydžiai Vilnius – Antalija – Vilnius
  • Kuro, oro uosto mokesčiai
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.
  • Pervežimai (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Viešnagė viešbutyje su nurodytu maitinimu
  • Gido palyda (ekskursijos – už papildomą mokestį)

Į kainą neįeina:

  • Medicininių išlaidų draudimas.
  • Papildomos ekskursijos.

Turkija

Europos ir Azijos žemynus apglėbusioje Turkijoje žmonės draugiški, istorija intriguojanti, o gamtos grožis stulbinantis. Patys turkai retai kada atostogoms renkasi svečias šalis, juk pažinti jų šalies grožiui neužtektų ir viso gyvenimo. Lyg ledo kepurėmis pasipuošusi Pamukalė, slėpiningos Kapadokijos uolos ir urvai, Antalijos apylinkes gaivinantys kriokliai, Daljano upės deltos lobiai – tik keletas vertų dėmesio objektų. O labiausiai vilioja pietinė Turkijos dalis su daugiau kaip pusantro tūkstančio kilometrų besitęsiančios jūros pakrantės ir, žinoma, geriausi kurortai: Alanija, Antalija, Belekas, Kemeras, Sidė, Bodrumas, Marmaris, Fetija, Didimas, Kušadasis… Kurį kurortą bepasirinktumėte, atostogos ir poilsis Turkijoje įsimins ilgam.

Alanija


Alanija – jaukus kurortas prie Viduržemio jūros, nuo Antalijos į rytus nutolęs 130 km. Kurortas, įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, apsuptas citrinmedžių sodų ir bananų plantacijų. Poilsiautojus čia vilioja švelnus paatogrąžių klimatas, vaizdingas uostas, smėlio, smulkaus žvyro paplūdimiai, žydras vanduo ir Tauro kalnai.

Romos imperatorius Markas Antonijus savo mylimai Kleopatrai Alaniją padovanojo vedybų proga. Kaip byloja legenda, Kleopatrai Alanija labai patiko, ji čia praleido daug laiko, maudėsi švelniose jūros bangose. Vienas gražiausių Alanijos paplūdimių, išsiskiriančių karališkai prašmatniu švelniu smėliu, pavadintas Kleopatros vardu.

Alanija garsėja didingu uolėtu kyšuliu, kurio viršūnę vainikuoja puikiai išsilaikiusi miesto tvirtovė. Tai vienintelė išlikusi turkų seldžiukų tvirtovė pasaulyje. Šešių kilometrų ilgio gynybinė siena, juosianti šią tvirtovę, yra viena ilgiausių Turkijoje.

Kalno šlaituose esantis Alanijos senamiestis kviečia pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, o terasose įsikūrusios kavinės ir užeigos vilioja nuo jų atsiveriančia žavia miesto panorama tiek dieną, tiek vakarais. Čia gausu nebrangių 2 ir 3 žvaigždučių viešbučių, kurie yra miesto centre, todėl galima lengvai įsilieti į miesto ritmą ir iki ryto linksmintis puikiuose naktiniuose klubuose.

Apie 7 km į rytus nuo Alanijos įsikūręs žavus Obos kurortas, kuriame malonią aplinką kuria maži skverai, parkeliai ir plačios pėsčiųjų alėjos. Dar giliau į rytus nutolęs nedidelis, tačiau smarkiai besivystantis Kargičako (15 km iki Alanijos) kurortas, siūlantis gerą poilsį už patrauklią kainą.

Machmutlaras yra 15 km į rytus nuo Alanijos ir siūlo ramią kurorto atmosferą, žalią ir patrauklų peizažą bei ilgą paplūdimio alėją. Miestelis apsuptas bananų plantacijos ir šalia esančių Tauro kalnų. Machmutlaro centre gausu parduotuvių, restoranų, barų, vaistinių ir prekybos centrų. Kiekvieną antradienį ir šeštadienį čia vyksta turgus, kuriame galima įsigyti visko: nuo šviežių vaisių ir rytietiškų prieskonių iki drabužių ir žaislų. Machmutlaras su Alanija sujungtas autobuso linija. Machmutlaras yra ideali atostogų vieta tiems, kurie nori pasimėgauti ramybe ir žaliu peizažu.

Į vakarus nuo Alanijos turistų laukia Turklero, Konaklio, Avsalaro ir Okudžalaro kurortai. Traukia puikūs jų smėlio paplūdimiai ir vaizdingas peizažas: Viduržemio jūra ir šalia esantys Tauro kalnai. Konaklis išlaikęs tikro turkiško kaimo dvasią. Tukleras – ramybės uostas Turkijos Rivjeroje. Iš visų šių kurortų patogu nuvykti į Alaniją ir Antaliją.

Kemeras

Kemeras – miestelis, esantis už 42 km nuo Antalijos. Tai nedidelis kurortas, kurį iš vienos pusės supa pušynais apaugę kalnai, iš kitos – skaidri Viduržemio jūra. Paplūdimiai apsupti pušų, alyvmedžių. Į Kemero jachtų uostą suplaukia daugybė burlaivių, jachtų, vandens sporto pramogų mėgėjų.
Kurorte verta apsilankyti du kartus per savaitę vykstančiame maisto ir drabužių turguje, įsigyti šviežių vaisių, o drabužių turguje galvą apsuks garsiais prekės ženklais padabintos prekės, kurios, deja, tik klastotės. Netoli nuo centro plyti Joriukų parkas, kuriame galėsite nusipirkti ir paragauti tradicinio turkiško patiekalo giozleme (susuktas blynas, į kurį dedama sūrio arba daržovių) ir už papildomą mokestį aplankyti šalia esantį vietos muziejų.
Šiuolaikiniai viešbučiai ant jūros kranto suteikia puikią galimybę pailsėti sveikai ir nerūpestingai.
Kirišas (5 km iki Kemero), Čamjuva (7 km iki Kemero) ir Beldibis (15 km iki Kemero) – ramūs kurortiniai miesteliai, apsupti nuostabios Tauro kalnų gamtos, turintys mažų parduotuvėlių, jaukių kavinukių, diskotekų, kur galima smagiai praleisti vakarą. Kai pabosta ramybė, iš jų galima nuvykti į Kemerą pasilinksminti ir papramogauti. Goiniukas – nuo Kemero į šiaurę apie 10 km nutolęs vienu gražiausių laikomas Turkijos kurortas, įsikūręs tarp jūros ir Tauro kalnų. Natūralios pušų ir oleandrų giraitės sukuria itin harmoningą atmosferą. Goiniukas buvo viena pirmųjų turistinių zonų Turkijoje. Paplūdimiai daugiausia nusėti smulkių akmenukų. Tekirova nutolusi apie 17 km į vakarus nuo Kemero. Čia vienas gražiausių paplūdimių visoje Turkijos Rivjeroje.

Sidė

Manoma, kad Sidė įkurta Graikijos kolonistų. Dabar tai 75 km atstumu nuo Antalijos nutolęs nedidelis kurortinis miestelis, įsikūręs šalies pietuose, prie Viduržemio jūros. Lygumų pakrantėje plyti vienos seniausių ir įspūdingiausių Turkijos gyvenviečių Sidės griuvėsiai, o kaimynystėje stūkso šiuolaikiniai turistiniai kompleksai ir driekiasi nuostabūs smėlio paplūdimiai. Šiandien tai vienas gyvybingiausių Pietų Turkijos kurortų.

Į rytus nuo Antalijos esantis Kolaklis turi puikų smėlėtą paplūdimį. Kurorte siūloma daugybė vandens pramogų: nuo pasivažinėjimo vandens motociklu iki ekstremalaus pakilimo parašiutu virš jūros. Miestelyje yra ir vandens parkas, kuriame puikiai laiką praleis visa šeima. Aplink Kolaklį išlikę antikinių pastatų griuvėsių – labiausiai rekomenduojama aplankyti senąjį amfiteatrą. Kolaklis turi ką pasiūlyti ir naktinių pramogų mėgėjams: nusileidus saulei pasilinksminti kviečia barai ir naktiniai klubai.

Sorgunas yra vos 3 km nuo Sidės ir poilsiautojus pasitinka itin ramia atmosfera. Smėlio ir akmenukų paplūdimiai lėtai gilėja į jūrą. Labiausiai Sorgunas žinomas dėl savo puikių pušų miškų ir itin gražios gamtos. Tai ideali vieta poroms arba šeimoms su vaikais, norintiems pasimėgauti gamta ir jūra. Per Sorguno mišką eina takelis, itin tinkamas mėgstantiems pabėgioti.

Kumkojus nutolęs 5 km nuo Sidės ir yra bene seniausias kurortas Turkijoje ir vienas populiariausių Viduržemio jūros regione. Čia įsikūrę geriausi Turkijos pakrantės viešbučiai. Smėlio paplūdimiai čia gilėja labai pamažu, tad jie itin mėgstami šeimų su mažais vaikais ir nemokančių plaukti poilsiautojų. Miestelyje gausu jaukių vietos kavinukių ir parduotuvėlių, o naktinio gyvenimo ieškoti poilsiautojai traukia į Sidę. Tai puiki vieta ir labai trumpoms atostogoms, nes oro uostas nutolęs vos 70 km nuo Kumkojaus.

Į šiaurę nuo Sidės esantis Manavgatas įsikūręs prie to paties pavadinimo upės žiočių. Būtent ji ir suteikia šiam miestui išskirtinumo, traukia turistus pailsėti ne tik paplūdimyje. Upė garsi kriokliais, o šalia jos – saugomas itin žalias parkas. Jos užutėkiuose galima maudytis krištolinio tyrumo vandenyje. Upė atiteka iš Tauro kalnų, į kuriuos remiasi ir miestas. Manavgate daug parduotuvių ir prekybos centrų, kavinių ir restoranų, siūlančių šviežias upines žuvis. Iš čia galima keliauti į Sidę, taip pat aplankyti antikinius Pergės ir Aspendo miestus. Evrensekis išsidėstęs ant kalvų priešais Viduržemio jūrą 12 km nuo Sidės. Aplink kaimelį plytinčios pušų ir alyvmedžių giraitės sukuria itin patrauklų peizažą. 2007 m. nutiesus kelią per kopas, Evrensekyje pastatyta daugiau viešbučių, o nuo jų iki paplūdimio įrengtos vaizdingos alėjos. Į rytus nuo Sidės įsikūręs Kizilagačo kurortas siūlo poilsiautojams ramų poilsį, puikius smėlio, smulkaus žvyro ir akmenukų paplūdimius. Kizilotas ramus kaimelis ir puiki vieta judriems, mėgstantiems pasivaikščiojimus, besidomintiems lankytinais objektais ir norintiems sužinoti daugiau apie Turkijos kultūrą. Iki judrios Alanijos – vos pusvalandis kelio automobiliu.

Renkantis 2020 m. pavasario atostogas, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos viešbučius (daugiau informacijos spustelėjus ant pavadinimų)
nurodomos skelbimo dienos (2019.09.10)
kainos, dabartines kainas ir viešbutį matysite spustelėję ant pavadinimo.

„Nebrangiai ir gerai“

Club Hotel Belpinar 4* AI393 Eur/asm., 2 suaug. | 348 Eur/asm. 2 suaug.+2 vaikai (tarp 3 m. ir 12 m.) >>>
Antique Roman Palace 4* AI – 425 Eur/asm., 2 suaug. (labiau tinka poroms) >>>
Sealife Buket Beach Hotel 5* AI446 Eur/asm. 2 suaug. | 395 Eur/asm. 2 suaug. + 1 vaikas (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Annabella Diamond 5* UAI436 Eur/asm. 2 suaug. | 381 Eur/asm. 2 suaug.+2 vaikai (tarp 3 m. ir 12 m.) >>>
Saphir 4* AI467 Eur/ asm. 2 suaug. | 398 Eur/asm. 2 suaug + 2 vaikai (tarp 7 m. ir 13 m.) >>>
Orange County Hotel Alanya 5* UAI467 Eur/asm., 2 suaug. | 392 Eur/asm. 2 suaug.+2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>

„Buržua“

Azura Deluxe 5* UAI – 495 Eur/asm. 2 suaug. | 414 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 13 m.) >>>
Akka Alinda 5* UAI  – 496 Eur/asm. 2 suaug. | 400 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Limak Limra 5* UAI  – 505 Eur/asm. 2 suaug. | 424 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 7 m. ir 15 m.) >>>
Long Beach Resort Hotel & SPA Deluxe 5* UAI  – 505 Eur/asm. 2 suaug. | 425 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 13 m.) >>>
Crystal Flora HV-1 UAI  – 517 Eur/asm. 2 suaug. | 428 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Utopia World 5* UAI  – 523 Eur/asm. 2 suaug. | 431 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 12 m.) >>>
Lonicera World 4* UAI  – 533 Eur/asm. 2 suaug. | 502 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 14 m.) >>>
Kimeros Park Holiday Village HV-1 UAI  – 559 Eur/asm. 2 suaug. | 491 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 12 m.) >>>
Kamelya Fulya 5* UAI  – 547 Eur/asm. 2 suaug. | 456 Eur/asm. 2 suaug. + 1 vaikas (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Delphin Deluxe 5* UAI  – 547 Eur/asm. 2 suaug. | 446 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Double Tree by Hilton Kemer 5* UAI  – 614 Eur/asm. 2 suaug. | 555 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 8 m.) >>>
Royal Dragon 5* UAI  – 621 Eur/asm. 2 suaug. | 488 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 10 m.) >>>
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA 5* UAI  – 632 Eur/asm. 2 suaug. | 514 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Rubi Platinum SPA Resort & Suite 5* UAI596 Eur/asm. 2 suaug. | 554 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 12 m.) >>>
Akka Antedon Hotel 5* UAI  – 537 Eur/asm. 2 suaug. | 467 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 7 m. ir 12 m.) >>>
Royal Holiday Palace 5* UAI  – 659 Eur/asm. 2 suaug. | 515 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 10 m.), užsakomas per užklausą >>>

 

„V.I.P.“

Amara Dolce Vita Luxury 5* UAI  – 680 Eur/asm. 2 suaug. | 529 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 3 m. ir 12 m.) >>>
Rixos Premium Tekirova 5* UAI  – 670 Eur/asm. 2 suaug. | 456 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 7 m. ir 12 m.) >>>
Delphin Palace 5* UAI  – 677 Eur/asm. 2 suaug. | 528 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 0 m. ir 10 m.), užsakomas per užklausą >>>
Delpin Be Grand Resort 5* UAI  – 736 Eur/asm. 2 suaug. | 622 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 7 m. ir 15 m.,), užsakomas per užklausą >>>
Adam & Eve Hotel 5* UAI  – 758 Eur/asm. 2 suaug. (tik suaugusiems) >>>
Gural Premier Belek HV-1 UAI  – 712 Eur/asm. 2 suaug. | 571 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.) >>>
Titanic Deluxe Golf Belek 5* HCAI  – 733 Eur/asm. 2 suaug. | 569 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.), užsakomas per užklausą >>>
Gloria Golf Resort 5* AIS  – 1038 Eur/asm. 2 suaug. | 870 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 13 m.) >>>
Maxx Royal Belek Golf Resort 5* MAXXI 1458 Eur/asm. 2 suaug. | 1011 Eur/asm. 2 suaug. + 2 vaikai (tarp 2 m. ir 12 m.), užsakomas per užklausą >>>

 

(maitimo tipų santrumpos: RO – tik apgyvendinimas, BB – su pusryčiais, HB – pusryčiai ir vakarienė, FB – pusryčiai, pietūs ir vakarienė, AI – viskas įskaičiuota;
+“ prie HB ir FB reiškia gėrimus maitinimo metu, ženklai prie AI – papildomas paslaugas)


Norite užsakyti, domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Nurodykite keliautojų skaičių, kelionei tinkamas datas ir spauskite „Noriu pasiūlymo“ !

Review Date
Reviewed Item
Jūsų dėmesio verti Turkijos viešbučiai su išankstinių užsakymų privalumais 2020-ųjų balandžio antrai pusei
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star