*DK Rekomenduoja* Rudens poilsis aukštos klasės viešbučiuose romantiškoje Italijoje!

Iskijos sala tiks svajojantiems apie palaimingai tingų poilsį - puikūs balto smėlio paplūdimiai, švari jūra, švelnus klimatas. Pavargusį kūną atgaivins purvo vonios ir natūralaus mineralinio vandens baseinai, o norintys pažinti salos istoriją bei kultūrą lankysis Aragoneses pilyje. Iskijoje būtina paragauti Rucolina - skaisčiai žalios spalvos vietinio likerio, gaminamo iš saldymedžių ir gražgarsčių lapų. Skanaukite jūros gėrybes iš šviežiai sugauto laimikio arba ragaukite triušienos iš vietinių triušių ūkių. Sardinija - itin balto smėlio paplūdimių sala gurmanams mėgstantiems lepintis skaniu aukštos klasės maistu.

HORSE COUNTRY RESORT (ARBOREA) 4 *


Išvykimas: 2017-10-03

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota (AI)

Kurortas: Sardinija

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 570 Eur/asm

 

Viešbutis

Viešbučio pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai – ypatingas dėmesys skiriamas žirgų sportui.
Viešbutį sudaro trys 2-jų aukštų pagrindiniai pastatai – Castello, Medar, Ribot, kurie įrengti sardinietišku stiliumi. Šalia yra 58 kotedžai, 2-jų tipų: vieno ir dviejų kambarių.

Viešbučio vieta

Viešbutis įsikūręs vakarinėje Sardinijos pakrantėje, apie 16 km iki Oristano kurorto, apie 85 km iki Kaljario oro uosto.

TezTour komentaras

Nutolęs nuo miesto, ramioje vietoje, didelis viešbučio kompleksas. Įsikūręs vakarinėje salos pakrantėje, apsuptas šimtamečių pušų miško, ant jūros kranto. Tai tematinis viešbutis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas jodinėjimo gerbėjams. Kuklus viešbučio interjeras. Viešbutis didžiuojasi itin gražiu paplūdimiu – ilga, plačia, smulkaus auksinio smėlio linija. Puikios klimato sąlygos pritraukia net rožinius flamingus apsistoti viešbučio teritorijoje. Yra konferencijų centras, talpinantis iki 1000 žmonių. Viešbutis rekomenduojamas šeimų poilsiui.

PULLMAN TIMI AMA (VILLASIMIUS)

Išvykimas: 2017-10-03

Maitinimo tipas: Pusryčiai ir vakarienė (HB)

Kurortas: Sardinija

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 842 Eur/asm

 

Viešbutis

Viešbutis priklauso Pullman Hotels & Resorts ir Accor viešbučių grupėms.
Viešbutis įsikūręs 11 ha pušyno teritorijoje.
Atidarytas 2000 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2012 metais. Viešbučio fasadas nukreiptas į ežerą, kurį yra pamėgę flamingai. Ežeras nuo jūros atskirtas siaura balto smėlio paplūdimio juosta.

Viešbučio vieta

Apie 55 km iki Kaljario miesto oro uosto, apie 2 km iki Vilasimius miesto, Capo Carbonara gamtos parko teritorijoje, Timi Ama įlankoje.

TezTour komentaras

Didelis viešbutis, turintis savo išskirtinumą – čia yra sūrus ežeras, nuo jūros atskirtas smėlio paplūdimio ruožu. Vasaros periodu ežere gyvena rožiniai flamingai. Tiems, kas rūpinasi savo sveikata patiks tai, kad šalia yra Accor Thalassa institutas, kuris sujungia poilsį ir sveikatingumą. Čia dirba ir rusiškai kalbantis personalas. Viešbučio interjeras – šiuolaikiškas Sardinijos stilius: marmurinės grindys, išraiškingos kolonos, dizainerių kurti šviestuvai, ryškių spalvų sofos ir krėslai. Mažiesiems viešbučio svečiams yra siūloma vaikų klubas, paauglių klubas, renginių vedėjai, kurie siūlo įvairias sportines bei linksmas pramogas ištisą dieną. Vakarais vyksta šou programa bei diskoteka. Viešbutis rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui su vaikais, romantiškam poilsiui dviese, o taip pat seminarams, prezentacijoms, bei konferencijoms.

BAIA DI NORA (S.M. DI PULA)

 

Išvykimas: 2017-10-03

Maitinimo tipas: Pusryčiai ir vakarienė (HB)

Kurortas: Sardinija

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 841 Eur/asm

 

Viešbutis

Pastatytas 1995 metais. Kompleksą sudaro 1-o ir 2-jų aukštų korpusai, išdėstyti ratu, kurio centre yra gražus sodas su fontanu.

Viešbučio vieta

Pietvakarinėje salos pakrantėje, nedidelėje Noros gyvenvietėje (netoli senovės finikiečių miesto griuvėsių), apie 2 km iki Pulos miestelio, apie 35 km iki Kaljario miesto oro uosto.

TezTour komentaras

Viešbutis skiriasi nuo kitų tuo, kad jame puikiai dera tradicinis Sardinijos ir modernus stiliai. Originalus architektūrinis sprendimas. Standartiniai, Panoramica Fontana, Panoramica Giardino tipo numeriai skiriasi tik atstumu nuo sodo ir fontano (atitinkamai ir vaizdu pro langus). Rekomenduojamas ramaus poilsio norintiems žmonėms, šeimoms su vaikais. Taip pat šis viešbutis tiks išrankiems klientams, kuriems yra svarbiau kokybiškas aptarnavimas ir nepriekaištinga viešbučio reputacija nei triukšmingi vakarėliai bei ištaigingas interjeras.

 

COSTA CITARA (FORIO)

Išvykimas: 2017-09-18

Maitinimo tipas: Pusryčiai ir vakarienė (HB)

Kurortas: Ischia

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 521 Eur/asm

 

Viešbutis

Atidarytas 1974 metais, paskutinį kartą atnaujintas 1998 metais. Viešbutį sudaro 3-jų aukštų pastatas, kuriame yra 40 numerių, dauguma su balkonais.

Viešbučio vieta

Iskijos saloje, apie 59 km iki Neapolio oro uosto, (apie 17 km iki Neapolio uosto ir apie 32 km keltu nuo Neapolio iki Iskijos salos), apie 1,5 km iki centro ir iki Forijo miesto uosto, apie 900 m iki jūros.

TezTour komentaras

Viešbutis įsikūręs ant kalvos, tylioje vietoje, iš kur atsiveria meniškas vaizdas į Čitros įlanką, apie 900 m iki paplūdimio ir terminio parko „Paseidono sodai“. Šalia viešbučio yra autobuso stotelė. Rekomenduojamas ramiam ekonomiškam poilsiui.

STELLA MARIS TERME HOTEL

Išvykimas: 2017-09-04

Maitinimo tipas: Pusryčiai ir vakarienė (HB)

Kurortas: Ischia

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 561 Eur/asm

 

Viešbutis

Viešbutį sudaro vienas trijų aukštų pastatas, kuriame yra 51 numeris:
DBL Standard tipo numeriai skirti 1-2 asmenims.
Apgyvendinimas su gyvūnais – pagal atskirą užklausimą.

Viešbučio vieta

Casamicciola Terme, Iskijos saloje, apie 800 m iki Casamicciola uosto, apie 3,5 km iki Iskija Porto miesto uosto, apie 6 km iki Forijo uosto. Apie 100 m iki smėlio paplūdimio. Autobusų stotelė prie pat viešbučio. Apie 1,3 km iki artimiausio Castiglione Casamicciola terminių vandenų parko.

TezTour komentaras

Viešbutis yra puikioje Iskijos salos vietoje, Casamicciola Terme promenadoje, netoli centro ir apie 100 metrų iki nedidelio smėlio paplūdimio. Viešbutis didžiuojasi nuostabiu vaizdu į Neapolio įlanką ir Casamicciola uostą. Netoliese yra pagrindinių salos autobusų stotelė. Tai palengvina susisiekimą iki svarbiausių Iskijos salos vietų.

TORRE DEL SOLE (TERRACINA)

Išvykimas: 2017-09-04

Maitinimo tipas: Pusryčiai ir vakarienė (HB)

Kurortas: Ischia

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 738 Eur/asm

 

Viešbutis

Torre del Sole 4* – 11-kos aukštų korpusas, kuriame yra 120 numerių.

Viešbučio vieta

Komplekse yra du viešbučiai, elegantiškos Tereačina alėjos pabaigoje, ramiame gyvenamajame rajone, apie 4,5 km iki Teračinos oro uosto, apie 130 km iki Romos oro uosto, apie 134 km iki Neapolio oro uosto. Korpusas TorredelSole 4* – ant jūros kranto, (viešbučio ir paplūdimio neskiria kelias), korpusas RiverPalace 3* – apie 300 m iki jūros.

TezTour komentaras

Ramioje vietoje esantis viešbutis ant jūros kranto rekomenduojamas ieškantiems puikaus kainos ir kokybės santykio. Nuo viešbučio prasideda Teračina kurorto pėsčiųjų alėja, šalia yra nedidelis sodas, baseinas.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
*DK Rekomenduoja* Rudens poilsis aukštos klasės viešbučiuose romantiškoje Italijoje!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star