Elitiniai viešbučiai Kušadasyje bei Bodrume VASAROS atostogoms su ULTRA viskas įskaičiuota – nuo 519 Eur/asm. Pajausk ne tik VIP servisą, bet ir Turkijos istoriją!

Turkija
Kušadasis / Bodrumas
SEALIGHT RESORT / CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA
2018-06-07 - 2018-06-14
519
5

SEALIGHT RESORT HOTEL 5 * – 519 Eur (ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

Apie regioną

Kušadasis – nedidelis kurortinis miestas Aidyn provincijoje, Egėjo jūros įlankoje, paukščio formos pusiasalyje. Iš čia kilo ir jo pavadinimas „Kusadasi“, kuris išvertus iš turkų kalbos, reiškia „paukščio salą“. Iš žvejų kaimelio Kušadasis jau spėjo virsti stambiu turizmo centru, labai gyvu ir kosmopolitišku Turkijos kurortu.

Šis miestas dar vadinamas muziejumi po atviru dangumi, nes čia gausu iki mūsų dienų puikiai išsilaikiusių architektūrinių paminklų. Kušadasis supte apsuptas antikos paminklų ir senovės miestų: Efesas, Priena, Miletorsas… Tad čia vykstama ne tik pasilepinti saulės spinduliais, bet ir susipažinti su keturių tūkstantmečių istorija.

Kušadasyje galima mėgautis senųjų epochų paveldu, nuostabiais architektūros paminklais – viskas čia alsuoja istorija ir didybe. Atstumas iki visų šių nuostabių vietų nedidelis, o tai reiškia, kad turistai turi nuostabią galimybę atpalaiduojantį paplūdimio poilsį suderinti su visiškai nevarginančiomis ir nepaprastai įdomiomis ekskursijomis. Iš čia siūloma bene plačiausia ekskursijų programa visoje Turkijoje.

 Viešbutis

Pastatytas 2007 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2012 metais. Bendras plotas – 38 000 kv. m. Viešbutį sudaro 9-ių aukštų pastatas (80% numerių su vaizdu į jūrą).

Apie 139 km iki Milo oro uosto, apie 80 km iki Izmiro oro uosto, apie 5 km iki Kušadasio miesto centro, ant jūros kranto.
Viešbutyje – šiuolaikiško interjero numeriai, kuriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai ir mini barai. Kai kurie numeriai turi balkonus arba sūkurines vonias, o iš daugelio atsiveria jūros vaizdai.

Visuose numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiai laukiami pagrindiniame savitarnos restorane „Sunrise“, italų virtuvės „Dolce Vita“ ir kinietiškame „Dragon“. Bare siūlomi gaivieji ir alkoholiniai gėrimai.

 

 

Viešbučio vieta

Apie 139 km iki Milo oro uosto, apie 80 km iki Izmiro oro uosto, apie 5 km iki Kušadasio miesto centro, ant jūros kranto.to.

 

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA 5 * – 522 Eur (ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

  

Apie regioną

Bodrumas įsikūręs Egėjo ir Viduržemio jūrų sandūroje, ant garsaus antikinio miesto – Halikarnaso griuvėsių. Išgyvenęs daugybę kautynių, miestas dažnai pereidavo iš vienų valdytojų rankų į kitas ir buvo daugelio senovės civilizacijų susikūrimo bei subyrėjimo liudininku.

Žalios kalvos, apelsinmedžių giraitės, alyvmedžių sodai ir vėjo malūnai – pagrindiniai peizažai, kuriais galima gėrėtis vaikštant mažomis ir siauromis Bodrumo gatvelėmis. Bodrumo miestas tituluojamas Turkijos naktinio gyvenimo sostine, kurioje niekada nesibaigia vakarėliai.

Šiame mieste – rekordinis barų, naktinių klubų ir diskotekų skaičius viename kvadratiniame kilometre. Tad nenuostabu, kad Bodrumą mieliau renkasi ne ramaus poilsio paplūdimiuose mėgėjai, o pramogų ištroškę turistai iš Vakarų Europos. Šiek tiek už Bodrumo naktinių linksmybių jau nė kvapo – vaizdingos pakrantės idealiai pritaikytos ramiam poilsiui su visa šeima.

Aukščiausios klasės elitiniai viešbučiai, priklausantys žymiausių ir brangiausių viešbučių tinklams visame pasaulyje, paprastučiai ekonominės klasės viešbutukai, pensionai – visuose juose stengiamasi išlaikyti itin aukštą aptarnavimo lygį.

 Viešbutis

Ramioje, gražioje įlankoje, gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis. Didelė, žalia teritorija. Geras smėlio paplūdimys. Į a la carte restoranus neįleidžiami svečiai su mažais (iki 7 metų) vaikais. Rekomenduojamas ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms su vaikais. Nuosavas smėlio papludimys su nemokamu baru jame. Tinka mėgstantiems užsiimti vandens sportu. Viešbutyje taip pat yra gerai įrengta sporto salė, teniso kortai ir vaikų žaidimų aikštelė su baseinu. Kiekvieną dieną restorane patiekiami tradiciniai turkų ir kai kurie tarptautiniai valgiai.

 

 

Viešbučio vieta

Apie 12 km iki Milo oro uosto, apie 23 km iki Bodrumo miesto centro, Guverdžinliko gyvenvietėje, ant jūros kranto.

  

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:


Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Elitiniai viešbučiai Kušadasyje bei Bodrume VASAROS atostogoms su ULTRA viskas įskaičiuota – nuo 519 Eur/asm. Pajausk ne tik VIP servisą, bet ir Turkijos istoriją!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star