Ieškai pigiausio, bet toli gražu ne prasčiausio? 5* viešbutis su VISKAS ĮSKAIČIUOTA – nuo 279(!) Eur už 7 nakvynes!

Turkija
Alanija
Katya
2018-04-08 - 2018-04-15
279
5

Katya 5* – 279 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

 

Apie regioną

Alanija – jaukus kurortas prie Viduržemio jūros, nuo Antalijos į rytus nutolęs 130 km. Kurortas, įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, apsuptas citrinmedžių sodų ir bananų plantacijų. Poilsiautojus čia vilioja švelnus paatogrąžių klimatas, vaizdingas uostas, smėlio, smulkaus žvyro paplūdimiai, žydras vanduo ir Tauro kalnai.

Romos imperatorius Markas Antonijus savo mylimai Kleopatrai Alaniją padovanojo vedybų proga. Kaip byloja legenda, Kleopatrai Alanija labai patiko, ji čia praleido daug laiko, maudėsi švelniose jūros bangose. Vienas gražiausių Alanijos paplūdimių, išsiskiriančių karališkai prašmatniu švelniu smėliu, pavadintas Kleopatros vardu.

Alanija garsėja didingu uolėtu kyšuliu, kurio viršūnę vainikuoja puikiai išsilaikiusi miesto tvirtovė. Tai vienintelė išlikusi turkų seldžiukų tvirtovė pasaulyje. Šešių kilometrų ilgio gynybinė siena, juosianti šią tvirtovę, yra viena ilgiausių Turkijoje.

Kalno šlaituose esantis Alanijos senamiestis kviečia pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, o terasose įsikūrusios kavinės ir užeigos vilioja nuo jų atsiveriančia žavia miesto panorama tiek dieną, tiek vakarais. Čia gausu nebrangių 2 ir 3 žvaigždučių viešbučių, kurie yra miesto centre, todėl galima lengvai įsilieti į miesto ritmą ir iki ryto linksmintis puikiuose naktiniuose klubuose.

Apie 7 km į rytus nuo Alanijos įsikūręs žavus Obos kurortas, kuriame malonią aplinką kuria maži skverai, parkeliai ir plačios pėsčiųjų alėjos. Dar giliau į rytus nutolęs nedidelis, tačiau smarkiai besivystantis Kargičako (15 km iki Alanijos) kurortas, siūlantis gerą poilsį už patrauklią kainą.

Į vakarus nuo Alanijos turistų laukia Turklero, Konaklio, Avsalaro ir Okudžalaro kurortai. Traukia puikūs jų smėlio paplūdimiai ir vaizdingas peizažas: Viduržemio jūra ir šalia esantys Tauro kalnai. Konaklis išlaikęs tikro turkiško kaimo dvasią. Tukleras – ramybės uostas Turkijos Rivjeroje. Iš visų šių kurortų patogu nuvykti į Alaniją ir Antaliją.

 Viešbutis

Viešbutis renovuotas 2011 metais. Viešbutyje yra 275 kambariai, 5 barai, 2 A’la carte restoranai ir pagrindinis restoranas. Yra tiek lauko, tiek dengtas baseinai. Gultai bei rankšluosčiai tiek prie baseinų, tiek paplūdimyje.

Viešbučio vieta

  • Atstumas iki smėlio – žvyro paplūdimio yra apie 30 m
  • Atstumas iki kurorto centro yra apie 2.5 km (Alanijos)
  • Atstumas iki oro uosto yra 40 km (Gazipašos)
  •  Viešbutį nuo paplūdimio skiria gatvė, tačiau yra ir požeminė perėja.

     

 

Prašome užpildyti šią formą ir mes su jumis susisieksime dėl rezervacijos:

Review Date
Reviewed Item
Ieškai pigiausio, bet toli gražu ne prasčiausio? 5* viešbutis su VISKAS ĮSKAIČIUOTA – nuo 279(!) Eur už 7 nakvynes!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star