Karšti pasiūlymai į Fuerteventūrą – Kanarų sala savaitės poilsiui itin geromis kainomis!

Fuerteventūra
2018-04-07 - 2018-04-14
368
TezTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Fuerteventūra

Fuerteventūra – antra pagal dydį Kanarų salyno sala, dar kitaip vadinama stiprių vėjų sala. Vėjo dėka sala vilioja vandens sporto mėgėjus: buriuotojus, banglentininkus bei jėgos aitvarų aistruolius. Ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms sala siūlo vienus geriausių paplūdimių Europoje. Spalvoti: gelsvi, pilki, juodi vulkaninio smėlio paplūdimiai puikiai tiks ramaus poilsio prie jūros ieškantiems salos svečiams. Fuerteventūroje pasitinka plačios lygumos – netipinės Kanarų saloms, šiltas ir sausas klimatas, juk netoliese Afrikos krantai ir dykumai būdingos ekosistemos – smėlis užima didžiąją dalį salos. Fuerteventūra gali Jums pasiūlyti ir poilsį dideliuose kurortiniuose kompleksuose, ir atokvėpį nuo civilizacijos visiškai laukiniuose paplūdimiuose, kur net keleto kilometrų spinduliu nesutiksite nė vieno žmogaus.

Sala laikoma pačia karščiausia ir sausiausia Kanarų salyno sala, savo svečius lepinanti net 320 saulėtų dienų per metus, o per dieną saulė šviečia net 11 valandų. Sezonas čia tęsiasi ištisus metus, todėl sala puikiai tinka šeimų poilsiui. Čia siūlomas įvairus apgyvendinimo pasirinkimas su skirtingais maitinimo tipais bei infrastruktūra, kuri pritaikyta šeimų poreikiams. Didžioji dalis viešbučių saloje pritaikyti ir mažiesiems svečiams, ir tik keli viešbučiai skirti suaugusiems. Fuerteventūra vilioja šeimas bei poras, kurie ieško ramaus poilsio. Šeimoms labiausiai tinka Koralecho, Kaleta de Fusto, Kosta Kalma ir Chandijos kurortai.

Keliaujant po salą sutinkama daug religinės architektūros, vėjo malūnų, kurie „įdarbindavo“ vėją, o žemdirbiams, tai buvo vienas iš pragyvenimo šaltinių. Norint pažinti vietinę kultūrą siūloma užsukti į muziejus, apsilankyti šventėse ir karnavaluose, paragauti vietinės virtuvės patiekalų. Važiuojant pro centrinę salos dalį galima aplankyti Antigua miestelį, kuriame veikia druskos muziejus „Las Salinas“, Antigua mergelės bažnyčia. Senoviniame Betankurijos miestelyje tikrai netrūksta įdomių vietų. Taip pat verta užsukti į La Oliviją, Pacharą, salos sostinę – Puerto del Rosarijų.

Kaip ir visoje Ispanijoje, taip ir Fuerteventūros saloje vyksta įvairios šventės skirtos paminėti šventiesiems ar religinėms datoms. Švenčių metu, paprastai vyksta renginiai skirti vaikams, sportinės varžybos, religinės procesijos, tradicinės kanarietiškos muzikos ir šokių vakarai bei visą naktį besitęsiančios linksmybės su gyva muzika, įvairių muzikantų bei grupių koncertais. O svetingi vietiniai gyventojai leis pasijusti tarsi namuose. Didžiausias ir svarbiausias Fuerteventūros karnavalas vyksta vasario-kovo mėnesį (data kasmet keičiasi priklausomai nuo Šv. Velykų dienos). Karnavalo tema kasmet vis kita, o įvairūs spalvingi, triukšmingi ir įspūdingi renginiai vyksta Koraleche, Puerto del Rosarijuje, Betankurijoje, Antigvoje, Kaleta de Fuste, Gran Tarachale ir Morro Chable. Tad jei tuo metu viešėsite saloje, nepraleiskite progos sudalyvauti Fuerteventūros karnavale.

Viešint saloje būtinai palepinkite skrandį vietinės virtuvės patiekalais. Keli iš jų tikrai unikalūs ir būdingi tik salai. Fuerteventūra garsėja ožkomis, iš kurių pieno gaminami sūriai. Paskutiniai metais Fuerteventūros ožkos sūriai laimėjo ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Kiti tradiciniai patiekalai, tai gofio ir papas arrugadas.
Naktinis salos gyvenimas nėra toks aktyvus lyginant su kitomis Kanarų salomis, tačiau kurortuose veikia barai, naktiniai klubai ir diskotekos. Koralecho, Kaleta de Fusto ir Chandijos kurortuose naktinis gyvenimas orientuotas į poilsiautojus, o salos sostinėje Puerto del Rosarijuje naktiniai klubai ir barai daugiau skirti vietiniams.

Kanarų salų vyriausybė dalyvauja projektuose siekiant išsaugoti jūrinius vėžlius (caretta careta). Šiems tikslams steigiami vėžlių inkubatriai-darželiai. Vienas tokių veikia ir Fuerteventūros saloje. Tiems kas nori išvysti mažus vėžliukus vertėtų užsukti į Morro Jable uoste veikiantį vėžlių inkubatorių-darželį.
O tam, kad pajusti tikrąją salos dvasią būtina keliauti. Tad pirmyn į pažintį su vėjų sala!

 

LABRANDA ALISIOS PLAYA 2 * – 368 Eur (Be maitinimo)

Maitinimo tipas: Be maitinimo 368 Eur;

Numerio tipas: One Bedroom Apartment

Data: 2018.04.07

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Kuklūs, ekonominės klasės apartamentai įsikūrę Koralecho kurorte. Viskas įrengta patogiam poilsiui: mini virtuvė su virykle ir mikrobangų krosnele, televizorius su palydovine televizija, individualia terasa ir bendru baseinu.

Rekomenduojamas ramiam, ekonominės klasės poilsiui, šeimoms su vaikais.

Apie 5 min. pėsčiomis iki paplūdimio, apie 10 min. pėsčiomis iki Koralecho uosto iš kur galima nuplaukti į Lanzerotę. Apie 200 m iki pagrindinės kurorto gatvės. Apie 40 min. kelio automobiliu iki Fuerteventūros oro uosto.

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

GLOBALES COSTA TROPICAL 3* – 402 Eur (Viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota 402 Eur;

Numerio tipas: Apartment

Data: 2018.04.07

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Apie 5 km iki Fuerteventūros oro uosto, apie 12 km iki salos sostinės – Puerto del Rosarijaus, Kaleta de Fusto kurorte, apie 2 km iki paplūdimio.

Viešbutis nutolęs nuo paplūdimio, iki kurio nemokamai veža autobusiukas. Išvystyta infrastruktūra, todėl viešbutis tinka poroms bei šeimoms su vaikais.

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

SBH TARO BEACH 4* – 526 Eur (Su pusryčiais ir vakariene)

Maitinimo tipas: Su pusryčiais ir vakariene 526 Eur;

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.04.14

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Apie 62 km iki Fuerteventūros oro uosto, Kosta Kalmos kurorte, apie 22 km iki Morro Jable miestelio, Chandijos regione, pirmoje viešbučių linijoje.

Ekoniminės klasės viešbutis, įsikūręs šalia puikaus paplūdimio. Rekomenduojamas šeimos poilsiui.

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

SBH CLUB PARAISO PLAYA 4* – 554 Eur (Viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota 554 Eur;

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.04.07

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Apie 77 km iki Fuerteventūros oro uosto, Chandijos kurorte, apie 10 km iki Morro Jable miestelio, apie 100 m iki paplūdimio.

Geras viešbutis įsikūręs netoli puikaus, ilgo ir plataus paplūdimio. Nusileidimas iki paplūdimio laiptais. Rekomenduojamas šeimos, porų ir draugų kompanijų poilsiui.

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg

Norėdami pasiūlymų kitoms kryptims ar datoms, įveskite datas, keliautojų skaičių, numatomą biudžetą, kitus pageidavimus ar klausimus ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

 

Review Date
Reviewed Item
Karšti pasiūlymai į Fuerteventūrą – Kanarų sala savaitės poilsiui itin geromis kainomis!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star