Nepraleisk progos atostogoms pasirinkti seniausią Kanarų salą – savaitės poilsis Fuerteventūroje viešbutyje su viskas įskaičiuota – tik 582 Eur!

Ispanija
Fuerteventura
GLOBALES COSTA TROPICAL
2018-04-07 - 2018-04-14
582
3
TezTour

GLOBALES COSTA TROPICAL 3* – 582 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

Apie salą

Fuerteventūra – antra pagal dydį Kanarų salyno sala, dar kitaip vadinama stiprių vėjų sala. Vėjo dėka sala vilioja vandens sporto mėgėjus: buriuotojus, banglentininkus bei jėgos aitvarų aistruolius. Ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms sala siūlo vienus geriausių paplūdimių Europoje. Spalvoti: gelsvi, pilki, juodi vulkaninio smėlio paplūdimiai puikiai tiks ramaus poilsio prie jūros ieškantiems salos svečiams. Fuerteventūroje pasitinka plačios lygumos – netipinės Kanarų saloms, šiltas ir sausas klimatas, juk netoliese Afrikos krantai ir dykumai būdingos ekosistemos – smėlis užima didžiąją dalį salos. Fuerteventūra gali Jums pasiūlyti ir poilsį dideliuose kurortiniuose kompleksuose, ir atokvėpį nuo civilizacijos visiškai laukiniuose paplūdimiuose, kur net keleto kilometrų spinduliu nesutiksite nė vieno žmogaus.

Sala laikoma pačia karščiausia ir sausiausia Kanarų salyno sala, savo svečius lepinanti net 320 saulėtų dienų per metus, o per dieną saulė šviečia net 11 valandų. Sezonas čia tęsiasi ištisus metus, todėl sala puikiai tinka šeimų poilsiui. Čia siūlomas įvairus apgyvendinimo pasirinkimas su skirtingais maitinimo tipais bei infrastruktūra, kuri pritaikyta šeimų poreikiams. Didžioji dalis viešbučių saloje pritaikyti ir mažiesiems svečiams, ir tik keli viešbučiai skirti suaugusiems. Fuerteventūra vilioja šeimas bei poras, kurie ieško ramaus poilsio. Šeimoms labiausiai tinka Koralecho, Kaleta de Fusto, Kosta Kalma ir Chandijos kurortai.

Keliaujant po salą sutinkama daug religinės architektūros, vėjo malūnų, kurie „įdarbindavo“ vėją, o žemdirbiams, tai buvo vienas iš pragyvenimo šaltinių. Norint pažinti vietinę kultūrą siūloma užsukti į muziejus, apsilankyti šventėse ir karnavaluose, paragauti vietinės virtuvės patiekalų. Važiuojant pro centrinę salos dalį galima aplankyti Antigua miestelį, kuriame veikia druskos muziejus „Las Salinas“, Antigua mergelės bažnyčia. Senoviniame Betankurijos miestelyje tikrai netrūksta įdomių vietų. Taip pat verta užsukti į La Oliviją, Pacharą, salos sostinę – Puerto del Rosarijų.

Kaip ir visoje Ispanijoje, taip ir Fuerteventūros saloje vyksta įvairios šventės skirtos paminėti šventiesiems ar religinėms datoms. Švenčių metu, paprastai vyksta renginiai skirti vaikams, sportinės varžybos, religinės procesijos, tradicinės kanarietiškos muzikos ir šokių vakarai bei visą naktį besitęsiančios linksmybės su gyva muzika, įvairių muzikantų bei grupių koncertais. O svetingi vietiniai gyventojai leis pasijusti tarsi namuose. Didžiausias ir svarbiausias Fuerteventūros karnavalas vyksta vasario-kovo mėnesį (data kasmet keičiasi priklausomai nuo Šv. Velykų dienos). Karnavalo tema kasmet vis kita, o įvairūs spalvingi, triukšmingi ir įspūdingi renginiai vyksta Koraleche, Puerto del Rosarijuje, Betankurijoje, Antigvoje, Kaleta de Fuste, Gran Tarachale ir Morro Chable. Tad jei tuo metu viešėsite saloje, nepraleiskite progos sudalyvauti Fuerteventūros karnavale.

Viešint saloje būtinai palepinkite skrandį vietinės virtuvės patiekalais. Keli iš jų tikrai unikalūs ir būdingi tik salai. Fuerteventūra garsėja ožkomis, iš kurių pieno gaminami sūriai. Paskutiniai metais Fuerteventūros ožkos sūriai laimėjo ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Kiti tradiciniai patiekalai, tai gofio ir papas arrugadas.

Naktinis salos gyvenimas nėra toks aktyvus lyginant su kitomis Kanarų salomis, tačiau kurortuose veikia barai, naktiniai klubai ir diskotekos. Koralecho, Kaleta de Fusto ir Chandijos kurortuose naktinis gyvenimas orientuotas į poilsiautojus, o salos sostinėje Puerto del Rosarijuje naktiniai klubai ir barai daugiau skirti vietiniams.

Kanarų salų vyriausybė dalyvauja projektuose siekiant išsaugoti jūrinius vėžlius (caretta careta). Šiems tikslams steigiami vėžlių inkubatriai-darželiai. Vienas tokių veikia ir Fuerteventūros saloje. Tiems kas nori išvysti mažus vėžliukus vertėtų užsukti į Morro Jable uoste veikiantį vėžlių inkubatorių-darželį.

O tam, kad pajusti tikrąją salos dvasią būtina keliauti. Tad pirmyn į pažintį su vėjų sala!

Apie kurortą

KALETA DE FUSTAS
– tai vienas iš didžiausių kurortų Fuerteventūroje, įsikūręs rytinėje salos pakrantėje, visai šalia oro uosto. Vos 15 min. kelio skiria viešbučius ir oro uostą. O viešbučiai kurorte patys įvairiausi – nuo nebrangių apartamentų iki prabangių penkių žvaigždučių kategorijos viešbučių.

Kaleta de Fustas – kurortas esantis arčiausiai oro uosto, pritaikytas šeimų su vaikais poilsiui. Čia yra keli žaidimų parkai, šeimos su vaikais mielai laukiamos restoranuose, kur siūlomas atskiras meniu vaikams. Poilsiaujant galima nuvykti į salos pietuose įsikūrusį zoologijos sodą „Oasis Park “, kur vyksta gyvūnų šou pasirodymai, yra didžiulis kaktusų sodas, gyvena daugiau nei 3 tūkst. gyvūnų: drambliai, žirafos, zebrai, raganosiai, gepardai, kupranugariai, krokodilai, aligatoriai, flamingai, ūdros, vėžliai, lemūrai, gyvatės, papūgos, įvairūs paukščiai, meškėnai, stručiai, lūšys, dideli bei maži primatai ir daugybė kitų gyvūnų. Zoologijos sodas užima apie 1 mln. kv. m, tad veiklos čia užteks visai dienai.

Uoste galima paplaukioti su jūrų liūtais, apžiūrėti piratų laivą, pamaitinti žuvis, paplaukioti vandens dviračiais ar kanojomis, leisti į pažintį su sala dviračiais. Visą reikiamą įrangą vaikams yra galimybė išsinuomoti. Kurorte veikia vienintelis saloje kazino. O barai ir restoranai telkiasi pagrindinėje gatvėje ir nedideliuose prekybos centruose. Tikras smėlio paplūdimys čia tik vienas, tačiau jis puikiai apsaugotas nuo vėjo ir bangų, tad puikiai tinka maudynėms. Nedidelėse lagūnose yra paplūdimiai su atvežtiniu smėliu, o pati kurorto pakrantė akmenuota. Labiausiai Kaleta de Fustas tinka jaunimui – veiklos čia ras nardytojai, buriuotojai, vakarais duris atveria barai, kur groja gyva muzika, veikia boulingas bei kino teatras.

Viešbutis

Pastatytas 1993 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2009 metais. Viešbutį sudaro vienas 2-jų aukštų pastatas, kuriame yra 143 numeriai, iš jų:
90 Apartment tipo numerių (miegamasis su durimis, svetainė su sofa ir valgomojo stalu, maks. 3+1 arba 2+2 asm., 30 kv. m).

Viešbutis nutolęs nuo paplūdimio, iki kurio nemokamai veža autobusiukas. Išvystyta infrastruktūra, todėl viešbutis tinka poroms bei šeimoms su vaikais. 

Viešbučio vieta

Apie 5 km iki Fuerteventūros oro uosto, apie 12 km iki salos sostinės – Puerto del Rosarijaus, Kaleta de Fusto kurorte, apie 2 km iki paplūdimio.

 

 

Pažintinis video apie šį viešbutį:

 

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Nepraleisk progos atostogoms pasirinkti seniausią Kanarų salą – savaitės poilsis Fuerteventūroje viešbutyje su viskas įskaičiuota – tik 582 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star