Pajusk Peloponeso magiją – dabar AI nuo 392 Eur

Graikija
Peloponesas
Pavlina Beach
2018-05-26 - 2018-06-02
392,5
4
TezTour

Peloponesas

Visų mitų ir legendų, susijusių su Peloponeso pusiasaliu neįmanoma išvardinti. Iki pat šiol Peloponesą lydi reali istorija, persipynusi su iš lūpų į lūpas atėjusiomis legendomis. Pasakojimai apie Heraklį ir 12 jo žygdarbių, apie mistinius orakulus ir Olimpo dievus šiandien atrodo tikru pramanu, tačiau dairantis po senovės Graikijos architektūrinių paminklų liekanas, vizualiais pasakojimais padabintą keramiką ir kitus archeologinius radinius, imi tikėti visų mitų ir jų herojų realumu. Nuostabi ir šio legendinio pusiasalio gamta – tankūs spygliuočių miškai, žaluma apaugusios kalvos, ilgos ilgos smėlio juostos palei jūros pakrantę. Peloponeso kurortuose smėlis švelnus lyg aksominis, skaidrios jūros bangos ir romantiški saulėlydžiai, tyla bei ramybė. Poilsis Peloponese puikiai tiks visiems keliautojams, bet ypač šeimoms su vaikais bei romantiškų atostogų pageidaujančioms poroms.

PAVLINA BEACH 4 * – 392,5 Eur (viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard Mountain View

Data: 2018.05.26

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 392,5 Eur

Apie viešbutį:

Gražioje pajūrio vietoje, Niforeika kaimelio žalumos apsuptyje, įsikūrusiame viešbutyje „Pavlina Beach“ veikia nemokamas belaidis internetas.Kiekviename iš 93 numerių yra balkonas su vaizdu į jūrą arba sodą, palydovinės televizijos kanalus rodantis televizorius ir šaldytuvas.

Viešbutyje „Pavlina Beach“ įrengti 2 restoranai ir 2 baseinai. Pagrindiniame restorane svečiams siūloma mėgautis gausiais amerikietiškais savitarnos pusryčiais, o prie baseino esančioje smuklėje – tradiciniais graikiškais valgiais.

Viešnagės „Pavlina Beach“ metu galėsite žaisti tinklinį, krepšinį, tenisą ir pasimėgauti kitais sportiniais užsiėmimais. Jaunesni svečiai kviečiami pažaisti žaidimų aikštelėje arba paplaukioti vaikų baseine.

Apsistoję šiame puikioje vietoje įsikūrusiame viešbutyje galėsite dalyvauti įvairiose kasdien rengiamose ekskursijose į Atėnus, Olimpiją, Mikėnus, Delfus, Epidavrą ar Kalavritą. 

Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta esanti vienoje geriausiai vertinamų vietovių mieste Niforeika! Svečiai čia jaučiasi laimingesni nei kitose kaimynystėje esančiose apgyvendinimo įstaigose.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Pajusk Peloponeso magiją – dabar AI nuo 392 Eur
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star