Panirk į prašmatnią romantiką su savo antrąja puse prabangiame TIK SUAUGUSIŲ viešbutyje Turkijoje, Beleke!

Turkija
Belekas
Adam and Eve
2018-04-13 - 2018-04-20
669
5

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Belekas

Kvepiantys pušynai ir puikūs smėlio paplūdimiai – Belekas tiesiog sutvertas tobuloms atostogoms. Kažkada buvusi tuščia stepė, XIX amžiuje sultono Abdulazio paliepimu buvo apsodinta pušimis bei eukaliptais. Ir tik po šimtmečio, suvešėjus gausiai augalijai buvo pastebėtas ir įvertintas Beleko gamtos grožis. Šis kurortas – vienas didžiausių golfo centrų Turkijoje. Visus pasaulinius standartus atitinkantys Beleko golfo aikštynai traukia šio žaidimo mėgėjus ištisus metus, netgi žiemą. Kurorte daug unikalių talosaterapijos programų ir aktyvaus laisvalaikio leidimo galimybių. Beleko apylinkėse nėra kalnų, o tai sąlygoja unikalų mikroklimatą: šiltus, ilgus ir šviesius pavasario ir vasaros vakarus bei lengvą vėjelį dienos metu.

 

Adam & Eve 5* – 669 Eur (Ultra Viskas įskaičiuota)

Norėdami rezervuoti šį viešbutį, rašykite keliautojų skaičių į užklausos formą ir spauskite NORIU PASIŪLYMO!

Maitinimo tipas: Ultra Viskas įskaičiuota;

Numerio tipas: Ladies Design arba Honeymoon 669 Eur;

Data: 2018.04.13

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Stilingas dizainerių sukurtas viešbutis tik suaugusiems (16+). Vienas iš pačių populiariausių viešbučių poroms visoje Europoje. Interjere sukuriamas ypatingo lengvumo, švaros bei elegancijos efektas, visiškas baltos spalvos dominavimas, stiklo ir veidrodžių žaismas.

Viešbutyje siūlomi numeriai su šiuolaikiškais baltais baldais, veidrodžiais iškabintomis sienomis, langais nuo grindų iki lubų ir balkonais, iš kurių atsiveria sodo arba jūros vaizdai. Visuose numeriuose ant sienų pakabinti plačiaekraniai televizoriai ir įrengti vonios kambariai su voniomis.

Devyniuose skirtinguose restoranuose galėsite paragauti japoniškų, tradicinių turkiškų ir įvairiausių kitų valgių. Svečiai taip pat laukiami ypatingame restorane, kuriame maistas patiekiamas visiškoje tamsoje.SPA centre „Eden“ atliekami masažai, įrengtas tradicinis hamamas ir soliariumas. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams siūloma pasportuoti treniruoklių salėje, pažaisti tenisą, išmėginti nardymą, plaukiojimą burlentėmis ar kitas pramogas.

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg

Jei domina pasiūlymai kitoms kryptims ar datoms, įveskite datas, keliautojų skaičių, numatomą biudžetą, kitus pageidavimus ar klausimus ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

Review Date
Reviewed Item
Panirk į prašmatnią romantiką su savo antrąja puse prabangiame TIK SUAUGUSIŲ viešbutyje Turkijoje, Beleke!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star