Paskutinė minutė! Viskas įskaičiuota Egipte pavasario atidarymui – 342 Eur

Egiptas
Hurgada
Regina Swiss Inn Resort 4*; Seagull Beach Resort 4*
2018-03-03 - 2018-03-10
342
4
KidyTour

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis. Norėdami užsakyti, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Egiptas

Tai viena egzotiškiausių ir paslaptingiausių pasaulio šalių – smėlio dykynės ir ryškiaspalviais povandeniniais sodais užburianti Raudonoji jūra, piramidės, sfinksai, faraonų laikus menančios šventyklos ir šiuolaikiški kurortai, pasirengę išpildyti kiekvieną keliautojo norą. Tai šalis, į kurią gera pabėgti atokvėpiui nuo lietuviškos žiemos. Bet atminkite, kad Egipte esate laukiami ištisus metus, net ir vasarą. Vasarą ten tikrai neperkaršta, dėl sauso oro aukšta temperatūra maloni ir lengviau pakeliama nei drėgno ir karšto klimato šalyse.

Hurgada

Tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama.

Regina Swiss Inn Resort 4* – 342 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Deluxe Beach Front; Deluxe Side Sea View; dviviečiai

Data: 2018.03.03

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Hurgadoje esančiame kurortiniame viešbutyje „Regina Resort Hurghada“ yra 3 baseinai ir nardymo centras. Šalia viešbučio plyti privatus smėlėtas paplūdimys, o už 7 km įsikūręs Hurgados tarptautinis oro uostas.

Šiuolaikiško interjero numeriuose ir bungaluose yra oro kondicionieriai, televizoriai, mini barai bei vonios kambariai, kuriuose rasite nemokamų higienos reikmenų. Pro langus matyti jūra arba „Regina Resort Hurghada“ sodas.

Svečiai laukiami tarptautinių patiekalų restorane „El-Zahra“, įvairių itališkų valgių restorane „IL Foro“ ir kitose maitinimo įstaigose. „Shark Stop“ ir paplūdimyje bei prie baseino įrengtuose baruose galėsite lengvai užkąsti ir atsigaivinti gėrimais.

Viešbutyje teikiamos mokamos paviršinio ir giluminio nardymo, burlenčių bei kitų vandens sporto įrenginių nuomos paslaugos. SPA centre už papildomą mokestį galėsite pasilepinti masažais ir pasikaitinti saunoje ar turkiškoje garų pirtyje. 

Seagull Beach Resort 4* – 369 Eur (VISKAS ĮSKAIČIUOTA)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard; dvivietis

Data: 2018.03.03

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Šiame Raudonosios jūros paplūdimyje įsikūrusiame 4 žvaigždučių atostogų viešbutyje įrengti kambariai su oro kondicionieriais ir balkonais bei 8 lauko baseinai su kriokliais, kuriuos supa pavėsingos terasos. Vaikams skirtas atskiras baseinas su čiuožyklomis. Viešbučio užkandinių ir restoranų alėjoje nuo 8 iki 18 val. galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu.

Visuose erdviuose šiuolaikiško stiliaus „Seagull Beach Resort“ numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, oro kondicionieriai, nedideli šaldytuvai, nemokami seifai, tiesioginio ryšio telefonai ir plaukų džiovintuvai.

Vandens pramogų parke įrengti reguliuojamos temperatūros baseinai su 11 vandens čiuožyklų. Svečiai laukiami 12 restoranų ir barų, kurie dirba vis parą. Šiuolaikiškoje užkandinių ir restoranų alėjoje siūloma paragauti italų, indų, Tomųjų Rytų bei kitų rytietiškų valgių.

Šiame viešbutyje jūsų taip pat laukia nuosavi smėlėti paplūdimiai, daugiatautė animatorių komanda, SPA centras, banglenčių sporto pramogos, teniso ir skvošo kortai, biliardo bei teniso stalai, treniruoklių salė, mini zoologijos sodas, vaikų klubas, visą parą, be išeiginių, veikianti klinika, 2 kino teatrai, 2 konferencijų ir renginių salės bei kiti patogumai. 

 Norėdami užsakyti, įveskite keliautojų skaičių, pageidaujamas datas ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!
(Į šią užklausos formą galite rašyti ir kitus pageidavimus ar klausimus)

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, pildykite užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO!“

 

Review Date
Reviewed Item
Paskutinė minutė! Viskas įskaičiuota Egipte pavasario atidarymui – 342 Eur
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star