Pietinės Tenerifės grožio apsuptyje puikias vaišes Jums kels Hovima Jardin Caleta!

Ispanija
Tenerifė
Hovima Jardin Caleta
2018-03-12 - 2018-03-19
625
3
TezTour

Kainos kinta pagal užsipildymą, jas pasitikrinkite rezervacijos nuorodoje! Ten rasite ir viešbučio aprašymą bei kitas galimas datas!

Tenerifė (pietinė dalis)

Tenerifės pietvakariuose įsikūręs vienas geriausių Europos kurortų – Kosta Adechė, siūlantis aukšto lygio aptarnavimą ir išvystytą infrastruktūrą. Šiame kurorte telkiasi šiuolaikiški viešbučių kompleksai. Veiklos čia ras kiekvienas. Siūlomos įvairios ekskursijos, vyksta parodos. Kurorte veikia daugybė prekybos centrų bei jaukių krautuvėlių. Aktyvaus poilsio mėgėjai turės galimybę išbandyti banglenčių sportą, buriavimą, vandens motociklus, parašiutus, pažinti povandeninį Atlanto vandenyno pasaulį.

 

Hovima Jardin Caleta 3* –  625 Eur (Su pusryčiais ir vakariene)

Maitinimo tipas: Su pusryčiais ir vakariene

Numerio tipas: One Bedroom Apartment Comfort G

Data: 2018.03.12

Trukmė: 7 nakvynės (625 Eur)

Apie viešbutį:

Šiuolaikiškas apartamentų viešbutis „HOVIMA Jardin Caleta“ įsikūręs La Caleta kurorte, vos už 50 metrų nuo La Enramada paplūdimio. Svečiai kviečiami apsistoti patogiuose numeriuose, atsipalaiduoti viename iš trijų lauko baseinų ir sūkurinėje vonioje.

Šviesiuose „HOVIMA Jardin Caleta“ apartamentuose įrengti baldais apstatyti balkonai, iš kurių atsiveria baseino arba jūros vaizdai. Visuose numeriuose yra svetainės su miegamosiomis sofomis, palydovinius kanalus rodantys televizoriai, nuomojami seifai ir virtuvėlės, kuriose rasite virykles, virdulius bei skrudintuvus.

Viešbutyje veikia savitarnos restoranas, kuriame kepami valgiai ant grotelių, ir baras prie baseino su atvira terasa. Svečiai taip pat laukiami sporto bare, kuriame organizuojamos vakaro pramogos, galima pažaisto biliardą ir smiginį.

Vaikams įrengta žaidimų aikštelė ir specialus klubas. Viešbutyje pastatytas stalo teniso stalas, teikiamos dviračių ir automobilių nuomos paslaugos, o vienas iš baseinų žiemos metu šildomas. Kosta Adechės golfo kompleksas yra už 1 km.

„HOVIMA Jardin Caleta“ svečiams už papildomą mokestį organizuojami pervežimai į ir iš oro uosto. Tenerifės pietinis oro uostas yra už 25 km. 

Ši vietovė ypač patinka šeimoms

Viešbutis pripažintas turintis geriausią vertę Adechėje!

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 15 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite užpildyti užklausos formą ir spausti „NORIU PASIŪLYMO!“

 

Review Date
Reviewed Item
Pietinės Tenerifės grožio apsuptyje puikias vaišes Jums kels Hovima Jardin Caleta!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star