Prabanga alsuojantys Rixos tinklo viešbučiai, įsikūrę tarp jūros ir kalnų geriausiomis išankstinėmis kainomis

Turkija
Beldibis
Rixos
2020-04-06 - 2020-04-13
456
5

Turkija

Europos ir Azijos žemynus apglėbusioje Turkijoje žmonės draugiški, istorija intriguojanti, o gamtos grožis stulbinantis. Patys turkai retai kada atostogoms renkasi svečias šalis, juk pažinti jų šalies grožiui neužtektų ir viso gyvenimo. Lyg ledo kepurėmis pasipuošusi Pamukalė, slėpiningos Kapadokijos uolos ir urvai, Antalijos apylinkes gaivinantys kriokliai, Daljano upės deltos lobiai – tik keletas vertų dėmesio objektų. O labiausiai vilioja pietinė Turkijos dalis su daugiau kaip pusantro tūkstančio kilometrų besitęsiančios jūros pakrantės ir, žinoma, geriausi kurortai: Alanija, Antalija, Belekas, Kemeras, Sidė, Bodrumas, Marmaris, Fetija, Didimas, Kušadasis… Kurį kurortą bepasirinktumėte, atostogos ir poilsis Turkijoje įsimins ilgam.


Beldibis
Beldibis įsikūręs 25 km nuo Antalijos centro. Kurorte didelis apgyvendinimo pasirinkimas, nuo ekonominių iki aukščiausios klasės viešbučių. Prabangiausi viešbučiai randasi Atatürk Caddesi gatvėje, ant jūros kranto. Turistus žavi erdviomis, žaliomis teritorijomis, smulkaus žvyro paplūdimiais ir puikiai išvystyta infrastruktūra. Kurortas labiau pritaikytas šeimyniniam poilsiui, tačiau nenuobodžiaus ir jaunimas, Beldibyje yra parduotuvių, kavinių, restoranų bei diskotekų. Atvykus į Beldibi būtina apsilankyti senovės mieste Phaselis. Įkurtas kolonistų iš Rodo 7 a. Pr. Kr. Iki šiol yra išsaugoti trys uostai, gynybiniai bokštai ir tvirtovės sienos. Pasak legendos, šioje vietoje yra Aleksandro Makedoniečio kapas. Šiek tiek į pietus nuo kurorto galėsite aplankyti Goynuk, kuris garsėja savo kanjonu, kelias iki jo yra apsuptas nuostabiais gamtos vaizdais. Rekomenduojama aplankyti Termesos, vienas geriausiai išsilaikiusių antikinių miestų Turkijoje, įsikūręs į šiaurės vakarus nuo Antalijos. Garsėjantis didingu, ant skardžio pastatytu amfiteatru, vaizdinga panorama ir griuvėsiais virtusiomis šventyklomis.

Tekirova
Šis kurortas turi vienus gražiausių paplūdimių visoje pakrantėje. Apsistojus Tekirovoje, apart tobulo poilsio, dar galima aplankyti antikinį Faselio miestelį, kurį VII a. pr. Kr. įkūrė Rodo salos gyventojai. Kita įspūdinga vieta netoli Tekirovos – Yanartaş Sokak. Kalnuota vietovė, kuri jau daugiau nei 2500 metų liepsnoja tiesiogine šio žodžio prasme. Pro kalno ertmes skverbiasi metano dujos, kurios ir palaiko tą liepsnojimą. Senovėje jūreiviai šias liepsnas naudodavo kaip orientyrą sausumoje, dabar jomis pasinaudoja keliautojai pėsčiomis  arbatai užvirti. Pažintį su kurortu galite užbaigti nuostabiais vaizdais “Olympos Teleferik” – tramvajaus tipo keltuve, kurio aukščiausias pasiekiamas taškas yra Olimpo kalnas (365 m aukščio). Tekirova vis dar augantis kurortas, kuriame per pastaruosius metus buvo pastatyta daug naujų prabangių viešbučių, kurie išpildys net išrankiausio keliautojo norus.Viešbučiai

Rixos Beldibi 5*
505 Eur/asm.
keliaujant dviese; 7 n. nuo 04.06 

 

Rixos Sungate 5*
549 Eur/asm.
keliaujant dviese; 378 Eur/asm. keliaujant šeimai su 2 vaikais nuo ( 3 iki 12 m. ); 7 n. nuo 04.06 

 

Rixos Premium Tekirova 5*

597 Eur/asm. keliaujant dviese ; 515 Eur/asm. keliaujant šeimai su vaiku nuo ( 2 iki 12 m. ); 7 n. nuo 04.06 

 Į paketo kainą įskaičiuota:

  • Skrydžiai
  • Viešnagė viešbutyje su nurodytu maitinimo tipu
  • Pervežimai (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Norėdami užsakyti spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Prabanga alsuojantys Rixos tinklo viešbučiai, įsikūrę tarp jūros ir kalnų geriausiomis išankstinėmis kainomis
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star