Praleisk žiemos atostogas Egipte – savaitė su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 420 Eur

Egiptas
SAFAGA / Šarm el Šeichas
CORAL SUN BEACH / OLD VIC RESORT SHARM
2017-12-13 - 2017-12-20
420
4
TezTour

Ką, šalia puikaus poilsio viešbutyje, galima nuveikti ir apžiūrėti Hurgados ir Šarm El Šeicho regionuose? (Spustelkite išskleidimui)

„Kaitavimas“ – jėgos aitvarų sportas

Įprastą dieną yra apie 65 % tikimybė virš šiltų Raudonosios jūros vandenų sulaukti 14 mazgų (26 km/h) vėjo. Jei toks oro sąlygų derinys verčia sparčiau plakti širdį bei norėtumėte šį vėją pagauti į savo burę, Hurgada ir Šarm El Šeichas mielai lauks Jūsų jėgos aitvarų. Dauguma šio regiono viešbučių teikia vandens sporto įrangos saugojimo paslaugą, neteks jos visur su savimi tampytis. Jei dar tik svarstote išbandyti šį sportą – o tokios idėjos dažniausiai kyla praleidus vos 10 sekundžių stebint patyrusius buriuotojus – galėsite užsisakyti pamokas ir savarankiškai skrieti bangomis jau po kelių dienų.

 

Nardymas


Raudonoji jūra yra laikoma viena geriausiai nardymui tinkamų vietų pasaulyje. Vanduo – skaidrus kaip krištolas, šiltas, o vešlus povandeninis pasaulis sudaro visišką kontrastą virš jo plytinčioms dykumoms. Dėl povandeninių srovių regione daug planktono, kuris pritraukia gausybę skiringų žuvų rūšių. Kasdien galima pamatyti tiek būrius ryklių, barakudų ar murenų, tiek tūkstančius ryškiaspalvių rifo žuvų, fantastiškų formų koralus ir daug kitų grožybių.
Povandeniniame pasaulyje išvysite pakrantės šelfus, milžiniškas sienas/šlaitus, olas bei laivų liekanas. Vienas geriausiai apžiūrai tinkančių dužusių laivų, kuriuos galite pamatyti, yra 1941-aisiais čia nuskendęs SS Thistlegorm laivas.
Mėlynoji skylė (angl. „Blue Hole“) – tai dar vienas nardytojų rojus. Paminėtina, jog ten leistis galima tik patyrusiems nardytojams, reikalingas sertifikatas.

 

Per dykumą kupranugariais..arba keturračiais

Kelionė per dykumą ant kupranugario nugaros – tai viena tų „kartą gyvenime“ patirčių. Pažintinių turų organizatoriai patys augina kupranugarius turams, o kraštovaizdis yra išskirtinis. Vakare, prie laužo ruošiami naminiai patiekalai, o dykumos danguje tviskančių žvaigždžių ryškumas atima žadą.. Ne daug kur patirsite tokių įspūdžių.

Jei kupranugaris pasirodys per.. archaiškas keliavimo būdas, Jūsų lauks turai per dykumą keturračiais. Kelionės vykdomos arba anksti ryte, arba vakare, kad būtų matomas saulėlydis ir nakties dangus. Maršrute yra stotelių poilsiui su gėrimais ir užkandžiais.

 

Makadi Water World vandens pramogų parkas (Hurgados regionas)

Šis pakrantėje įsikūręs vandens pramogų parkas Hurgadoje jau yra tapęs mėgstamiausia vieta daugybei poilsiautojų šeimų. Čia marios būdų džiaugtis vandeniu – 46 skirtingos vandens čiuožyklos, banguojantis baseinas, vandens patrankos, bangų simuliatorius, leidžiantis praktikuotis plaukimą banglente, o vos per kelis žingsnius – jūra. Ryškiaspalvės teminės konstrukcijos neleis perkaisti kopiant į atrakcionus. Pavėsį lagūnos zonoje suteiks aukštos palmės – čia esate kviečiami pailsėti į privatų Raudonosios jūros paplūdimį.
Iš viso parke Jūsų laukia septyni dideli baseinai, sūkurinės vonios bei čiuožyklos – nuo visiškai ramių iki 19 metrų laisvojo kritimo. Yra ir vaikų baseinai su prižiūrėtojais.

 

Abu Tig prieplauka (Hurgados regionas)

Ši prieplauka ir pakrantės miestelis buvo suprojektuoti italų architekto Alfredo Freda bendradarbiaujant su prancūzų inžinierių artele.
Abu Tig prieplauka yra pasaulinio lygio kurorto – El Gouna – dalis, šiuo metu jau pati tapusi nepriklausomu kurortu su savo infrastruktūra, tarpautinių viešbučių grandinėmis, golfo aikštynais, oro uostu, ligonine. Čia daug restoranų, kavinių, barų, parduotuvių. Prieplauka siūlo platų patogumų pasirinkimą, nenusileidžiantį geriausiems prieplaukų kurortams pasaulyje, bei yra vartai į vieną žavingiausių jūrų.

 

Na’ama Bėjus (Šarm El Šeichas)

Restoranų ir parduotuvių šioje zonoje –  kaip iš gausybės rago. Ryškiausiam Šarmo spindesiui pajusti ir prisiminti, eikite pirkti suvenyrų į Šarm El Šeicho prekybos centrą. Nepamiškite, jog čia pat už slenksčio liks dykuma, per kurią visada galite palakstyti keturračiais ar kupranugariais, o po to ramiai čia grįžti gerti arbatos.

 

Šv. Katerinos vienuolynas (Šarmo regionas)

Šv. Katerinos stačiatikių vienuolynas yra UNESCO Pasaulio paveldo vieta Sinajaus kalno papėdėje. Jis yra laikomas vienu seniausių šiandien tebeveikiančių krikščioniškų vienuolynų. Kitame Raudonosios jūros krante, netoli Kairo, yra įsikūręs seniausiasis- Šv. Antano, vienuolinio gyvenimo pradininko – vienuolynas. Šv. Katerinos vienuolynas buvo pastatytas 6-tame amžiuje, kad pažymėtų vietą, kur Mozė matė degantį krūmą. Ten ir auga krūmas, laikomas minėtuoju Biblijoje. Šio vienuolyno rankraščių ir kodeksų kolekcija yra antra didžiausia pasaulyje po Vatikano. Vienuolynas yra šventa vieta tiek musulmonams, tiek krikščionims ir raštas, kuriuo pranašas Mahometas davė šiai vietai protekciją, yra vis dar čia saugomas.

 

Šarm’o senamiestis (Šarm El Šeichas)

Vietinis turgus – tai derybų ir radinių vieta. Pirkėjui čia privalu bandyti nusiderėti, ir tai dažniausiai pavyksta. Senamiestyje yra pastatų bei karavanams skirtų gatvelių, menančių mūsų eros pradžią. Lankytojai gali pajusti vietinį gyvenimą – tam tikri jo elementai nepasikeitė per šimtmečius. Pardavėjai čia yra įkyresni, nei turistinėse zonose, geriausia eiti ne vienam. Senamiestis lengvai pasiekiamas taksi nuo kurortinės zonos.

 

 

Siūlomi viešbučiai:

 

Turime Jums du pasiūlymus praleisti iš anksto planuojamas žiemos atostogas Egipte. Tiems, kurie nori prieš gražiausias metų šventes pailsėti šiltai – itin simpatiškas viešbutis OLD VIC RESORT SHARM nuo Gruodžio 13 dienos visą savaitę su viskas įskaičiuota tik 420 Eur.

O tie, kurie norės „atsipūsti“ ir pasišildyti trumpam pabėgant nuo lietuviškos žiemos iškart po Naujųjų – Jums turime savaitės laiko pasiūlymą su viskas įskaičiuota Šarm el Šeich’o viešbutyje CORAL SUN BEACH SAFAGA.

Pastaba: artėjant kelionės datai kainos sparčiai kyla!

 

CORAL SUN BEACH SAFAGA 4* – 443 Eur (AI, 7 nakvynės)

 

 

Viešbutis

Viešbutis atidarytas 2010 metais. Paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2015 metais.
Viešbutį sudaro 3-jų aukštų pastatas, kuriame yra 110 numerių:
Sea View tipo numeriai (Sea View, maks. 2+2 asm., 47 kv.m įskaitant vonią ir balkoną/terasą),
Superior Room tipo numeriai (Sea View, maks. 2+2 asm., 60 kv.m įskaitant vonią ir balkoną/terasą),
Family Room tipo numeriai (2 tarpusavyje sujungti Sea View Rooms tipo numeriai),
taip pat yra connected rooms tipo numeriai bei numeriai nerūkantiems.

Viešbučio vieta

Apie 22 km iki Safagos miestelio centro, ant jūros kranto.

TezTour komentaras

Jaukus viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Rekomenduojamas ramiam poilsiui.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis (Vilnius – Hurgada) 2018-01-11
 • Skrydis (Hurgada- Vilnius) 2018-01-18
 • Viešbučio kambarys (standard, viskas įskaičiuota)
 • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
 • Kuro mokestis
 • Vizos
 • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
 • Registruojamas bagažas: iki 20 kg.

 

 

OLD VIC RESORT SHARM 4* – 420 Eur (AI, 7 nakvynės)


Viešbutis

Atidarytas 2017 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 3-jų aukštų pastatas ir 1-o, 3-jų aukštų korpusų kompleksas, kuriame yra 136 numeriai:
Standard Room tipo numeriai (su vaizdu į sodą, maks. 2+1 arba 3 asm., dušas, balkonas arba terasa (ne visur), 54 kv. m);
Superior Room tipo numeriai (su vaizdu į sodą, maks. 2+1 arba 3+1 asm., dušas, balkonas arba terasa, 65 kv. m);
Deluxe Pool View Room tipo numeriai (su vaizdu į baseiną, maks. 3+1 asm., dušas, balkonas arba prancūziškas langas, 54 kv. m);
Club Room tipo numeriai (su vaizdu į baseiną, maks. 2+2 arba 3+1 asm., dušas, terasa su tiesioginiu išėjimu į baseiną, 54 kv. m).
Yra connected tipo numerių ir numerių skirtų nerūkantiems.

Viešbučio vieta

Apie 18 km iki Šarm El Šeicho oro uosto, 7 km iki Nama Bei, apie 2 km iki senosios miesto dalies, Hadabos rajone, antroje viešbučių linijoje.


TezTour komentaras

Tvarkingas viešbutis įsikūręs pačioje Hadabos rajono širdyje, šalia parduotuvės. Jaukūs numeriai, paslaugus personalas. Viešbutis naudojasi Šarm El Maja smėlio paplūdimiu iki kurio veža viešbučio transportas. Viešbutis tinka, poroms, šeimoms bei ramiam poilsiui.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis (Vilnius – Šarm el Šeichas) 2017-12-13
 • Skrydis (Šarm el Šeichas – Vilnius) 2017-12-20
 • Viešbučio kambarys (standard, viskas įskaičiuota)
 • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
 • Kuro mokestis
 • Vizos
 • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
 • Registruojamas bagažas: iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Praleisk žiemos atostogas Egipte – savaitė su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 420 Eur
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star