Puikus viešbutis, ultra viskas įskaičiuota, daug baseinų ir vandens kalneliai! Tik nuo 375 Eur/asm!

Turkija
Kemeras
LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5 *
2018-04-09 - 2018-04-16
375
5

LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5 * – 375 Eur (ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

Apie regioną

Kemeras – miestelis, esantis už 42 km nuo Antalijos. Tai nedidelis kurortas, kurį iš vienos pusės supa pušynais apaugę kalnai, iš kitos – nepaprastai skaidrus Viduržemio jūros vanduo.

Kemero paplūdimiai apsupti pušų, alyvmedžių ir palmių plantacijų. Čia susirenka daugybė burlaivių, jachtų, vandens sporto pramogų mėgėjų. Kemere yra vienas didžiausių Turkijos jachtų uostų, galintis priimti iki 180 laivų su visa įranga. Šiuolaikiniai viešbučiai ant jūros kranto suteikia puikią galimybę pailsėti sveikai ir nerūpestingai. Vandens sporto mėgėjai irgi turės ką veikti. Kemero kurortas – tikra buriuotojų svajonė.

Kirišas (5 km iki Kemero), Čamjuva (7 km iki Kemero) ir Beldibis (15 km iki Kemero) – ramūs kurortiniai miesteliai, apsupti nuostabios Tauro kalnų gamtos, turintys mažų parduotuvėlių, jaukių kavinukių, diskotekų, kur galima smagiai praleisti vakarą.

Kai pabosta ramybė, iš jų galima nuvykti į Kemerą pasilinksminti ir papramogauti. Goiniukas – nuo Kemero į šiaurę apie 10 km nutolęs vienu gražiausių laikomas Turkijos kurortas, įsikūręs tarp jūros kranto ir Tauro kalnų. Natūralios pušų ir oleandrų giraitės kurorte sukuria itin harmoningą atmosferą. Goiniukas buvo viena pirmųjų turistinių zonų Turkijoje.

Paplūdimiai čia daugiausia sudaryti iš smulkių akmenukų.

 Viešbutis

Didelė, graži teritorija. Keli baseinai, įvairus maisto pasirinkimas, didelė animatorių komanda. Dienos metu organizuojamos pramogos: vaikams – mini klubas, paauglių klubas bei sporto užsiėmimai. Rekomenduojamas poroms ir šeimoms su vaikais.

Viešbučio vieta

Apie 70 km iki Antalijos oro uosto, apie 8 km iki Kemero miesto, Kirišo gyvenvietėje, ant jūros kranto (pastatai, kuriuose yra Park room tipo numeriai, įsikūrę apie 150 m, per kelią).

Yra ir kitų galimų išvykimo datų. Norėdami užsakyti, įveskite keliautojų skaičių, pageidaujamas datas ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite užpildyti užklausos formą ir spausti „NORIU PASIŪLYMO!“

Review Date
Reviewed Item
Puikus viešbutis, ultra viskas įskaičiuota, daug baseinų ir vandens kalneliai! Tik nuo 375 Eur/asm!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star