Atgaivink savo gebėjimą stebėtis – širdingoji, savaiminga ir turizmo mažai paliesta Kalabrija dabar siūloma patogiuose kelionės paketuose!

Italija
Simeri Chrichi
Voi Floriana
2019-09-19 - 2019-09-27
599
4
TezTour

Skelbimas įkeltas: 2019-06-14

Kelionės kaina nuolat keičiasi pildantis viešbučiui ir skrydžiams. Kainos pokyčiai neatsispindi antraštėje; dabartinę kainą visada patikslinsime užklausos formoje, asmenine Facebook žinute ar e-paštu.

Jei turite specialių pageidavimų, norite pasiūlymų kitoms datoms/kryptims,  visa tai rašykite į užklausos formą puslapio dešinėje (kuo detaliau) bei spauskite „Noriu pasiūlymo!“

Į siūlomų paketų kainą įeina:

  • Skrydžiai Vilnius – Lamezija Terme- Vilnius
  • Kuro, oro uosto mokesčiai
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.
  • Pervežimai (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Viešnagė viešbutyje su nurodytu maitinimu
  • Gido palyda (ekskursijos – už papildomą mokestį)

Į kainą neįeina:

  • Medicininių išlaidų draudimas.
  • Papildomos ekskursijos.


Kelionės kryptis:

Kalabrija

Kai nusprendi aplankyti naują šalį, dažniausiai jau esi apie ją girdėjęs daug pasakojimų, atsiliepimų. Žinai, ką gali pamatyti ar aplankyti. Ką esu girdėjusi apie Kalabriją? Tikriausiai tik tiek, kad yra pietinėje Italijos dalyje, įsiterpusi tarp Kampanijos su garsiuoju Neapoliu ir Sicilijos. Ir dar, žinoma, apie mafiją „Ndrangheta“. Sicilija yra gausiai lankoma turistų. Neapolis taip pat turi tiesioginį skrydį į Lietuvą. O Kalabrija kaip ir pamiršta, dar neatrasta. Tikriausiai tuo ir žavi, kad palyginus su kaimyniniais regionais, į Kalabriją turizmas dar tik sparčiai skinasi kelią, todėl yra galimybė suspėti aplankyti dar nesugriautą, tikrą, realų, išlaikiusį savo savitumą kraštą. Tai nėra Dievų užmiršta žemė, bet ir nerasite ištisai palei jūrą, kiek akys užmato, einančios virtinės prabangių viešbučių. Čia atgaiva keliautojams, pavargusiems nuo miesto triukšmo ir pasiilgusiems tikros, nenuniokotos gamtos. <…>

Nuvykome į Tropea, kuri randasi apie 30km nuo Capo Vaticano. Savo populiarumu ir turistiniu gyvenimu tikriausiai mažai kuo skiriasi nuo San Tropezo, Ibizos. Čia pilna atsipalaidavusių turistų ir naktimis verda gyvenimas. Tropea garsi savo architektūriniu savitumu, kadangi XVII a. miestas buvo pastatytas ant stačių tufo akmens uolų. Stovint apačioje pakrantėje ir žiūrint į viršų net sunku pamatyti liniją, kur baigiasi aukštos uolos, o kur prasideda namai – jie praktiškai susilieja į vieną visumą.

Jie yra taip įsilieję į gamtovaizdį, kad net nesupranti kur baigiasi uola, o kur prasideda statinys. Miestas atrodo labai įspūdingai. Mieste pilna panoraminių apžvalginių aikštelių. Nuo jų galima pasigrožėti ir nuostabia bažnyčia Santa Maria, esančia ant kalno, įsiterpusio į jūrą. Tas kalnas kažkada buvo nedidelė salelė prie kranto. Tačiau po keleto žemės drebėjimų ši salelė prisijungė prie žemyno. Dabar nuostabiai puošia kraštovaizdį. Apžvalginės aikštelės ypatingai populiarios leidžiantis saulei. Įspūdingiausia tai, kad horizonte matosi Stromboli ugnikalnio sala, o leisdamasi saulė praktiškai už jo baigia savo dienos kelią.

Be pačios Tropea lankymo, čia turime dar svarbų tikslą – paragauti įžymiųjų Kalabrijos ledų. Ledai yra rankų darbo ir vadinasi tartufo di Pizzo. Pirma, nuo mums įprastų ledų jie skiriasi savo forma. Itališkai „tartufo“ reiškia triufelis, trumas. Ne, jie nėra su trumais, bet jie panašūs į trumus savo rutuliška forma. Kita jų savybė, kad ledų viduryje yra įdaras, dažniausiai skystos formos, kuris bevalgant ledus ir pasiekus vidurį, išteka. Ledų būna įvairių skonių, kaip ir įvairių tekančių įdarų, priderintų prie ledų skonio. Viena tokių ledų porcija kainuoja 5 eur, bet norint ją įveikti reikia pasistengti. Ragaujame juos kavinėje Tartuferija gelaterija.

Po duoklės skrandžiui belieka atiduoti duoklę akims. Palydėti saulėlydį Tropėjoje viena iš pačių nuostabiausių akimirkų. Vienoje iš panoraminių aikštelių, aukštai ant uolos, stebime kerintį vaizdą į Strombolį ugnikalnį ir paveikslo vertą spalvingą saulėlydį.

V. Makarskės kelionės įspūdžiai; pilną straipsnį skaitykite paspaudę
www.wayway.lt 

Viešbutis:

Voi Floriana 4*  Pusryčiai, vakarienės ir gėrimai maitinimo metu

692 Eur/asm., keliaujant 2 suaugusiems

599 Eur/asm., keliaujant 2 suaugusiems ir dviems vaikams, tarp 3 m. ir 12 m. amžiaus

Išvykimas:     2019-09-19

Numeriai:SGL Classic tipo numeriai (maks. 1 asm.); 

DBL Classic tipo numeriai (maks. 2 asm. + kūdikis); 

TRPL Classic tipo numeriai (min/maks. 3 asm.); 

QUAD Classic tipo numeriai (min/maks. 2+2 asm.); 

Deluxe Room tipo numeriai (šalia paplūdimio, 1-ame aukšte, mini baras nemokamas (nepildomas), kavos ir arbatos rinkinys, Wi-Fi  nemokamai, kasdien keičiami paplūdimio rankšluosčiai, min. 2 asm., maks. 4 asm.); 

DeluxeFamily tipo numeriai (sujungti numeriai SGL Classic tipo numeriai ir TRPL Classic tipo numeriaimin/maks. 4 asm).

Vieta:Apie 10 km į šiaurę iki Katancaro Lido, apie 45 km iki Lamecija Termės oro uosto, apie 45 km iki Krotonė oro uosto, ant jūros kranto.

Adresas: Via del Mare, 8, 88050, Simeri Crichi C

Paplūdimys:paplūdimyje: skėčiai, gultai nemokamai (1 skėtis ir 2 gultai; Deluxe Room tipo numeriams 1 eilėje nemokamai, kitiems tipo numeriams 1 ir 2 eilėse už papildomą mokestį);  paplūdimio rankšluosčiai: už užstatą (keitimas – už papildomą mokestį);  nuosavas;  stambaus žvyro/akmenuotas
Vaikams:pramoginiai renginiai vaikams 2 (1 kartą per savaitę);  meniu vaikams (specialiame zonoje pietų ir vakarienės metu kartu su animatoriumi);  paauglių klubas 2 (13-18 metų, anglų ir vokiečių kalba, iki 29.09;  kasdieninė sporto ir pramogų programa nuo 10:00 iki 01:00, kulinarijos pamokos, vakarėlis ir / ar diskoteka po vakaro šou);  žaidimų aikštelė;  diskoteka vaikams;  auklė pagal atskirą užklausimą, už papildomą mokestį;  pramoginiai renginiai vaikams;  skyrius vaikams pagrindiniame baseine;  vaikų klubas (3-7 metų, 7-10 metų, 10-13 metų, nuo 09:00 iki 21:00 anglų ir vokiečių kalbomis, dirba iki 29.09)
Viešbutis:Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės. Elegantiškas ir stilingas. Pastatytas 1992 m., atnaujintas – 2008 metais. Viešbutyje yra 82 kambariai. Jį sudaro vienas vienaaukštis pastatas. Erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas (švediškas stalas, tarptautinė virtuvė). Kėdutės vaikams, vegetariški patiekalai. Sodas, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Už papildomą mokestį – vaikų auklės paslaugos. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.
Teritorijoje:konferencijų salės: 1 (iki 70 asm.);  liftas (nėra);  prie baseino: skėčiai, gultai – nemokamai;  belaidis internetas -viešosiose vietose;  automobilių nuoma (už papildomą mokestį);  prie baseino: paplūdimio rankšluosčiai užstatas (keitimas – už papildomą mokestį);  restoranai: 1 ; parduotuvės;  gydytojo kabinetas (nemokamai, pagal tvarkaraštį);  barai: 1;  baseinai: 1;  automobilių stovėjimo aikštelė nemokamai (nesaugoma);  amfiteatras;  užkandžių baras (paplūdimyje)
Sportas ir pramogos:sporto aikštelė nemokamai (su kieta danga, mini futbolui ir krepšiniui);  vandens aerobika nemokamai;  teniso korto apšvietimas už papildomą mokestį;  smiginis nemokamai;  teniso kortas nemokamai (2 kortai su kieta danga);  vandens sporto priemonės už papildomą mokestį;  diskoteka;  stalo futbolas nemokamai;  petankė nemokamai;  stalo tenisas nemokamai;  pramoginiai renginiai 2 (25.05-29.09);  šaudymas iš lanko nemokamai;  vandens slidės už papildomą mokestį;  dviračių nuoma už papildomą mokestį;  jodinėjimas žirgais už papildomą mokestį (šalia viešbučio);  vakariniai renginiai nemokamai;  treniruoklių salė nemokamai (16+);  mini futbolas nemokamai (žolė);  kanoja už papildomą mokestį
Kontaktai:https://www.voihotels.com/en/voi-floriana-resort

Norite užsakyti, domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Nurodykite keliautojų skaičių, kelionei tinkamas datas ir spauskite „Noriu pasiūlymo“ !

Review Date
Reviewed Item
Atgaivink savo gebėjimą stebėtis – širdingoji, savaiminga ir turizmo mažai paliesta Kalabrija dabar siūloma patogiuose kelionės paketuose!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star