Svajoji apie Italiją? Ši vasara – puikus metas pildyti svajones! Sicilija tik nuo 258 eur su pusryčiais puikiu vasaros metu!

Italija
Sicilija
OASI AZZURRA (MESSINA)
2018-06-13 - 2018-06-20
258
3

Sicilija Mesina

Mesinos regionui salos šiaurės-rytinėje dalyje priklauso šie kurortai: Tore Faro (12 km nuo Mesinos miesto) ir Funaris, įsikūręs Pati įlankoje, su nuostabiu vaizdu į jachtų uostą. Mesinos regionui taip pat priklauso Milaco uostas, iš kurio galima nuplaukti į Eolos salas: pačią didžiausią Lipario salą, Salinos, Panarėjos ar Strombolio salą, su dar veikiančiu ugnikalniu, tolimiausias bei seniausias Alikudi bei Filikudi salas. Mesinos pakrantės pasididžiavimas – “Villatore” termos, naudojančios požeminį Fonte di Venereс karštosios versmės vandenį (+34 С), padedantį gydyti reumatą, gastritą, psoriazę.

OASI AZZURRA (MESSINA) 3 * – 258 Eur (su pusryčiais)

Maitinimo tipai: Su Pusryčiais

Numerio tipas: Mono

Data: 2018.06.13

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 258 Eur

Apie viešbutį:

Viešbutis įsikūręs Mesinos regione, labai gražioje kurorto zonoje. Nemokamas paplūdimys, virtuvės kampas numeryje, vanduo ir vynas pietų ir vakarienės metu – visa tai įskaičiuota į kainą. Vaikams yra mini klubas bei vyksta pramoginiai renginiai. Rekomenduojamas šeimoms su vaikais.

Šiaurės-rytų Sicilijos dalyje, Mesinos regione, San Sabos jūros kvartale, ant jūros kranto, apie 10 m iki paplūdimio. Apie 6 km iki artimiausios parduotuvių zonos. Apie 16 km iki Mesinos geležinkelio stoties, apie 60 km iki Taorminos kurorto.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Turime ir daugiau panašių pasiūlymų! Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Svajoji apie Italiją? Ši vasara – puikus metas pildyti svajones! Sicilija tik nuo 258 eur su pusryčiais puikiu vasaros metu!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star