Turkijos pasiūlymų maratoną pratęsia Bodrumas – puiki vieta ramiam poilsiui ieškantiems geros kainos Birželio mėnesiui – 5* su UAI nuo 522 Eur!

Turkija
Bodrumas
CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA
2018-06-01 - 2018-06-08
522
5

CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA 5 * – 522 Eur (ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

  

Apie regioną

Bodrumas įsikūręs Egėjo ir Viduržemio jūrų sandūroje, ant garsaus antikinio miesto – Halikarnaso griuvėsių. Išgyvenęs daugybę kautynių, miestas dažnai pereidavo iš vienų valdytojų rankų į kitas ir buvo daugelio senovės civilizacijų susikūrimo bei subyrėjimo liudininku.

Žalios kalvos, apelsinmedžių giraitės, alyvmedžių sodai ir vėjo malūnai – pagrindiniai peizažai, kuriais galima gėrėtis vaikštant mažomis ir siauromis Bodrumo gatvelėmis. Bodrumo miestas tituluojamas Turkijos naktinio gyvenimo sostine, kurioje niekada nesibaigia vakarėliai.

Šiame mieste – rekordinis barų, naktinių klubų ir diskotekų skaičius viename kvadratiniame kilometre. Tad nenuostabu, kad Bodrumą mieliau renkasi ne ramaus poilsio paplūdimiuose mėgėjai, o pramogų ištroškę turistai iš Vakarų Europos. Šiek tiek už Bodrumo naktinių linksmybių jau nė kvapo – vaizdingos pakrantės idealiai pritaikytos ramiam poilsiui su visa šeima.

Aukščiausios klasės elitiniai viešbučiai, priklausantys žymiausių ir brangiausių viešbučių tinklams visame pasaulyje, paprastučiai ekonominės klasės viešbutukai, pensionai – visuose juose stengiamasi išlaikyti itin aukštą aptarnavimo lygį.

 Viešbutis

Ramioje, gražioje įlankoje, gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis. Didelė, žalia teritorija. Geras smėlio paplūdimys. Į a la carte restoranus neįleidžiami svečiai su mažais (iki 7 metų) vaikais. Rekomenduojamas ramaus poilsio mėgėjams bei šeimoms su vaikais. Nuosavas smėlio papludimys su nemokamu baru jame. Tinka mėgstantiems užsiimti vandens sportu. Viešbutyje taip pat yra gerai įrengta sporto salė, teniso kortai ir vaikų žaidimų aikštelė su baseinu. Kiekvieną dieną restorane patiekiami tradiciniai turkų ir kai kurie tarptautiniai valgiai.

 

Viešbučio vieta

Apie 12 km iki Milo oro uosto, apie 23 km iki Bodrumo miesto centro, Guverdžinliko gyvenvietėje, ant jūros kranto.

  

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Turkijos pasiūlymų maratoną pratęsia Bodrumas – puiki vieta ramiam poilsiui ieškantiems geros kainos Birželio mėnesiui – 5* su UAI nuo 522 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star