Utopija? Mes taip nemanome! Savaitės poilsis su Ultra viskas įskaičiuota Utopia World 5* viešbutyje – nuo 442 Eur. Pasiek savo neįgyvendintą svajonę!

Turkija
Alanija
UTOPIA WORLD HOTEL
2018-04-07 - 2018-04-14
442
5

UTOPIA WORLD HOTEL & SPA 5 * – 442 Eur (ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA, 7 nakvynės)

    

Apie regioną

Alanija – jaukus kurortas prie Viduržemio jūros, nuo Antalijos į rytus nutolęs 130 km. Kurortas, įsikūręs Tauro kalnų papėdėje, apsuptas citrinmedžių sodų ir bananų plantacijų. Poilsiautojus čia vilioja švelnus paatogrąžių klimatas, vaizdingas uostas, smėlio, smulkaus žvyro paplūdimiai, žydras vanduo ir Tauro kalnai.

Romos imperatorius Markas Antonijus savo mylimai Kleopatrai Alaniją padovanojo vedybų proga. Kaip byloja legenda, Kleopatrai Alanija labai patiko, ji čia praleido daug laiko, maudėsi švelniose jūros bangose. Vienas gražiausių Alanijos paplūdimių, išsiskiriančių karališkai prašmatniu švelniu smėliu, pavadintas Kleopatros vardu.

Alanija garsėja didingu uolėtu kyšuliu, kurio viršūnę vainikuoja puikiai išsilaikiusi miesto tvirtovė. Tai vienintelė išlikusi turkų seldžiukų tvirtovė pasaulyje. Šešių kilometrų ilgio gynybinė siena, juosianti šią tvirtovę, yra viena ilgiausių Turkijoje.

Kalno šlaituose esantis Alanijos senamiestis kviečia pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, o terasose įsikūrusios kavinės ir užeigos vilioja nuo jų atsiveriančia žavia miesto panorama tiek dieną, tiek vakarais. Čia gausu nebrangių 2 ir 3 žvaigždučių viešbučių, kurie yra miesto centre, todėl galima lengvai įsilieti į miesto ritmą ir iki ryto linksmintis puikiuose naktiniuose klubuose.

Apie 7 km į rytus nuo Alanijos įsikūręs žavus Obos kurortas, kuriame malonią aplinką kuria maži skverai, parkeliai ir plačios pėsčiųjų alėjos. Dar giliau į rytus nutolęs nedidelis, tačiau smarkiai besivystantis Kargičako (15 km iki Alanijos) kurortas, siūlantis gerą poilsį už patrauklią kainą.

Į vakarus nuo Alanijos turistų laukia Turklero, Konaklio, Avsalaro ir Okudžalaro kurortai. Traukia puikūs jų smėlio paplūdimiai ir vaizdingas peizažas: Viduržemio jūra ir šalia esantys Tauro kalnai. Konaklis išlaikęs tikro turkiško kaimo dvasią. Tukleras – ramybės uostas Turkijos Rivjeroje. Iš visų šių kurortų patogu nuvykti į Alaniją ir Antaliją.

 Viešbutis

Pastatytas 2007 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2011 metais. Bendras plotas – 105 000 kv. m.
Viešbutį sudaro pagrindinis 6-ių aukštų pastatas ir dvidešimt šeši 3-jų bei 4-ių aukštų vasarnamiai (50% numerių su vaizdu į jūrą).

Viešbutis įsikūręs ant kalno, iš kur atsiveria įspūdingi panoraminiai Alanijos vaizdai. Nutolęs nuo Alanijos miesto. Graži ir tvarkinga viešbučio teritorija, jaukūs bei tvarkingi numeriai. Iki paplūdimio galima nusileisti liftu arba kas 15 min. važinėja autobusas. Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui..

 

Viešbučio vieta

Apie 155 km iki Antalijos miesto oro uosto, apie 20 km iki Alanijos miesto, apie 2 km iki Machmutlaro gyvenvietės, apie 150 m iki nuosavo paplūdimio. Iki paplūdimio galima nusileisti liftu arba kas 15 min. važinėja autobusas.


  

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Jeigu pageidaujate papildomos informacijos, daugiau viešbučių rekomendacijų ar konsultacijos prieš užsisakant, galite kreiptis užpildydami šią užklausos formą:

Review Date
Reviewed Item
Utopija? Mes taip nemanome! Savaitės poilsis su Ultra viskas įskaičiuota Utopia World 5* viešbutyje – nuo 442 Eur. Pasiek savo neįgyvendintą svajonę!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star