Jaukiausios žiemos pasakos gyvena Austrijoje, o sausio mėnesio kelionė su slidžių gabenimu dabar - nuo 326 Eur! - DK kelionės

Jaukiausios žiemos pasakos gyvena Austrijoje, o sausio mėnesio kelionė su slidžių gabenimu dabar – nuo 326 Eur!

Austrija
Bad Klainkircheimas
2020-01-20 - 2020-01-27
326
1
Tez Tour

Austrija

Jokia kita šalis taip laisvai nelaviruoja tarp miesto ir gamtos gyvenimo kaip Austrija. Viena diena kopi į Alpių viršūnę, kitą – jau valso žingsniu vaikštai po įspūdingąją Vieną. Ir visgi, Austrija – pirmiausia Alpių šalis. Kalnai su visais savo priekalniais čia užima beveik 80 % teritorijos. Alpių peizažai kvapą gniaužia ir vasarą, ir žiemą – jaukios kalnų trobelės, maži kaimeliai lyg iš atvirukų, vešlios pievos su besiganančiomis karvėmis arba baltu sniego patalu apkloti vilnijantys kalnai. Nuostabios snieguotos viršūnės, malonūs žmonės ir daugybė gerai paruoštų trasų – čia tiesiog tobulos sąlygos „išsivalyti galvą“ nuo kasdienių rūpesčių. Ideali žiemos sporto infrastruktūra būtent šaltuoju sezonu į Austrijos Alpes sutraukia daugiausiai turistų. Slidinėjimo trasos aprūpintos pačia naujausia ir moderniausia technika, o kurortai pasitinka su nepriekaištingu aukšto lygio aptarnavimu.

Bad Klainkirchaimas

Kalnų slidinėjimo kurortas Bad Klainkirchaimas įsikūręs Karintijos provincijoje, pietinėje Austrijos dalyje. Čia paruoštos įvairios trasos – pradedant nuo plačių nusileidimų pradedantiesiems iki greitųjų nusileidimų, pritaikytų tarptautinėms varžyboms. Snieglentinikams įrengtas „fun park“ su 90 metrų „half pipe“. Kurorte puikiausios sąlygos lyguminiam slidinėjimui, važinėjimui rogutėmis, čiuožinėjimui pačiūžomis, paruoštos apšviestos trasos vakariniam slidinėjimui. Nuo 18:30 iki 00:30 val. po kurortą važinėja nemokamas „apres ski“ autobusas. Miestelis vilioja ir tuos, kurie nori suderinti aktyvų poilsį su SPA procedūromis. Čia trykšta du dideli terminiai šaltiniai. „Romėniškos pirtys“ ir „Šv. Kotrynos pirtys“ atviros visiems raudono vonių mėgėjams. Bad Klainkirchaime slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo gruodžio vidurio iki balandžio.


Viešbučiai

THERMENBLICK APPARTEMENTS (BAD KLEINKIRCHHEIM)
368 Eur/asm.
keliaujant dviese
326 Eur/asm.
šeimai su 2 vaikais (2-12 m.)

 

KIRCHLEITN FERIENDORF GROSSWILD (BAD KLEINKIRCHHEIM)
864 Eur/asm.
(keliaujant dviese) Su pusryčiais ir vakariene
695 Eur/ asm.
šeimai su 2 vaikais (0-14 m.) Su pusryčiais ir vakariene

 Į paketo kainą įskaičiuota:

  • Skrydžiai
  • Viešnagė viešbutyje su nurodytu maitinimo tipu
  • Pervežimai (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 18 kg, į šį svorį galima talpinti slidinėjimo inventorių. Užsakant iki 10.31, jis pridedamas nemokamai, vėliau – už 40 Eur. Vietų užtenka apie 70% keleivių inventoriui, reikia rezervuoti iš anksto ir gauti patvirtinimą. 

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Jaukiausios žiemos pasakos gyvena Austrijoje, o sausio mėnesio kelionė su slidžių gabenimu dabar – nuo 326 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star