Ramybės oazė Marmaryje, Turkijoje, viešbutyje tik suaugusiems su ULTRA viskas įskaičiuota už puikią kainą Birželio 13d.!

Turkija
Marmaris
CASTLE RESORT AND SPA SARIGERME
2018-06-13 - 2018-06-20
435
4
TezTour

Marmaris

Marmaris įsikūręs dviejų jūrų – Egėjo ir Viduržemio – sankirtoje. Švelni žydra jūra, nepakartojami gamtos peizažai ir neįprasti senovinio, bet kartu ir šiuolaikiško miesto kontrastai – puiki vieta poilsiui. Marmaris laikomas viena prestižiškiausių poilsio vietų visoje šalyje. Net Turkijos prezidentai šį kurortą renkasi poilsiui ir įkuria savo vasaros rezidencijas, o pabaigę kadenciją pasilieka čia gyventi. Marmaris garsėja ir linksmybėmis, ne veltui jis vadinamas „Turkijos Ibiza“. Šį miestą tiesiog dievina britų, prancūzų, danų jaunimas, kuriam svarbu ne žvaigždučių ant viešbučio fasado, o pasilinksminimo vietų skaičius. Norintiems ramaus poilsio, Marmaris siūlo žavų savo priemiestį Ičmelerą. Čia esantys viešbučiai labiau tiks ramesniam poilsiui su vaikais. Prie šių viešbučių ir paplūdimiai šiek tiek erdvesni, švaresni nei pačiame Marmaryje. Nuvykti į Marmarį labai patogu, nes reguliariai kursuoja dolmušai (mikro autobusiukai), o vandeniu plukdo nedideli laiveliai.

CASTLE RESORT AND SPA SARIGERME 4 * – 435 Eur (ULTRA Viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipai: ULTRA Viskas įskaičiuota

Numerio tipas: Standard

Data: 2018.06.13

Trukmė: 7 nakvynės

Kaina: 435 Eur

Apie viešbutį:

Viešbutis įsikūręs aukštai ant kalno ir nutolęs nuo miesto, jeigu norite ramybės, atsipalaiduoti ir susilieti su gamta tuo pat metu mėgaujantis neblogu servisu – šis pasiūlymas kaip tik Jums!

Turi privatų paplūdimį iki kurio nemokamai nuveža mikriukas, jame yra ir restoranas. Turi SPA procedūras, lauko baseiną bei vakaro pramogas.

Kiekvienas kambarys turi balkoną, oro kondicionierių, televizorių. Yra lauko tenisas. Viešbutis priima tik suaugusius, todėl džiaugsitės ramybe.

Pasiūlymas galimas ir kitomis datomis, todėl esant poreikiui prašome pasinaudoti šiuo įrankiu bei apžvelgti kitas galimas datas arba trukmę:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg.

Domina daugiau informacijos ar kita kelionė? Spauskite „Noriu pasiūlymo“ ir nurodykite keliautojų skaičių bei kelionei tinkamas datas!

Review Date
Reviewed Item
Ramybės oazė Marmaryje, Turkijoje, viešbutyje tik suaugusiems su ULTRA viskas įskaičiuota už puikią kainą Birželio 13d.!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star