Viskas įskaičiuota Turkijoje, žaviame Sidės kurorte su trumpu pervežimu – 320 Eur!

Turkija
Side Crown Sunshine
2018-04-06 - 2018-04-13
320
5

Kainos kyla viešbučiui ir skrydžiams pildantis, jas pasitikrinkite rezervacijos lange. Norėdami kitų datų ar krypčių, rašykite į užklausos formą ir spauskite „NORIU PASIŪLYMO“!

Turkija

Nuostabūs paplūdimiai, debesų netemdoma saulė, žydra šilta jūra, kalnuotas kraštovaizdis, antikinės architektūros palikimas, svetingi ir draugiški žmonės, medumi varvantys saldumynai… Galima būtų dar tęsti ir tęsti. Tačiau svarbiausia, kad Turkija – nepakartojamų atostogų šalis dėl puikiai suderinto rytietiško šalies kolorito ir nepriekaištingo vakarietiško aptarnavimo. Tad nenuostabu, kad šiltą Turkijos pajūrį mėgsta turistai iš viso pasaulio, žinoma ir iš Lietuvos. Turkija jau eilę metų išlieka populiariausia atostogų kryptimi. Itin didelis viešbučių pasirinkimas, platus kainų spektras, nuostabus klimatas ir kokybiškas nuoširdus aptarnavimas – visa tai Turkija, į kurią vis norisi sugrįžti.

Sidė

Gyvybingas ir nuostabus miestelis, įsikūręs netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių Sidos ir 75 km atstumu nutolęs nuo Antalijos. Antikinės Romos palikimas – štai koks pagrindinis šio miestuko išskirtinumas. Artėdami prie Sidės pirmiausia pamatysite akvedukus, miesto sienos likučius ir nimfėją (dekoratyvinį fontaną). Toliau prieš Jus atsivers didžiuliai Sidės teatro likučiai, o didingumu nustebins II a. Apolono ir Atėnės šventyklos likučiai. Sidės centre viešbučių nėra, jie išsidėstę priemiesčiuose. Kumkoy įlanka – arčiausiai Sidės įsikūrusi kurortinė zona, labiausiai pamėgta poilsiautojų su vaikais dėl švelnaus smėlio paplūdimio ir nuožulnaus įbridimo į jūrą. Į vakarus, apie 14 km nuo Sidės įsikūrusi Colakli kurortinė zona. Čia prie molingo smėlio paplūdimių driekiasi didelių ir solidžių 4-5 žvaigždžių viešbučių eilė. Į rytus nuo Sidės driekiasi Sorgun kurortinė zona. Ją poilsiautojai pamėgo dėl nepakartojamo pušyno grožio, kuris supa populiarius klubinius viešbučius su didelėmis teritorijomis. 7 km į rytus nuo miesto įsikūrusi gyvenvietė Titreyengol. Joje vyksta didžiulis vietinis turgus, kur mielai lankosi ir apsiperka poilsiautojai. Didžiuliai šiuolaikiniai viešbučiai, iš kurių iki paplūdimių poilsiautojus veža autobusai, įsikūrę tiek ant jūros kranto, tiek tolėliau nuo jo. Kyzylagac gyvenvietė garsėja švariu smėlio paplūdimiu bei ją supančiu spygliuočių mišku. Čia įsikūrę populiarūs klubiniai viešbučiai su gražiomis didelėmis teritorijomis.

Side Crown Sunshine 5* – 320 Eur (Viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota 320 Eur;

Numerio tipas: Economy Room; dvivietis

Data: 2018.04.06

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Viešbutis „Side Crown Sunshine“ įsikūręs Sidėje, už 11 km nuo antikinio Sidės miesto. Viešnagės metu galėsite ilsėtis privačiame paplūdimyje, pasportuoti treniruoklių salėje bei lankytis restorane. Viešbutyje įrengta sauna, sūkurinė vonia ir žaliuoja sodas. Belaidis internetas nemokamas.

Visuose numeriuose rasite spintas, televizorius ir plaukų džiovintuvus, o kai kuriuose – balkonus. Svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu.

Valgomajame patiekiami savitarnos pusryčiai.

Apgyvendinimo įstaigoje įrengtas hamamas ir SPA centras. Registratūros darbuotojai mielai suteiks informacijos apie lankytinas vietas. Pageidaujantiems už papildomą mokestį vykdomi pervežimai iš ir į oro uostą.

Už 11 km yra Sidės uostas, Apolono ir Atėnės šventyklos, Sidės muziejus bei miesto teatras. Antalijos oro uostas įsikūręs už 52,4 km.

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

Side Crown Charm Palace 5* – 323 Eur (Viskas įskaičiuota)

Maitinimo tipas: Viskas įskaičiuota 323 Eur;

Numerio tipas: Economy Room; dvivietis

Data: 2018.04.06

Trukmė: 7 nakvynės

Apie viešbutį:

Kurortiniame Sidės miestelyje, 6 km nuo antikinio Sidės miesto liekanų, įsikūrusiame viešbutyje „Side Crown Charm Palace“ yra lauko baseinas, į kurį atsiveria kai kurių numerių langai, taip pat vaikų žaidimų aikštelė, atvira terasa, restoranas ir baras. Belaidžiu internetu visose patalpose galima naudotis nemokamai, o automobilius pasistatysite nemokamoje privačioje aikštelėje.

Numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, o kai kuriuose įrengtos svetainės zonos. Iš kai kurių numerių atsiveria sodo arba miesto vaizdai. Numeriuose taip pat rasite plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbutyje veikia kirpykla, suvenyrų parduotuvė, teikiamos cheminio valymo paslaugos. Registratūra dirba visą parą.

Viešbučiui priklauso privatus paplūdimio ruožas. Svečiai gali išsinuomoti automobilius, žaisti lauko arba stalo tenisą, smiginį. Sidės muziejus ir miesto teatras yra už 6 km nuo „Side Crown Charm Palace“, o iki Antalijos oro uosto – 50 km. 

Pasiūlymas galimas ir kitoms datoms bei trukmėms:

Įskaičiuota į kainą:

  • Skrydis
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)
  • Kuro mokestis
  • Rankinis bagažas: iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas iki 20 kg

Norėdami pasiūlymų kitoms kryptims ar datoms, įveskite datas, keliautojų skaičių, numatomą biudžetą, kitus pageidavimus ar klausimus ir spauskite „Noriu pasiūlymo“!

 

Review Date
Reviewed Item
Viskas įskaičiuota Turkijoje, žaviame Sidės kurorte su trumpu pervežimu – 320 Eur!
Author Rating
5 1star 1star 1star 1star 1star